-7-
AFC A5 - QDIV A2 14,30 uur Bijeen kleedkamer 13,45 uur Leiding: Hr.Neugarten
Opstelling: Blom - Kuytman - Hotting - de Jong - Neugarten - Osterop - Da Silva Curiël -
Vischjager - de Waal M, - Zeegers - Cirekens - v.d. Weide - Zintilis
PROGRAMMA JUNIOREN B 3 oktober 1976
DWV BI - AFC BI 12,00 uur Bijeen: 10,45 uur AFC. Leiding: dhr, v. Dekken
Opstelling: Bierman - Gomersbach - Krak - v,d. Langenberg - Magielsen - Nieuwenhuis - Plem-
per - Polders - v.d, Rijst - Sulsters - v. Zweden - Frijters
Reserve: Hannema
AFC B2 - Pancratius B2 14,30 uur Bijeen 14,00 uur AFC, Leiding: dhr,Plemper
Opstelling: Balk - R,v,d,Berg - Meyer - Mulder - Oerlemans - Overdiek - den Os - Seunke -
de Swarte - Teiwes - de Wijs
Reserve: v,d. Halm - Bogaers
Swift B2 - AFC B3 14,30 uur Bijeen 13,45 uur AFC, Leiding: dhr,Weber
Opstelling: Benoni - J„v.d, Berg - Bollen - Borggreve - Handgraaf - v, Hemessen - Herok -
Kommers - v. Leeuwen - v. Troost - Weber - Werner -
Reserve: Hij man - y,d,Weide
AFC B4 - CTQ'70 BI 14,30 uur Bijeen 14,00 uur AFC, Leiding: dhr. v. d. Wiel ;Scheidsrechter:
Dhr, Kleine
Opstelling: Albers - Beumer - Bosma - Flam - Groenewoud - v. Haren - Keizer - Lammertse -
v, Marle - Lissauer - Moerkerk - Rodrigues - v.d. Sluis - v,d„Wiel
G, C„ Th, v. Beek wordt verzocht contact op te nemen met het betreffende lid van de Jeugdcommissh
Afschrijven: zie bij mededelingen van de jeugdcommissie
C JUNIOREN programma zondag a„ s, AFC/
AFC Cl - De Germaan 12,00 uur Bijeen 11,15 uur Leiding:dhr,B,v,d„Bergh/JC
Opstelling: Horsman - Bierman - Bouman - Elskamp - Teiwes - Kroon - de Waal - Kettellapper -
v, Soomeren - Rooze - Monas
Reserve: Hofland - Gribbling
TOB 1 - AFC C2 10,00 uur Bijeen 9,00 uur AFC Leiding:dhr, Boskamp
Opstelling: Hofland - Leur - Texeira - v, 't. Hof - Stefels - Tromp - Boskamp - Oerlemans -
Spee - Goudsmit - Gribbling - Stroker
Hofland - Gribling zie Cl
AFC C3 - Spartaan 3 10,00 uur Bijeen 9.30 uur AFC, Leiding:dhr, Gomersbach
Opstelling: Vlessing - Oderkerk - Langendonk - Kohlman - Vos - Dufour - Gomersbach - van
Nieuwkerk - Den Braven - Verwijst - Groet - Hoogteyling - W.Thijsen
AFC C4 - Rapiditas 2 10,00 uur Bijeen 9,30 uur AFC. Leiding:dhr, Fröhlich
Opstelling: Wessels - Fransen - M,v„d,Berg - Bosch - N. de Jong - J, Meyer - Nieuwenhuis-
Fokke - Kerbus - M„ de Jong - Koekoek - Visser - Fröhlich-Didier
Voorland 2 - AFC C5 10,00 uur Bijeen 9,00 uur AFC. Leiding: dhr.Dukker
Opstelling: Nagel - Dukker - Oldenburger - W.Fransen - Roedema - Hollander - Hoogeboom -
R, Meyer - Ritz - Uhlrich - Woldringh - Zimmer - van Ginhoven
Piemen 4 - AFC C6 12,00 uur Bijeen 11,00 uur AFC. Leiding: dhr.Moree
Opstelling: D,v,d, Berg - Cornelissen - Moree - Borggreve - van Beek - Davidson - Elkerbout-
Hofstra - Kamp - Stokman - Gosler - van Lier - v.d, Stee
R. Herschberg wordt voorlopig niet opgesteld Contact opnemen met JC.
PROGRAMMA 2-10-1976 D PUPILLEN
AFC 1 - Rivalen 1 11,00 uur Bijeen 10.15 uur AFC, Leiding:dhr, Sluyck/JCScheidsr:R.Haringsm
Opstelling: bekend - res.F.Ebbers
AFC 2 - Neerlandia 1 11,00 uur Bijeen 10.15 uur AFC, Leiding:dhr„v. d, KlaauwScheidsrechter:
DhrAkkerman
Opstelling: bekend - Kuit zie D3
AFC 3 - B'veldert 2 11,00 uur Bijeen 10.15 uur AFC. Leiding: dhr. Visser/Philips; Scheidsr:
B, Leeser
Opstelling: bekend - F, Ebbers zie Dl - Toevoegen: Kuit M.
AFC 4 - Osdorp 1 11 00 uur Bijeen 10,15 uur AFC; Leiding: dhr.de Boer ^Scheidsr rv.Zweeden
Opstelling; bekend
AFC 5 - B'veldert 3 10,00 uur Bijeen 9,30 uur AFC; Leiding dhr, de Groot/WernerScheids
rechter: G, Leeser
Opstelling: bekend
AFC 6 - Sport 10,00 uur Bijeen 9,30 uur AFC. Leiding: dhr, Silberberg; Scheidsr, :v. Zweeden,
Opstelling: Rijnders - Vegter - v. Dalen - Davidson - Schroor - Lambrecht - Moerkerk -
Silberberg - Danies - Juch - Bieshaar - Sommers