-7-
Abcoude B2 - AFC B3 12,00 uurBijeen 11.00 uur AFC; Leiding: Hr.Weber; Scheidsr: Hr.Sluvs
Veld 3
Opstelling: J.v.d.Berg - Beumer - Benoni - Handgraaf - Hannema - Herok - Kommers -
v. Leeuwen - Lissauer - Werner - Weber
Reserve: Bogaers
DVH BI - AFC B4 12.00 uur Bijeen 11.00 uur AFC; Leiding: Hr.v.d.Wiel; Scheidsr: Hr.Abspoel
Veid 3
Opstelling: Albers - Bosma - Flam - Groenewoud - Keizer - Lammertse - Moerkerk
Rodrigues - v.d.Sluis - v.d.Weide - v.d.Wiel
Reserve: v,Haren
De spelers van Hemessen en Borggreve worden 2 wedstrijden niet opgesteld wegens niet opkomen
zonder afschrijving.
C JUNIOREN
WA Cl - AFC Cl 12.00 uur Bijeen 11.00 uur AFC; Leiding: Hr.v.d.Berg; Scheidsr: Hr.Freeth
Veld 4
Opstelling: bekend Hofland zie ook C2 Reserve: Gribling zie ook C2
IJboys - AFC C2 10.00 uur Bijeen 8.50 uur AFC; Leiding: Hr.Boskamp Veld 3
Opstelling: Hofland - Gribling - Leur - Elskapip - Oderkerk - Gomersbach - den Braven -
De Waal - Spee - Goudsmit - v 't Hof - Tromp
AFC3 vrijOderkerk en Gomersbach zie C2
AFC C4 - Overamstel 10.00 uur Bijeen 9.30 uur Scheidsr: Hr. de Jong; Veld 4
Opstelling: Oldenburger - Fransen - Bosch - J. Meyer - Nieuwenhuis - Fokke - Kerbus
M. de Jong - Koekoek - Hoogeboom - Didier - van Ginhoven
AFC C5 - JOS C2 10.00 uur Bijeen 9.30 uur Veld 3 Leiding: Hr.Dukker
Opstelling: Dukker - W.Fransen - Langendonk - Roedema - Schroder - Hollander - R. Meyer -
Ritz - Nagel - Ulrich - Zimmer - van Beek
B'veldert C3 - AFC C6 10.00 uur Bijeen 9.20 uur Leiding: Hr.Moree
Opstelling: Moree - D.v.dBerg - M.v.d.Berg - Stokman - Eikerbout - Davidson - N, de Jong -
C. Hertsberger - N. Cohen - Kamp - v.d. Meent
Afschrijven: vrijdag tussen 19.00 - 20.00 uur bij Hr. Schroder
E PUPILLEN PROGRAMMA 18 DECEMBER BEVAT 2 VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
AFC 1 Blauw Wit 11.00 uur Bijeen 10.30 uur k.k. Leiding: JC; Scheidsr: Hr.Vroege
Opstelling: Heisterkamp - Hommel - Lepeltak - Blink - Kothuis - Ploeger - Hofland - Muidei
J. J. Bakhuizen - Lunshof - Tellinga
AFC comb - AfC comb 12 00 uur Bijeen 11.30 uur k.k. Leiding: Roeg/MathijseScheidsr roei.e
"Opstelling: Wijs - Mathijse - Wiebenga - Abascal - Piersma - Roeg - Frijters - Abram -
Last - Duveen - Veer - Hogeboom - Abe
AFC comb - AFC comb 12.00 uur Bijeen 11.30 uur k.k. Leiding: Roeg/Mathijse; Scheidsr roege
Opstelling; Philips - R.v. Dam - Vorst - Haverbus - Pick - A. Wijnschenk - FBlazer -
Zieleman - Brouwer - Leering - Mulder - J. J. Bakhuizen - Coninck Liefsting
Afschrijven: zie mededelingen jeugdcommissie