-2- niet voldoende verwerkt hebben. Een onderwerp van nadere studie en bespreking voor het volgend seizoen. Ons tweede elftal heeft een geweldig seizoen achter de rug en stevende rechtstreeks op een kampioenschap af, ware het niet, dat de vele mutaties ten behoeve van ons le elftal hier een streep door heeft gehaald. Jammer, maar helaas niet altijd te voorkomen. Dank zij het feit dat ons 3e elftal zich wist te handhaven en het 4e het kampioenschap op fraaie wijze wist te behalen, is de aansluiting van onze KNVB-elftallen weer optimaal, zodat met recht gezegd kan worden: eind goedal goed Een groot verlies heeft onze Club geleden door het plotseling overlijden van ons ere-lid Jo Wij nand. Hoewel bij de jongeren minder bekend, ook al omdat hij de laatste jaren in verband met zijn gezondheid minder op AFC verscheen, verliezen wij in Jo een AFC-er in hart en nieren, een man die zijn hart aan AFC had verpand en daarvan blijk heeft gegeven tot op het laatst van zijn leven. Jaap van Nek zal in deze Schakel nog een laatste woord tot hem richten en wij zullen hem met diepe dankbaarheid en vriendschap in onze herinnering houden. In verband met het feit dat ik de laatste maanden buiten bedrijf ben geweest, zou ik hiermede mijn bijdrage willen besluiten. De recente vermeldenswaardige gebeurtenissen zullen door anderen worden belicht. Ik hoop velen van u op de algemene ledenvergadering op 24 juni a. s. te mogen ontmoeten en wens u allen een prettige zomer toe Dio Hermens DE LAATSTE Dit is de laatste Schakel van dit seizoen. Een seizoen, waarin de kopij niet in grote hoeveelheden bij uw redacteur kwam aanvliegen. Edoch, voor deze laatste Schakel klommen velen uwer in de pen en dat is de reden, dat FR zich eens zal dienen te beperken. Alle scribenten bedankt voor hun bijdragen. In het bijzonder Dio Hermens, die voor deze Schakel zijn laatste artikel als voorzitter afleverde. We zijn blij dat hij in goede gezondheid zijn club als hoofdklasser kan overgeven aan zijn opvolger Jan van Dijk, die zich de laatste weken al goed in zijn nieuwe functie heeft kunnen inwerken. We moeten in deze Schakel voorgoed afscheid nemen van de man, die de Schakel groot maakte, Jo Wijnand. Hoewel hij niet achter de huidige opzet van de Schakel stond, bleef hij toch trouw zijn bijdrage leveren, We zullen zijn Mixed Pickles missen. Het seizoen zit erop. Het is voor de vereniging geen slecht seizoen geweest, Hopelijk heeft dit seizoen ook alle leden veel sportieve vreugde gebracht. Het is natuurlijk in een grote sport- gemeenschap als de onze niet mogelijk het allen naar de zin te maken, maar met een positieve instelling ten opzichte van AFC moeten we een eind kunnen komen. Laten we proberen het volgend seizoen tot een in alle opzichten goed seizoen te maken. Maar eerst gaan we eens lekker van de zomer genieten en wensen wij een ieder een prettige vakantie toe. FR LOTTO De voetbaltoto is stopgezet tot half augustus. De lotto draait echter gewoon door. Blijf dus uw formulieren gewoon bij de bekende adressen inleveren. Gaat u met vakantie: vul dan een maand- formulier in. Zet uw gironummer erop, een eventuele prijs wordt automatisch bijgeschreven. En bedenk: AFC heeft altijd prijs. Het afgelopen seizoen bedroeg de opbrengst voor AFC uit de lotto-toto het lieve sommetje van 26.000,Frans Haubrich en zijn commissieleden zijn terecht trots op dit resultaat. De toto-ers deden inmiddels nieuwe krachten op voor het nieuwe seizoen. Zij gingen daartoe in retraite in het landelijke Vierhouten, alwaar ook-enige oud-toters een gezellige noot in het geheel vormden. Jammer was wel, dat de marketing-adviezen van befaamde oud-totoers als Rein Akkerman, Hans Geusebroek en Johan de Bie niet goed bruikbaar leken. Alleen Kees Gehring deed er zijn voordeel mee, ook al luisterde hij eigenlijk meer naar Kick Sierhuis. In ieder geval gaat de totocommissie, die overigens bij het betere telwerk veel steun ondervindt van Els Veen, er volgend seizoen weer fris tegenaan, Maak Frans, Kick, Klaas, Appie, Jan en Jan tot tevreden mensen en geef ze handen vol werk. LOTTO MEE BIJ AFC

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 2