-2- Ongetwijfeld zullen het derde en het vierde geen gemakkelijk seizoen krijgen, gezien de indeling van deze beide elftallen. Toch zullen wij moeten trachten de ideale opbouw van onze reserve elftallen (resp. res. Ie, 2e en 3e klasse KNVB) te handhaven. Ook hier alle vertrouwen in trainer Ate Euwes en zijn selectie. Inmiddels heeft ons eerste weer een bizonder geslaagd weekend in Enschede beleefd, zowel sportief als "rekreatief". Al weer voor de 9e keer gaven zij gehoor aan de uitnodiging voor het "Twentse Ros" toernooi, voortreffelijk georganiseerd door onze goede vrienden van "Enschedesche Boys". Ook een weliswaar vermoeiende maar zeer plezierige dagtrip naar Middelburg is weer achter de rug. Hier waren wij uitgenodigd voor het spelen van een ere-wedstrijd t. g. v. het 60-jarig bestaan van de v.v. "Middelburg", onze sportieve tegenstanders in het kampioenschap van Nederland in 1967. Oude banden werden weer verstevigd bij het ophalen van die memorabele wedstrijden. Vanaf deze plaats een woord van grote waardering en dank aan de GILO, de instelling, die, on danks de grote droogte, ervoor gezorgd heeft, dat onze velden er weer prima uitzien. Vanuit de "ziekenboeg" gelukkig allemaal positieve berichten. Ons aller Siem de Waal weer thuis na een 2-tal zware operaties te hebben ondergaan. Ook Henk Teiwee Sr. heeft het ziekenhuis mogen verlaten en onze getrouwe "aangetrouwde" Lotte Nesenberend is herstellend van een enkelbreuk. U allen wens ik een gezond, sportief en succesvol seizoen 1976/77. Jan van Dijk DE EERSTE Deze eerste uitgebreide Schakel van het nieuwe seizoen betekent, dat het komende weekend het spel om de punten weer gaat beginnen. Punten, die wij in grote hoeveelheden hopen binnen te halen, want dat is het doel waarnaar wij streven. Ons eerste begint a. s. zondag tegen Rood Wit A. Hopelijk zullen vele AFC-ers voor de zo belangrijke steun langs de lijn zorgen. Een op zijn minst zorgeloos seizoen moet mogelijk zijn. Hierboven trof u het openingsartikel van onze nieuwe voorzitter Jan van Dijk aan. Evenals zijn voorganger Dio Hermens, op de Algemene Ledenvergadering benoemd tot Erelid, zal Jan zo nu en dan enkele kolommen van de Schakel met een voorzitterlijk artikel vullen, Wij wensen Jan veel sukses in zijn nieuwe functie en danken Erelid Dio Hermens voor het belangrijke vele werk wat hij voor AFC als voorzitter gedaan heeft. In deze Schakel een verslag van de Algemene Ledenvergadering, waar velen van u niet waren. Het eerste deed het zeer rédelijk op het Twentse Ros-toernooi en Rob Duis bericht u daarover. Onze man in Montreal, Jack van Gelder, geeft zijn kijk op het Olympisch voetbalgebeuren, waarvan hij overigens niet veel heeft gezien. De Jonkheer was in Engeland en zag een vreemde wedstrijd. Ook Jan Tjalling reisde, zij het niet zo ver. Als AFC-scout (dat zo iemand nog be staat! bezocht hij Friesland. Onze nieuwe medewerker Torsten probeerde een verantwoorde prognose op te stellen voor het komende seizoen. Ook hij reisde ver, maar slaagde toch niet. Scherts uiteraard ook in het artikel van Charly, die uw redacteur op de tennisbaan zag ploeteren. De B-commissie ging op de enquete-toer en slaat ons nu met de cijfers om de oren en geeft tevens de planning voor het komende seizoen. De voorzitter van onze Jeugdkommissie hoopt op een goed seizoen en steekt al onze jeugdleden een hart onder de riem. Voor de vele bridgers binnen AFC belicht de heer Enschede het ontstaan van dit kaartspel en roept alle koppels weer op voor de komende drives. 0 ja en vergeet u vooral niet uw lotto en/of toto in te vullen en in te leveren. Wel bij een AFC- totoadres natuurlijk. De totokommissie heeft u nodig. Komende weekend weer een maandlotto. Het laatste nieuws is, dat de junioren Al de interregionale niet gehaald hebben» Van de vier clubs AFC, SDW, Uithoorn en V&V, wist SDW zich uiteindelijk te plaatsen» Jammer, nu maar proberen in de jeugdklasse een goed resultaat te halen. Beter nieuws van ACC, dat kampioen werd. Dit ging wel met de nodige spanning gepaard» ACC 125 all out, terwijl tegenstander VRA met 50 voor 1 startte. Toch gingen zij voor een totaal van 75 aan de kant, vooral door het goede bowlen van Henk Rikse. Wij wensen ACC van harte geluk met het behaalde kampioenschap» In de volgende Schakel-uitgebreid, die begin oktober zal komen, hopen wij te kunnen berichten over vele positieve resultaten» Inmiddels, tot ziens a.s. zondag bij de wedstrijd tegen Rood Wit A. Redactie

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 2