-7-
AFC 2 - Sp. Zuid 1 11,00 uur Bijeen 10.15 uur AFC; Leiding:dhr v.d.Klaauw;Scheidsr*Drenkelford
Veld 3
Opstelling; bekend; toevoegen DorsselaersP, Veenhuis
AFC 3-Bl.Wit 2 11.00 uur Bijeen 10.30 uur AFC; Leiding;dhr.Visser/Philips;Scheidsr:Akkerman
Veld 4
Opstelling: bekend
AFC 4 - Osdorp 1 10.00 uur Bijeen 9.30 uur AFC ;Leiding:dhr Walker ;Scheidsr:Akkerman
Veld 2
Opstelling: niet beschikbaar de Boer
AFC 5 - Sport 1 10,00 uur Bijeen 9,30 uur AFC; Leiding: dhr de Groot/WernerScheidsrsHekster
Veld 3
Opstelling bekend
AFC 6 - Neerlandia 2 10.00 uur Bijeen 9.30 uur AFC ;Leiding:dhr Silberberg.Scheidsr:v, Zweeden
Veld 5
Opstelling: bekend
AFC 7 - RAP 2 12.00 uurBijeen 11.30 uur AFC ;Leiding:dhr Weisman;Scheidsr:Leeser Veld 3
Opstelling: bekend
AFC 8 - Rivalen 3 12,00 uurBijeen 11.30 uur AFC; Leiding: dhr Claas sen/Vies sing ;Scheidsr:
Drenkelford Veld 4
Opstelling: bekend
B'veldert 5-AFC 9 11.00 uur Bijeen 10.00 uur AFC Leiding:dhr Cohen/
Opstelling Bekend toevoegen ten Cate
Afschrijvingen: zie bij mededelingen jeugdcommissie
E PUPILLEN
AFC El - B'veldert El 12.00 uurBijeen 11.15 uur ;Leiding:dhr Franke ;Scheidsr: Akker man
Opstelling: bekend november
AFC E2-Swift E2 10.00 uurBijeen 9,30 k.k. ;Leiding:dhr Kampstra;Scheidsr:Drenkelford
Veld: 4
Opstelling: bekend november
AFC E3-Osdorp 11.00 uurBijeen 10.30 k.k. ;Leiding:dhr Rosa Gastaldo;Scheidsr:v. Zweeden
Veld 5
Opstelling: bekend november; toevoegen M.Broar
Gold Star El - AFC E4 11.00 uurBijeen 10.00 uur AFC; Leiding;dhr Post
Opstelling: bekend november
AFC E6-AFC E5 12.00 uur Bijeen 11,30 uur k.k. Leiding: dhr.Roeg; Scheidsr:v. Zweeden veld 5
Opstelling: bekend november
AFC E6-AFC E5 12.00 uur Bijeen 11.30 kk; Leiding:dhr Mathijsse
Opstelling: bekend november
B'veldert 3-AFC E7 10.15 uurBijeen 9.30 uur AFC; Leiding:dhr.Bleeker
Opstelling: bekend november
RAP 3 - AFC E8 11.00 uur Bijeen 10.15 uur AFC; Leiding: dhr Hofland/Waerden
Opstelling: bekend november
Arsenal E 3-AFC E9 11,00 uur Bijeen 10.15 uur AFC ;Leiding:dhr Ladendorff/Bakhuizen
Opstelling: bekend november; toevoegen Lepeltak
Afschrijvingen: zie bij mededelingen jeugdcommissie
Sen 1
Sen 2
Sen 3
Sen 4
Sen 5
AFC 9-13
AFC
8-11
JOS
9-14
DWV
8-13
AFC
8-12
DWV 9-12
BlWit
9-11
Am stel
8-11
TOG
8-13
Lijnden
7-10
Aalsm 9-12
Ajax
8-9
H'sum
9-11
Uith
8-12
FIT
7-8
Eli nkw 9-11
Spartaan
8-9
Celrtu
9-10
Rapidit
8-12
Romb
7-9
CVV 8-10
Vites
8-9
AFC
9-9
VDO
8-11
SDW
7-8
VUC 9-10
Volend
9-9
E'wijk
9-9
RKAVIC
8-7
WA
8-8
Edo 9-9
Kennem
8-8
Zeeburg
9-8
Arsenal
8-6
Pancr
7-6
Unitas 9-9
UW
9-8
Ajax
8-7
AFC
9-6
Orient
7-6
RVC 8-7
DCG
8-7
NFC
9-7
Germaan
9-6
Aalsm
8-5
Xerxex 9-7
DOS
9-7
Zw Vooruit 9-7
BPC
8-5
Schink
7-4
UVS 9-7
H'lem
9-7
Holland
9-6
Diemen
8-4
DWG
7-4
Spart 9-6
RoodW
9-7
Pancr.
8-5
Rivalen
8-3
RoodW 9-6
HDVS 9-5