-9- dat bij de die avond te spelen wedstrijd tegen Mercasol uit Leiden een AFC lidmaatschapkaart recht zou geven op het gratis bijwonen van de eredivisiebasketbalwedstrijd. Vele spelers en leiders zagen elkaar dan ook 's avonds in de Sporthal Bankras in Amstelveen terug, waar Kinzo, dankzij de felle AFC aanmoedigingen, de wedstrijd won. Na een nek aan nek race tussen de Dl en de D3 wonnen de D3 pupillen de quiz, die, na 2 jaren te zijn georganiseerd, niet meer lijkt weg te denken uit het voetbalseizoen van de jongere jeugd. Jack N.B. Hieronder nog een verslag van één der deelnemers. De kwi s Zaterdag 30 oktober was er een kwis voor alle D pupillen. De vragen waren niet altijd gemakkelijk. Iedere ploeg moest samen de antwoorden bedenken. Als je de vraag goed beantwoordde, kreeg je twee punten. Maar als je de joker inzette kreeg je twee punten extra, maar dan moest je de vraag goed beantwoorden. Ik bedank nu alle mensen vooral de presentatoren. En de mensen die voor de prijzen hebben gezorgd. En daarom was er veel te verdienen. Egon Jesse 11 jaar TA LE NT Enige van onze jeugdige talenten pakten weer het potlood of klommen in de pen en deden relaas van door hun team gespeelde wedstrijden. Bekerwedstrijd AFC-BDK Met een gelijkopgaande eerste helft, maakten we toch 3 doelpunten. Deze doelpunten werden gemaakt door goed samenspel van ons team. Toen gingen we de rust in en dronken een lekker "kopje thee" en kregen we van de heer Bierman nog een "DOPING". Dat kwam heel goed van pas want in de tweede helft maakten we nog eens 4 goals. De tegenstander kwam bijna niet meer over de helft van het veld heen en moesten constant verdedigen. En dat kwam allemaal door de "DOPING" en door de "THEE". Ronald Gudde 12 jaar BDK 1 - AFC 1 16-10-1976 We hadden een week van te voren er al tegen gespeeld en 7-0 gewonnen. We wisten dat ze niet zo goed waren. We gingen het veld ook in dat we het ook makkelijk zouden winnen. We speelden daardoor ook ontzettend slecht. We hadden zelfs een paar gevaarlijke tegenaanvallen.Het werd toch nog 1-0 door een goal van Ronald Gudde, De tweede helft speelden we veel beter en na ruim vijf minuten werd het 2-0, door Ronald Gudde. We hadden nog ontzettend veel kansen gehadzelfs twee vrije schoppen iets uit het strafschop gebied. Maar de uitslag bleef 2-0. Henry Bierman n jaar De zware wedstrijd tegen Blauw Wit is door hard werken van het gehele team gewonnen. Eric speelde zijn eerste wedstrijd na 6 weken gedwongen rust door zijn gebroken sleutelbeen. De gehele achterhoede speelde heel goed en Blauw Wit kreeg geen enkele kans. Het middenveld met Paul Lamot en Ronald Gudde gaven mooie passes aan de voorhoede. Een paar minuten voor rust stopte René Wierma de aanval van de Blauwwitters. Hij schoot de bal iraar Ronald Gudde. Hij schoof de bal naar Paul Veenhuis hij dreef de bal naar de goal. Toen schoot hij de bal naar Rudie Hiensch. En hij passeerde een achterhoedespeler en ook nog de keeper. Eindelijk na zoveel minuten voetballen was het 1-0 voor AFC. Na rust De achterhoede bleef kalm. Alleen één maal lieten ze Blauw Wit schieten toen een terugspeelbal vlak langs de paal ging. De voorhoede maakte nog hele goede openingen. Het was een fijne en spannende wedstrijd en we hebben terecht gewonnen met 1-0. Rudie Hiensch 12 jaar

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 10