-6-
SDO-toernooi
Jun A4 8e plaats
AFC - Sporting Zuid 0-1; AFC - ZVC 0-2; AFC - UW 0-3; AFC-Zeeburgia 1-2
BEKER FINALES PUPILLEN
dinsdagavond worden de finales van de bekerwedstrijden gespeeld op de velden van Arsenal (Loopveld)
Aanvang; 18,30 uur
PROGRAMMA
Al Pupillen
AFC - winnaar SCZ/Blauw Wit
AFC - winnaar KBV/Buitenveldert
A2 Pupillen
Mocht de A2 afgelopen dinsdag 18 mei hebben gewonnen van Swift 2, dan spelen zij de finale tegen de
winnaar van de wedstrijd Buitenveldert 2- Blauw Wit 2,
BI Pupillen
AFC-winnaar Buitenveldert/Swift
AFC - winnaar Blauw Wit/Arsenal
B2 pupillen
Buitenveldert 2 - AFC 2
KBV 2 - AFC 2
Wist u dat Paul Kampstra en Alex Verheyden zaterdag in Zeist met Het Amsterdams XI spelen
10,15 uur, Amsterdam-Zeeland 11,10 uur Amsterdam - Limburg
Na de lunch finales
Wist u dat het SDW - Tele sporttoernooi voor pupillen Al op 28 augustus a. s. niet doorgaat,
SDW besloot na rijp beraad van verdere samenwerking met "het Nieuws van de Dag"
af te zien
TOERNOOIEN JUNI
Jun Al, 6 juni Achilles Assen; 19 junLDrachten Jun. Comb. A3-A4; 6 juni Argonaut Amsterdam
Jun BI Jun Cl 19 juni; Drachten.
TOERNOOIEN 22 mei
Blauw Wit
Pup Al
10,30 AFC-Ajax; 11,30 AFC - HDVS; 12.30 AFC-Sparta 14.10 AFC-Blauw Wit 15.10 AFC-ZFC
Pup BI
11,10 AFC - HDVS; 12,10 AFC-Sparta; 13.50 AFC-Blauw Wit; 14.50 AFC-ZFC; 15.50 AFC-Ajax
23 mei PURMEREND
Jun Al
11,30 Purmerend - AFC; 13,45 uur Purmersteyn - AFC; 16,00 Spartaan - AFC
Jun A2
11,30 Purmerend - AFC; 13.45 Purmersteyn-AFC; 16.00 Spartaan-AFC
Jun BI
10,45 AFC-Spartaan; 13,00 Purmerend - AFC; 15,15 AFC-Purmersteyn
Jun BI
10,45 AFC - Spartaan, 13,00 Purmerend - AFC; 15.15 AFC - Purmersteyn
Jun Cl
10,00 Purmersteyn-AFC; 12.15 Spartaan - AFC; 14.30 AFC-Purmerend
Jun C2
10,00 Purmersteyn - AFC 12,15, Spartaan - AFC; 14,30 Purmerend - AFC
27 mei Spartaan "Bertus Brons"
Jun BI
10,35 Spartaan - AFC; 11.45 AFC - VUC; 13.30 AFC-UVS; 15.15 AFC-DWS
Jun Cl
10,00 Spartaan - AFC; 11,10 AFC-VUC; 12.55 AFC-UVS; 14.40 AFC-DWS
DWS 27 mei
Pup Al tm A4
Programma nog niet bekend.
27 mei ZSGO
Pup Al;
9.50 AFC-Uitgeest; 11,10 HDVS - AFC Hilversum-AFC; 12.50 AFC-Purmerend; 13.30 AFC-ZSGO
Pup A2
9.50 ZSGO - AFC; 10.30 Purmerend - AFC; 11,30 AFC-Hilversum; 12,30 AFC-HDVS; 13.10 Uitgeest-