-19- AAN DE OUDERS VAN DE JEUGD VAN AFC: De jeugdcommissie van AFC tracht het de jeugd van de 33 elftallen door de week bij de trainingen en in het weekeinde bij de wedstrijden zo prettig mogelijk te maken. Wij zijn ons er van bewust dat er nog heel veel dingen kunnen verbeteren. Bij het begin van het seizoen hebben wij in het wekelijks verschijnened Bulletin de volgende slagzin geplaatst: "Bent u tevreden zegt het anderen, bent u niet tevreden zegt het ons". De Jeugdcommissie is iedere maandagavond vanaf 20.00 uur in het Clubhuis aanwezig. Heeft u problemen of bent u het ergens niet mee eensmaakt u dan even een afspraak met de Jeugdcommissie voor deze avond. De telefoonnummers staan elke week in het bulletin vermeld. Activiteiten Naast het opstellen van de elftallen, het bezoeken van trainingen en wedstrijden, het behandelen van de afschrijvingen zal de Commissie ook dit jaar weer trachten een Kienmiddag te organiseren op zaterdag 4 december a.s. om 14.00 uur in de achterzaal van ons Clubhuis. Vanaf medio april kunnen onze jeugdspelers weer rekenen op één of meerdere Jeugdtoernooien. In ons clubhuis willen wij proberen door middel van het plaatsen van een aantal biljarts in de achterzaal onze jeugd meer te binden en hen een paar aangename uurtjes te bezorgen. Ook wordt - in nauw overleg met het Bestuur - de mogelijkheid bekeken of naast de biljarts nog tafeltennistafels kunnen worden neergezet. Wij vragen uw hulp, met name van de moeders, om op de woensdagmiddag en/of de zaterdagmorgen en middag ons te helpen deze activiteit organisatorisch te begeleiden. Helaas is het voor de leden van de jeugdcommissie onmogelijk deze taak, naast het andere werk, op zijn schouders te nemen. Controle op het dure materiaal is een eerste vereiste Wilt u s.v.p. onderstaande strook invullen. Des te meer invul strookjes wij ontvangen des te minder behoeft u te worden ingeschakeld bij de controle. Bij een aanmelding van 30 moeders of vaders behoeft u slechts 1 x "dienst te doen". Mochten er zich niet voldoende ouders beschikbaar stellen, dan kan deze aktiviteit niet doorgaan, hetgeen wij zeer zouden betreuren. Mogen wij op uw medewerking rekenen Jeugdcommissie AFC INVULSTROOK Ondergetekende ztelt zich beschikbaar voor controle op biljarts en tafeltennistafels in de achterzaal van het Clubhuis op woensdagmiddag zaterdagmorgen zaterdagmiddag Naam: Adres:Telefoonnummer: Mijn zoon speelt in elftal: U kunt ook op bovengenoemde dagen de uren invullen wanneer u beschikbaar bent (b.v. 2-3 uur of 10-11 uur) doorhalen wanneer u niet beschikbaar bent

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 19