:11
Sen. 1
D.W.V.
A.F.C.
V.U.C.
E.D.O.
C.V.V.
Elinkwijk
Aalsmeer
Unitas
R.V.C.
Xerxes
U.V.S.
H.D.V.S.
RoodWit A
Spartaan
Sen 2
13-18'
12-16;
13-16'
12-15.
12-15!
12-13|
12-12;
13-12!
12-11j
12-11j
12-10'
13- 9;
13- 9!
13- 7'
Ajax- 12
A.F.C. 12
Blauwwit 12
Spartaan 12
Haarlem 12
Kennem. 12
U.V.V. 12
Vitesse 12
Volendam 12
D.C.G, 12
D.O.S. 12
RoodWitA 12
j Sen 3
-16; Amstell. 12-
-15! Hilversuml 2-
■15! J.O.S. 12-
■14< Celerit. 12-
•12IN.F.C. 12-
■12j Elinkwijk 12-
■12j Ajax 11-
■121 A.F.C. 12-
■11' Holland 12-
- 9; Zeeburgial1-
8i Pancrat. 12-
8 Zw.Voor. 12-
Sen 4
Sen 8
Z.S.G.O.
Nautilus
Taba
A.F.C.
Rivalen
Roda'23
J0S
F.I.T.
K.D.O.
Swift
171 T.O.G. 10
15 D.W.V. 11
14! Rapiditas11
13! Uithoorn 12
15 V.D.O. 11
12 RKAVIC 12
11| A.F.C. 12
11' Germaan 12
1Cj B.P.C. 12
Si Arsenal 12
Si Rivalen 12
3 Diemen 11
Sen 5
16 A.F.C.
1(3 S.D.W.
16 V.V.A.
15j Lijnden
13. F.I.T.
Orient
Rombout
10, Pancrat.
SI D.W.G.
8 Aalsmeer
Sen 6
Arsenal 10-
D.W.G. 10-
B.D.K. 9-
Sen 9
10-17 RoodWit
9-15!Amstell.
8-12'DJ.K
9-11jde Keer
9(Z.S.G.O.
IJ-Boijs
R.K.A.V.
A.F.C.
O.Z.K.
Zw.Schap.7
10-
9-
8- 8
9- 6
10
9
6
Sen 10
20;R.C.A.
14) RoodWit
12i Argonaut
10Ï Bijlmer
81 D.R.C
61 Voorland
5jS.N.A.
4 Sport
3 A.F.C.
-2
10-
9-
10-
9-
9-
9-
9-
10-
11-
Sen 11
171 Buitenv. 12-
13| Arsenal 11 -
13! Overamst. Il
ia R.A.P. 11-
10
10
9
8
6
SchinkelhIO- 3
10-1
10-13'
9-12!
9-12iTosActief 9-
9-10! Eland
10-
10-
10-
10-
11-
C.T.O. 11-
Sp.Zuid 10-
TosActief11 -
Swift 11-
A.F.C. 12-
J.O.S. 12-
Sen 12
19 R.A.P.
17| RKAVIC
16! Arsenal
15 A.F.C.
Sp.Zuid
Buitenv.
C.T.O.
Overamst
Pancrat.
Swift
Buitenv.
Animo
A.P.G.S.
A.F.C.
Meerboys
N.E.A.
10-
10-
9-
9-
10-
9-
Sen 7
18 jB.P.C. 9-15
15)Vespucci9-13
12'W.T.O. 8-12
12!AF.C9-11
12!Real Sr.3- 9
Pancrat.10-9
Muiderb 9- 9
D.V.0.S.9- 5
Aristos" 9- 3
Geuzenv 8- 2
12-18 N.S.U.
12-16! O.V.V.O.
11-151 N.F.C.
10-13
11-11
11-11
12-11
12- 8
12- 6
11- 5
Zaterdag 1
9-14
9-13
10-13
10-13
10-11
8-10
8- 9
10- 7
9- 5
Pancrat.
A.M.V.J.
Argonaut
Uithoorn
Amroba
Arsenal
Neerlandia10-5
A.F.C. 9- 2
Zaterdag 2
S.D.Z. 10-15
V.D.O. 8-15
Pancrat.8-12
Z.S.G.O.9-10
A.F.C. 10-10
Martinus8- 8
V.V.A. 7-
J.O.S.
S.C.Z.
Veco
D.W.V.
9-
8-
Zaterdag 3
Germaan 8-15
Buitenveld. 7-14
Beursbeng. 10-11
RKAVIC 8-10
A.F.C. 8- 9
S.D.W. 8- 8
A.G.T. 7- 5
N.E.C.75 7- 3
D.V.V.A. 9- 3
A.D.M. 8- 0
Junioren A 1
RKAVIC 11-15
Uithoorn 10-13
Blauwwit 11-13
A.F.C. 10-12
Amstell. 9-10'
Zeeburgia 9- 9
Pancratius10-8
Martinus 9- 5
D.W.V. 9- 3
Junioren A 2
Junioren A 3
Junioren A 4
Junioren A 5
Junioren B 1
Ajax 13-24
S.D.W. 12-17
D.W.S. 13-17
Blauw-Wit 12-15
Spartaan 12-14
Zeeburgia 9-11
D.W.G. 11-10
V.D.O. 12-10
D.C.G. 10- 9
V.V.A. 11- 5
A.F.C. 11- 3
D.W.V. 10- 1
Junioren B 2
D.W.S.
Swift
A.F.C.
Osdorp
Spartaan
Zeeburgial1
de Meer 11
D.C.G. 10
Rivalen 11
Blauwwit 13
12-
12-
11-
12-
9-
Z.S.G.O. 11-20
D.C.G. 12-15
S.D.Z. 10-12
Argonaut 12-12!Rapiditas 10-
A.F.C. 11-11 Martinus 8-
W.M.S. 10- 9
Aristos 10- 8
D.W.G. 11- 8
Pancrat. 11- 3
Junioren C 4
Diemen 10-19
N.F.C. 12-17
Rapiditas 9-15
Muiderberg 10-13
de Meer 11-13
A.F.C. 10- 7
F.I.T. 11- 7
St.Louis '9- 6
R.C.M. 9- 4
Overamstel 6- 1
Madjoe 5- 0
Junioren C 5
Voorland 11-
A jax 10-
:Wilskracht9-
'ZeeburgialO-
jZ.P.C. 11-
Meerboijs 11-
A.F.C11-
J.O.S. 10-
Amstell. 12-
T.O.G. 5-
Pupillen D 6
Neerlandia 5-
Rivalen 5-
S.C.Z.'58 5-
A.F.C. 5-
A.M.V.J. 5-
Arsenal 5-
Pupillen D 7
4-
Buitenv.
K.B.V.
A.F.C.
3 R.A.P.
3 (Sp.Zuid
3 Blauwwit
Pupillen E
4
GoldStar
5- 9
A.M.V.J.
5- 8
A.F.C.
5- 6
Rivalen
5- 4
BlauwWit
5- 2
S.C.Z.'58
5- 1
5-
5-
5-
4-
5-
Pupillen E 5/E(
R.A.P. 4- 7
A.F.C.6 5- 6
Arsenal 5- 6
A.F.C. 5 5-5
Eland 4- 4
Swift 5- 0
Junioren B 3
R.A.P. 10-20
A.F.C. 10-16
Abcoude 6- 9
9
6
6
0
Martinus
W.T.O. 8
Diemen 2
TlW/a 5- 0
Geinburgia7- 0
Tos/a(BM) 3- 2
Junioren C 6
O.V.V.O.
D.J.K.
Buitenv.
Diemen
F.I.T.
A.F.C.
N.E.A.
N.F.C.
RKAVIC
Muiderb.
R.C.M.
11-20
11-19
8-15
11-12
12-12
8- 6
10- 6
10- 6
11- 6
10- 3
5- 2
A.F.C.
D.V.H.
Roda'23
Martinus
R.K.A.V.
RKAVIC
V.D.O.
Buitenv.
N.F.C.
K.D.O.
■24
-16
-12
A.F.C.
Swift
D.V.H.
-121RKAVIC
■12
9:
7
5
4
1
Junioren
B 4
J 0S
13-21
Buitenv.
11-20
C.T.O.
13-20
R.A.P.
11-13
Swift
10-10
Martinus
13- 9
Sp.Zuid
5- 6
A.F.C.
10- 6
D.V.H.
5- 4
N.F.C'.
12- 3
RKAVIC
9- 1
Blauwwit
('Rivalen
(A.F.C.
'Buitenv.
K.B.V.
Swift
RKDES
J 0S
Aalsmeer
Martinus
11-18
10-17
11-15
9-11
9-11
11-10
9- 6
10-
Uithoorn 10-
Pancrat. 5-
KD.OBM)3-
Junioren C 1
Ajax 12-
D.W.S. 12-
Zeeburgial2-
Spartaan 12-
Blauwwit 11-
Volewijck,
A.F.C.
D.C.G.
Germaan
.12-
12-
11-
13-
Uithoorn 13-
V.V.A. 12-
S.D.W. 12-
Pupillen D8/D9
Rivalen
A.F.C.
Bl-Wit
Buitenv.
Swift
B.D.K
A.F.C.
Swift
A.F.C.
K.B.V.
Buitenv.
Sp.Zuid
Rivalen
8
4- 8
5- 8
4- 6
5- 5
4- 4
5- 3
4- 1
5- 1
Pupillen E7/ES
Rivalen 5- 7
A.F.C. 7 5-6
A.F.C. 8 5-6
R.A.P. 5- 5
Buitenv. 5- 4
Z.R.C. 5- 2
Pupillen D 1 Pupillen D2/D3 Pupillen D 4
5- 8 Sp.Zuid 5- 9
5- 7 A.F.C. 3 5-6
5- 6 A.F.C. 2 5-6
5- 3 Bl-Wit 5- 6
5- 3 Buitenv. 5- 3
5- 3 Arsenal 5- 0
Totaalstand_Pupillen_p_1_£uit_twee_competities}
O.D.I.V.
Eland
D.C.G.
Arsenal
S.D.W.
8-15
8-14
8- 9
9- 9
4- 8
Argonaut 10-
A.F.C.
RoodWit
T.O.B.
10-
Junioren C 2
IJ-Boijs 12-22
Z.S.G.O. 12-22
Ajax 13-20
Zeeburgial 1-14
Schell.w.12-14
Diemen 12-10
Meteoor 12-10
A.F.C. 10- 9
T.O.B. 12- 8
Orient 12-5
de Meer 13-4
Wilskr. 9-2
Junioren C 3
Buitenv.12-22
D.C.G. 11-21
A.F.C. 12-15
D.W.S. 12-13
Pancrat.12-11
RoodWit 10-10
Diemen 12-7
Spartaan12- 7
N.F.C. 11-5
V.V.A. 10- 3
Swift 4- 6
Osdorp 5- 6
Sloterv. 4- 3
Sp.Zuid 4- 3
A.F.C. 5- 3
B.D.K. 4- 5
Pupillen D 5
N.S.U. 5- 6
Sport 4- 5
Arsenal 5- 5
K.B.V. 5- 5
A.F.C. 4- 4
Buitenv. 5-33
9'
9'
10.
9-
-14
•13
-10
- 7
6,Pupillen E 1
Pupillen E 9
K.B.V. 4- 7
A.F.C. 5- 7
3p.Zuid3 4- 6
3p.Zuid4 4- 5
ieerlandia4- 4
Iwift 4- 2
Buitenv. 4- 1
Arsenal5" 2
Buitenv. 5- 9
A.F.C. 5- 9
R.A.P. 4- 4
Swift 5- 4
Rivalen 4- 2
K.B.V. 5- 0
Pupillen E 2
BlauwWit 5- 10
A.F.C. 5- 6
Sp.Zuid 4- 5
Neerland.5- 4
Arsenal 4- 3
Swift 5- 0
Pupillen E 3
Sp.Zuid 5- 7
Z.R.C. 4- 6
A.F.C. 4- 4
Buitenv. 5- 4
Osdorp 5- 4
Sloterv. 5- 3
Pupillencompetitie wordt per januari 1977
opnieuw ingedeeld.
Er zal een gehele competitie worden gespeeld
met 6 verenigingen per poule.
Chr.Schröder
Standen bijgewerkt t/m 12 december 1976