AFC A5-TOB A3 14.30 uur Bijeen kleedkamer 14.00 uur; Leiding: Heer Zeegers
Uitgen. worden: Blom - Kluytmans - Hotting - de Jong - Neugarten - de Waal M. - Osterop - Da Silva
Curiël - Zeegers - Cirekens - v.d. Weide - Zintilis
Afschrijven: zie mededelingen van de jeugdcommissie
Bij eventueel wederom afgelasten van het gehele voetbalprogramma worden alle A-junioren verzocht
om op zondagmorgen 11.00 uur te verzamelen bij het Bosbaan-restaurant in het Amsterdamsche Bosvoor
een gezamenlijke trim-loop en eventueel kleine partijtjes.
JUNIOREN B:
SDW BI - AFC BI 12.00 uur Bijeen 11.00 uur AFC; Leiding: Hr.v.Dekken; Scheidsr:Hr.Slemmet;Veld: 3
Uitgen.worden: Balk - v.d.Berg - Bierman - Frijters - Krak - v.d. Langenberg - Magielsen - Overdiek -
Polders - Sulsters - v. Zweden Reserve: Meyer - Bollen
B2: vrij
AFC B3 - Abcoude B2 10.00 uur Bijeen 09.30 uur AFC ;Leiding:HrWeber ;Scheidsr:Hr.KesselerVeld: 3
Uitgen.worden: Benoni - J.v.d.Berg - Beumer - Handgraaf - Hannema - Herok - Kommers - v. Leeuwen
Lissauer - Weber - Werner - v. Troost Reserve: Keizer - v.Marle
CTQ'70 BI - AFC B4 12.00 uur Bijeen 11.00 uur AFC; Leiding:Hr.v.d. Wiel; Scheidsr:Hr.BloemVeld:2
Uitgen.worden: Albers - Bogaers - Bosma - Groenewoud - Hyman - Lammertse - Moerkerk - Rodrigues
v.d,Sluis - v.d.Weide - v.d.Wiel Reserve:Flam - v.Haren
Afschrijvingen: zie mededelingen jeugdcommissie
C JUNIOREN
DWS Cl - AFC Cl 11.30 uur Bijeen 10.30 uur; Leiding:Hr.v.d.Berg/jC;Scheidsr:N.N. Veld: 1
Opstelling: bekend Toevoegen: Roozeman vriendschappelijk
Ajax C3 - AFC C2 12.00 uur Bijeen 10.50 uur; Leiding:Hr, BoskampScheidsr:N. N. Veld: 2
Uitgen. worden: Bierman - Elskamp - Tromp - de Waal - Spee - Goudsmit - v 't Hof - den Braven -
Horsman - Post - Gribling - Leur
AFC C3 - DWS C3 13.15 uur Bijeen 12.30 uur; Leiding:Hr.GomersbachScheidsr:Hr.KaiserVeld: 4
Uitgen.worden: Wessels - Oderkerk - Gomersbach - Hoogteyling - Kohlman - Oerlemans - Nieuwkerk -
Verwijst - Thijsen - Vos - Defour - Stroker vriendschappelijk
AFC C4 - De Meer C2 10.00 uur Bijeen 09.30 uur; Leiding: Hr.Fröhlich; Scheidsr:Hr.KaiserJr;Veld: 4
Uitgen.worden: Oldenburger - Fransen - Bosch - J. Meyer - Nieuwenhuis - Fokke - Kerbus - M. de Jong
Koekoek - Hoogeboom - Didier - Fröhlich - Groet
AFC C5 - Wilskracht C2 12.00 uur Bijeen 11.30 uur; Leiding: Hr.Dukker;Scheidsr:HrKleine; Veld: 4
Uitgen.worden: Dukker - W. Fransen - Langendonk - Roedema - Hollander - R. Meyer - Ritz - Woldringh
Nagel - Ulrich - Vlessing - Zimmer - van Beek
NFC C7 - AFC C6 14.30 uur Bijeen 13.40 uur; Leiding: Hr.Moree; Veld: 5
Uitgen.worden: Cornelissen - Moree - D.v.d.Berg - M.v.d.Berg - Hofstra - Stokman - Eikerbout -
Davidson - N. de Jong - CHertsberger - N. Cohen - Kamp - Gosler
Afschrijvingen: zie mededelingen jeugdcommissie
D PUPILLEN (Bekerwedstrijden)
AFC 1 - SCZ 1 11.00 uur Bijeen 10.15 uur Beker; Leiding: Hr.Sluyck/JC;Scheidsr:Hr. Vroege ;Veld: 2
Uitgen.worden: Jesse - Bierman - v.d. Jagt - Veenhuis - Lamoth - Gudde - Wiersma - M. Verduin -
Post Uiterweer - v. Dongen - Hiensch - v.Aken
AFC 2 - BI.Wit 2 11.00 uur Bijeen 10.00 uur beker; Leiding: Hr.v.d.Klaauw;Scheidsr:Hr.Akkerman;
Veld: 4
Uitgen.worden: v.d.Broek - v.d.Meent - Honsdrecht - Boskamp - S.Verduin - G. en B. v.d.Klaauw -
Krak - Boon - v.d.Reis - Hoogeveen - P.Veenhuis - M.Peeper
AFC 3 - Swift 2 11.00 uur Bijeen 10.30 uur Beker; Leiding:Hr.Visser/Philips;Scheidsr:Hr.v. Zweeden
Veld: 3
Uitgen. worden: Henneman - Kuit - Borggreve - Philips - de Jager - Mathijse - Schroder - Le Grand -
Hafmans - Lanzing - Ebbers - Dorsselaer - Ladigus
Arsenal 2 - AFC 4 11.00 uur Bijeen 10.00 uur Beker; Leiding:Hr.de Boer
Uitgen. worden: Dooper - Verhage - Dam - Walker - Pees - Teiwes - Meezen - Kappel - Da Silva Curiël-
Janus - Balk - de Boer
Swift 3 - AFC 5 11.00 uur Bijeen 10.00 uur beker; Leiding:Hr.Groot/Werner
Uitgen. worden: de Wijs - v. Tongeren - Groot - Langen - Nortier - Biegel - Bijlsma - Oldenburger -
Werner - Eveleens - Fröhlich - v. Ommeren - Spee
Arsenal 3 - AFC 6 11.00 uur Bijeen 10.00 uur vriendschappelijk; Leiding:Hr.Silbernberg
Uitgen.worden: Rijnders - Vegter - v.Dalen - Schroor - Moerkerk - Denies - Silbernberg - Juch -
Sommers - Bieshaar - Lambrecht - Haverbus
RAP 2 - AFC 7 11.00 uur Bijeen 10.00 uur vriendschappelijk; Leiding: Hr. Weisman
Uitgen.worden: v. Leeuwen - Keizer - Frenkelfrank - Kamp - Weisman - Nagel - Bouwman - v.d. Valk -
Kaaks - Leistikow - Heeg - v.Rijs - t. Cate
-5-