LIGGING DER TERREINEN:
Amroba-Ookmeer(terrein DCG)-Troelstralaan//Herme s-DVS-"Harga" a/d Poldervaart, Schiedam//
Haarlem-Jan Gij zenvaart, Haarlem//V V A-Jan van Galenstraat//Buitenveldert-R AP-De Boele
laan// JOS CTO' 7 0-De Toekomst, Burg.Stramanweg, Ouderkerk a/d Amstel, tussen Utrechtseweg
en de Bijlmermeer//RKAVIC-Escapade, Bankras-Kostverloren,Amstelveen//SDW - DWS-Spie-
ringhorn, Rhöneweg, Industrieterrein Sloterdijk//AJAX-Sportpark Voorland, Middenweg//NFC-Sport-
laan AmstelveenZ/Neerlandia KBV-Sportpark Riekerhaven, Anth.Fokkerweg//Sporting Zuid-
Arsenal, Het Loopveld, Amstelveen, ingang Kalfjeslaan vanaf de AmsteldijkZ/Swift-Olympiaplein.
LEDENLIJST
Nieuw lid: KNVB
R.P. Gehring 19-1-76 Bleriotlaan 5 Amstelveen 1820
tot balltoegelaten:
W. F.G. Moerkerk 9-3-69 E pup 3e Helmerstraat 21 A'dam 13 1819
Leden vermeld tot ball, toegelaten vermeld in Schakel 39 zijn per heden als lid toegelaten.
Adreswijziging:
J.R. Theeboom WL Fazantenkamp 81 Maarssenbroek
C.W. en R. J. de Graaf Ommerenhof 43' Amsterdag 1125
DON:
J.F.Vlietman Nederstient 29 Amsterdam 1011
Bedankt als lid per l/8'76:
J. M. Zwaan, T. Zwaan, D.W. Bazen, R.Hamel
REDSFEEST
A.s. zaterdag 22 januari feest van de Basketbalclub The Reds in Sociëteit Lanx, Herengracht 384 a.
Aanvang 21.30 uur.
Muziek: Discotheek Triangel. Een feest, dat inslaatAFC-ers van harte welkom
KOPIJ
Kopij eerstvolgende uitgebreide Schakel uiterlijk dinsdag 1 februari inleveren bij Frank Reddering, Oud
Ehrenstein 4, Amsterdam
VETERANEN
A.s. Zaterdag 22 januari 1977 "Knoeperttoernooi", Victoria. Aanvang van de wedstrijden 15.00 uur.
Ontvangst bij Victoria 14.30 uur.
Deelnemende teams Victoria 1 en 2, Hercules, AFC.
Na afloop van de wedstrijden gezamenlijke maaltijd in hotel "Groot Kievitsdal" (kosten 12,50 p.p.) feest.
N.B.: Bouwens - v.Mierlo - v. Ruyven
Alle Veteranen dames worden verwacht.
Contactadres: H.Boskamp, 02159-13492
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE A
Wedstrijdprogramma voor zondag a.s.
Hermes DVS - AFC 14.00 uur Bijeen 11.30 uur AFC; Vervoer per bus; Scheidsrechter: A. L.T.Gaanderse;
Grensrechters: J. de Wit H.C. Aarts; Leider: S.v.Gelder; Trainer: G.v.Dijk; Masseur: J.Huybens
Haarlem 3-AFC 2 14.30 uur Bijeen 12.45 uur AFC; Scheidsrechter: M.v.Praag; Leider: N.Kuikens;
Grensrechter: J.A.Vermeulen.
Uitgen.worden: Ackerman - v.d.Bor - v.Brevoort - Burke - Bijlsma - Cohen - v.Dijk - Gans - Gehring -
Haringsma - Hommel - Janssen - Kemna - Kottman - Lans - Leeser - Meyer - v.Oenen - Parsser - de
Ridder - Rongen - Schemmekes - de Rooy - Seunke - Veen - Visser - Zehenpfenning
Afschrijven 1 2: donderdagavond bij E.C. tussen 21.00 - 21.30 tel. 445575 (AFC)
AFC 3 - Celeritudo 2 12.00 uur Bijeen 11.00 uur AFC; Scheidsrechter: G.F.Floris; Leider:K.A.Baarschers
Uitgen. worden: v. Bruggen - Huigen - D. Ludwig - Pelsma - Rieder - Sandberg - Swaab - Uchtman - Vellenga
Vroege - R. de Vries - v.Weldam - v. Zon
AFC 4 - RKAVIC 2 14.30 uur Bijeen 13.30 uur AFC; Scheidsrechter: W.C. F.SchilpzandLeider:M.C. M.
Duinker
Uitgen.worden: Bouwhuis - J.v.Bork - Cruyff - Disselkoen - Groeneveld - Huisman - Hulst - Klein -
Iissauer - Matthijse - Verhaal - Wijnen - Zomer
Afschrijven 3 4 vrijdagavond 19.30 - 20.00 uur bij M. C. M. Duinkertel. 718821
WA 3 - AFC 5 12.00 uur Bijeen 11.15 uur VVA(Bij geen vervoer 10.15 AFC) Scheidsrechter: W. J.Stap;
Leider: F.Spoel
Uitgen.worden: v.Aken - Belderink - Bonnet - de Bruin - J.+R.Gerritse - C.Huber - N. Ludwig - Meutz-
ner - R.Nelissen - G.Parson - Prins - Thans - Weber
Buitenveldert 3 - AFC 6 12.00 uur Bijeen 11.15 uur BuitenveldertScheidsr:K. v.Duinen;Leider:J.v. Schaik
Uitgen.worden: Bloemendal - P.v.Bork - Gehring - Handgraaf - Kamperman - Klotz - J.Parson - Pos -
Spijker - Soepnel - Rijke - Tjon a Ten - F. de Vries
Afschrijven 5 6: vrijdagavond 19.00 - 20.00 bij J.v.Schaik, tel. 420996
Niet Beschikbaar: Laarhoven - Leloux - de Haan - Geluk - v.d.Horst - Berrier