-5-
AFC 5 - Schinkelhaven 2 12.00 uur; Bijeen 10.15 uur bij ABonnetStadionkade 138 '(koffie)
Scheidsrechter: A.P.v.d.Brandt Leider: F.Spoel
Uitgen.worden: v.Aken - Belderink - Bonnet - de Bruyn - Gerritsen(2x) - Handgraaf - Lissauer
Meutzner - Prins - Rijke - Thans - Weber
TOS/Actief 2 - AFC 6 12.00 uurBijeen 11,00 uur TOS/Actief; Scheidsr:A.H.Krommerhoek
Leider: J.v.Schaik
Uitgen.worden: P.v.Bork - ThvBroekhuizen - Bloemendal - v.d.Glas - Kahn - Kamperman -
Klotz - J.Parson - Spijker - Pos - Tjon êi Ten - F. de Vries - Vellenga
Afschrijven 5 6 vrijdagavond 19.00-20.00 bij F. Spoel, tel. 02963-4877
Niet beschikbaar: Lans - Klein - Loonstijn - Rachman - de Rooy - Minor - G. Parson - v. Zon
MEDEDELINGEN B-COMMISSIE
F.Gehring kontakt opnemen met de B-commissie s.v.p.
Topscorers: J.Willemse 10,H.Nielsen 7,C.v.Tulder 6.
Niet beschikbaar: Smit - H.Gianotten - Elias - J.Koster - van de Broek - Duis - Lambers -
Hes se ling
AFC 7 is vrij zie andere opstellin gen.
AFC 8 - JOS 5 Bijeen 14.00 uur AFC
van Laar - Mienstra
ten Brink - Nelissen - van Caspel - Swalef - Gamelkoori
Schubert - J.v.Laar - Niehe - van de Weide
Obladen - Zingel
Huber - van Tulder
Wisselspelers: Magielsen -Nielsen
Zw. Schapen 4 - AFC 9 Bijeen 14.00 uur Zw.Schapen
N.Gianotten - Fritsche - Kamphuis - Blom - G. J.Bos - Vellenga - Springer - van Heesch -
Paarlberg - M.Kahn - J.Bosma
Wisselspelers: Ringe - M. Mulder - van Buuren
AFC 10 - SNA 4 Bijeen 11.30 uur AFC
Moses - van Cleef - M. Koster - van de Bor - B.Pas - de Nobel - van Houten - van Haaften -
Kohen - van Raalte - Janus
Wisselspelers: Rigters - R. de Boer
AFC 11 - RAP 4 Bijeen 14.00 uur AFC
van Straten - Roosenschoon - Kukenheim - de Wijs
N.N.-Sprenger - Stokvis -
Wisselspelers: Sarfaty - Rizzi - J.G. van Laar
AFC 12 - Arsenal 5 Bijeen 9.30 uur AFC
van Dijken - Akkerman - Brand - Dukker - R. de Jong - Klein - P.Koster - Leloux - H.Mulder -
Nesenberend - Polak - Reddering - Schroder - van Soomeren - Willemse
Af schrijven: vrijdagavond tussen 19.30 - 20.00 uur bij G.v.Caspel, tel. 172984
ZATERDAG 13 NOVEMBER
AFC-Argonaut 14.30 uur Bijeen 13.30 uur AFC
Afschrijven: vrijdag 12 nov. bij Landman-AFC tel. 445575
v. Heeswijk-Dear-Baarschers-Huisman-v. Gelder-Otsen-Dolly slager-v. Osch-Landman-Sandberg-
v. Leeuwen-Timmerman
AFC 2 vrij
RKAVIC 5-AFC 3 14 30 uur Bijeen 13,30 uur AFC; Coach:H.Hendrix
Snelleman-Limburg-Geesink-v. d. Valk-Cohen-Munter-Kikkert-Visser-Dik-Bouman-Reddering
Res. Bogaers-de Graaf-Smit-Küppers
Afschrijven: vrijdagavond 18.00-19.00 uur J. A. Kikkert tel. 251001
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Afschrijvingen dienen alsvolgt te geschieden:
Junioren A de heer C.Tromp vrijdagavond 19.00-19.30 02974-504
Junioren B de heer P. Frijters vrijdagavond 19.00-19.30 442901
Junioren C de heer D.v.d.Klaauw vrijdagavond 19,00-19.30 433523
Pupillen D de heer H. Bierman vrijdagmiddag 13.00-16.00 948333
(of in uiterste noodzaak de heer H.v.d. Jagt 443229
Pupillen E de heer A. J. Brokman vrijdagavond 19.00-19,30 442295
of bij de heer J.Benoni vrijdagavond 19.00-19.30 461023
Overige telefoonnummers J. Bonnet-(voorzitter Jeugdcommissie) 421915
Chr.Schroder-(secretaris Jeugdcommissie) 152751
V/IE OH WIE
Heeft het groene Parkajack van Jeroen Meyer gevonden. Laat de vinder Jeroen even bellen
tel. 796380.