-2- Met veertien uit negen hebben we hier te maken met een duidelijke kampioenspretendent. Hopelijk worden onze hoge verwachtingen bewaarheid. Het zesde staat met vijf uit acht drie van onderen en moet oppassen. Zeven en acht staan goed boven het midden, terwijl het negende zich door de overwinning van afgelopen zondag verder van de onderste plaats verwijderde. Het tiende haalde zondag jl. zijn eerste punt en dat betekent, dat geen van onze teams nog punt loos is. Het elfde had er immers al twee, en het twaalfde al vele, met elf uit negen lijken deze oude makkers weer een gooi te doen naar een van de bovenste plaatsen. Van de zaterdagteams staat het eerste enigszins triest onderaan, terwijl twee en drie goed meedraaien na hun promotie van afgelopen seizoen. Van onze standaard jeugdteams is de Al in opmars. Door de overwinning van afgelopen zondag op het hoog geklasseerde Amstelland werd thans een derde positie vlak achter koplopers Blauw Wit en RKAVIC ingenomen. De BI staat laag geklasseerd, maar het gelijke spel tegen Blauw Wit geeft hoop voor de komende wedstrijden. In de afdeling van de Cl is Ajax eenzame klasse. Onze Cl doet het echter erg goed en speelt vlak onder de top mee. Potentiële kampioenen hebben we in de A3 (9-18), de A4, en de B3, die afgelopen zondag maar met liefst 17-0 won. Nog vier competitiezondagen en dan krijgen we van 19 december tot en met 2 januari een winter stop. De helft van dit tot nu toe bijna zonder afgelastingen verlopen zijnde seizoen, zit er dan op. Laten we zorgen voor een goede afsluiting van 1976 met een aantal mooie winterklasseringen. DE ZILVEREN PLOEG Deze ploeg van oudgedienden langer dan vijfentwintig jaar lid, kwam weer bij elkaar. Van de 130 uitverkorenen waren er 95 aanwezig, een grote opkomst derhalve. Tien nieuwe oude leden werden door voorzitter Arie Waaijer op de hem eigen briljante wijze geinstalleerd en wat voor leden: Onze voorzitter Jan van Dijk, Johan de Bie, Hubert Briedé, Bram Briant, Düsseldorfse Ad van Dijk, Hans Honsdrecht, Edward Roosenschoon, Tom Somers, Onze eigen statisticus Chris Schroder enlast but not least Cas Tromp. Over het verloop van de avond kunnen wij weinig meedelen, daar het hier een zeer geheime sekte betreft. V/el vernamen wij, dat het zeer gezellig was. Wij hadden overigens niets anders verwacht. KIENEN Het is weer bijna december, dus denken wij al weer aan de traditionele kienavond. Aangezien Jan de Vries, die dit festijn zo'n 25 jaar op onvolprezen manier georganiseerd heeft, vorig jaar besloten heeft, dat het nu de beurt is aan anderen, wordt de organisatie dit jaar ter hand genomen door de commissie P PC. Potentiële prijzengevers weten dus door wie zij benaderd kunnen worden. Houdt u in ieder geval vrijdag 17 december a.s. vast vrij AFC THUIS Ook AFC heeft thans zijn eigen programmablad bij de thuiswedstrijden van het eerste. Een service aan het publiek, die ook de meeste andere hoofdklassers geven. Afgelopen zondag kon u de eerste uitgave in ontvangst nemen. Een goed initiatief heeft hiermee gestalte gekregen en wij kunnen daarvoor veel waardering opbrengen. PUBLICITEIT Goede prestaties leveren veel publiciteit op. Op bladzijde drie kunt u daarvan het voorbeeld zien. Niet alleen haalden we de krant, maar ook kwamen we in de eather, Jack van Gelder zorgde, dat wij in Langs de Lijn niet ongememoreerd bleven als periodekampioenen. In hetzelfde program ma sprak Peek Jellema met Gé van Dijk, Kees Gehring werd geinterviewd door dezelfde Jack (wie anders?) voor de Tros-radio, Zelfs in Studio Sport haalden we het korte nieuws. Hopelijk blijven we in het positieve nieuws. We weten dan zeker dat de prestaties goed geweest zijn en de punten binnengehaald

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 2