-2- Zo kwamen we op zeven uit vier en wachtte de topper (hoe lang geleden konden we dat schrijven tegen VUC. Velen van u zullen deze wedstrijd gezien hebben, want er waren meer dan 2000 toeschouwers aanwezig. Zelfs het weer werkte weer mee en alle ingrediënten voor een leuke wedstrijd waren dan ook aanwezig. Een fijne wedstrijd werd het, vooral voor AFC, Tweemaal werd een achterstand weggewerkt, eerst via Henny Kottman, vlak voor rust door Kees Gehring, Na rust miste Edwin een penalty, na in eerste instantie wel raak geschoten te hebben, alvorens Kees met een zweefduikkopbal de stand op 3-2 bracht. Simon Cohen zorgde met een knal onder de lat voor 4-2 en Henk pakte zijn zevende competitie goal: 5-2, Daarna kon VUC weer iets terugdoen, maar via een tweede penalty, nu wel ouderwets benut door Edwin werd het toch 6-2. VUC mocht kort voor tijd ook nog scoren en zo konden de toeschouwers, die voor goed voetbal en doelpunten gekomen waren, tevreden huiswaarts keren, of de bar opzoeken. Zo staan we nu bovenaan, gewoon door goed te voetballen en te scoren. Geen andere Hoofdklasser scoorde zoveel als AFC, We hebben echter ook nog al wat goals tegen. Onze achterhoede bestaande uit keeper Theo Jansen, Thomas Rongen, Frans van de Bor, aanvoerder Ernst Seunke en Henny Kottman heeft over het algemeen toch sterk gespeeld en moet in staat geacht worden, de scoringsdrift van onze komende tegenstanders zodanig te beteugelen, dat wij ook tegen hen de nodige punten pakken. Het programma van de komende weken is vrij zwaar met twee opvolgende uitwedstrijden: zondag a. s. tegen RVC, de week daarop tegen DWV. 31 oktober volgt dan een thuiswedstrijd tegen Elinkwijk, vervolgens UVS uit en 14 november CVV thuis. Hopelijk staan we na deze reeks nog bovenaan. Door uw aanwezigheid en aanmoedigingen tijdens de wedstrijden kunt u hieraan onge twijfeld meedragen. Door de goede prestaties van het eerste, dreigen de overige teams een beetje in de vergetelheid te raken, hetgeen allerminst de bedoeling is. Ook het tweede staat alleen bovenaan. Acht punten uit vijf wedstrijden en een doelsaldo 20-6, Blauw Wit 2, de tegenstander van a.s. zondag volgt op één punt. Het tweede won van Volendam 3 (7-1), Rood Wit A 2 (3-1), Vitesse'22 (3-0) en Haarlem 3 (5-1) en verloor thuis, eigenlijk wat verrassend van de Kennemers 2 (1-3), Het derde is met vijf uit vijf een middenmoter. De komende wedstrijden zullen moeten uitmaken of wij in de bovenste helft gaan meedraaien. Het vierde van coach Martin Duinker begon met drie kleine nederlagen 4-3, 3-2 en 3-2, waarna twee gelijke spelen volgden. We staan nog wat onderaan, maar de eerste overwinningen lijken binnen handbereik. Het vijfde moet hogerop komen. Twee rare nederlagen tegen Lijnden (4-5) en WA (2-3) en drie overwinningen brengt ons met zes uit vijf net onder de top. Het zesde heeft het zwaar en is met twee uit vijf, samen met het vierde., voorlopig het enige zorgenkind van de A-commissie. Zeven (4-3) en acht(3-3) draaien nog redelijk, negen (4-0) en tien (5-0) staan onderaan. Daar moet dus nog wat aan gebeuren! Elf (6-2) kan beter, maar twaalf (5-6) doet het nog steeds goed. Toch scoorde Willemse pas zeven maal. De zaterdagteams krijgen het moeilijk: Zat 1 (5-2) Zat 2(4-3) en Zat 3 (3-3) moeten echter beter kunnen. Uit de lagere teams zijn dit seizoen geen kampioenen te verwachten. Misschien kunnen dit jaar juist onze hogere teams voor de successen zorgen. We wachten af. FEEST Afgelopen zaterdag was het feest op AFC. Ruim tweehonderd man vierden het mee en het was ouderwets gezellig. De "Onderlinge" nog even versterkt met Rob "Armstrong" Duis zorgden voor een goed stuk muziek. Het Cocktailtrio kwam nog even langs en gaf onze sterke mannen de gelegenheid hun piano-tilwerk te vertonen, Dick van der KLaauw bleek een hele goeie, Om half vier, na de laatste kleintjes pils van Arie Hommel, gingen we naar huis. Feestcommissie bedanktTot de volgende keer, BILJARTERS (METS BOYS) OPGELET! In afwijking tot hetgeen elders in dit blad wordt medegedeeld vindt de wedstrijd tegen HBS op 5 november (dus 14 dagen eerder) plaats. Voor de goede orde hier de opstelling van de Mets Boys tegen VBC: (Money)keepers: Hans Dukker, Frans Haberer Achterspelers: Arie Mets, Arie Waayer en Ben Slaap, Middenvelders: Jan Nefkens, Willem Staats, Jan Vermeulen, Tom v.d, Ven en Rien Bal Spitsen. Dio Hermens, Cor van Haren, Henk van Teunenbroek, Willem van Vliet, Huib v.d. Heyden, Martin Duinker Grensrechter: Chris Thomasse Er wordt aanvallend gespeeld, De eerste goal gooien wij om 17,45 uur in het luik. J.E.Canmé de Bout-Hachêle

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 2