-6-
PROGRAMMA A JUNIOREN
Uithoorn Al - AFC Al 12,00 uur Bijeen 11,00 uur AFC; Leiding: Hr.v, Weldam/"Weerman;
Scheidsrechter: Hr.W. "Bosch
Opstelling: v. Oenen - v.Weldam - Ludwig - Kinsbergen - Leeser - Olree - Truyens - Kampstra -
Akkerman - Johannesen - Hekster
Res. de Groot - Wille (zie ook A3)
DWS A2 - AFC A2 10,00 uur Bijeen 9,00 uur AFC; Leiding: dhr, Kinsbergen, Scheidsrechter:
Hr.W, Stap
Opstelling: Rang - Huisman - v.Beek - Verheyden - Linders - Ooink - v. Leeuwen - Vos - v.Teunen
broek - Kuiper - Vermeulen
Res. :Korper
VDO A2 - AFC A3 10.00 uur Bijeen 9.00 uur AFC; Leiding: Hr.v.d.Louw; Scheidsr: Hr.J,Bakker
Opstelling: Waas - Drenkelford(2x) - v.d.Louw - v.Schaik - Rosenkrantz - Vischjager - Wille
(zie ook Al) Zwaaf - de Groot (zie ook Al) Lange veld - Buffing - v.d.Ende
AFC A4 - JOS A2 10.00 uur Bijeen 9.30 uur kleedkamer; Leiding: Hr.Bouter; Scheidsr: J.Vos
Opstelling: Nielsen - Landa - Meskers - Ras - Rogge - Meesterman - Anderiessen - Bierman -
Peereboom - v.d.Kerk - de Waal M. J. - v.Meerkerk - Handgraaf
Arsenal A2 - AFC A5 10.00 uur Bijeen 9.30 uur kleedkamer Arsenal; Leiding: HrNeugarten
Scheidsrechter: Hr.P.v.Deursen
Opstelling: Blom - Kluytmans - Hotting - de Jong - Neugarten - de Waal M. - Osterop - da Silva
Curiël - Zeegers - Ris - Cirekens - v.d.Weide - Zintilis - Geuns
Afschrijvingen: zie mededelingen jeugdcommissie
PROGRAMMA B JUNIOREN
Zeeburgia BI - AFC BI 10.00 uur Bijeen 9.00 uur AFC; Leiding, dhr v,Dekken
Uitgen.worden: Balk - R.v.d.Berg - Bierman - Frijters - Krak - v.d. Langenberg - Magielsen -
Overdiek - Polders - Sulsters - v. Zweden -
Res.v.Halm - J.v.d.Berg
Argonaut BI - AFC B2 10.00 uur Bijeen 09.30 uur Argonaut; Leiding: dhr.Plemper
Uitgen. worden: Gomersbach - Meyer - Mulder - Nieuwenhuis - Oerlemans - den Os - Plemper -
v.d.Rijst - de Swarte - Teiwes - de Wijs
Res: v. Leeuwen
AFC B3 - RAP BI 12.00 uur Bijeen 11.30 uur AFC Leiding: dhr Weber
Uitgen.worden: Benoni - Beumer - Bollen - Borggreve - Handgraaf - Hannema - v.Hemesssen -
Herok - Kommers - Lissauer - Werner - Weber
Res.v.d.Weide
AFC B4 - Sp.Zuid B3 13.15 uur Bijeen 12,45 uur AFC; Leiding dhr.v.d Wiel
Uitgen, worden: Albers - Bogaers - Bosma - Flam - Groenewoud - v, Haren - Hijman - Keizer -
Lammertse - v.Marle - Moerkerk - Rodrigues - v.d.Wiel
Afschrijvingen: zie bij mededelingen jeugdcommissie
PROGRAMMA C JUNIOREN
AFC Cl - DWS Cl 12,00 uur Bijeen 11.15 uur; Leiding: dhr. v.d Berg/ JCScheidsr dhr.de Leek
Veld 2
Opstelling: bekend reserve: Goudsmit
Schellingw.-AFC C2 12,00 uur Bijeen 10,45 uur; Leiding: Hr. Boskamp: Scheidsr NN; Veld 3
Opstelling:Bierman - Leur - Elskamp - Horsman - v 't Hof - De Waal - Stroker - Spee -
Gribling - den Braven - Post - Tromp
AFC C3 - DWS C4 14.30 uur Bijeen 13.45 uur; Leiding: Hr.Gomersbach Scheidsr Hr,Kleine
Veld 2
Opstelling: Wessels - Oderkerk - Gomersbach - Hoogteyling - Kohlman - Schot - Oerlemans -
Nieuwkerk - Verwijst - Groet - Thijsen - Vos - Duf our
AFC C4 - AFC C5 13.15 uur Bijeen 12.45 uur; Leiding: Hr.Fröhlich Scheidsr Hr,Kaiser Veld 2
Opstelling vriendschappelijk: Oldenburger - Fransen - Bosch - J, Meyer -- Nieuwenhuis - Fokke -
Kerbus - M. de Jong - Koekoek - Hoogeboom - Didier - Fröhlich
AFC C4 - AFC C5 13.15 uur Bijeen 12.45 uur Leiding: dhr.Dukker scheidsr Hr, Kaiser Veld 2
Opstelling; vriendschappelijk: Dukker - W.Fransen - Langendonk - Roedema - Hollander -
R, Meyer - Ritz - Woldringh - Nagel - Ulrich - Vlessing - Zimmer - van Beek
AFC C6 Piemen C4 10.00 uur Bijeen 9,30 uur; Leiding: dhr.Moree; Scheidsr Hr.Kaiser
Veld 2
Cornelissen - Moree - D.v.d.Berg - M.v.d.Berg - Hofstra - Stokman - Eikerbout - Davidson -
N.de Jong - C.Hertsberger - N.Cohen - Kamp
Afschrijvingen: zie bij mededelingen jeugdcommissie