-12-
AFC 7 en AFC 12 zijn vrij. Zie overige elftallen!
AFC 8 - Fit 4 Bijeen 14.00 uur AFC.
OPSTELLING: v. Dijken - Mienstra - v. Heesch - de Wijs - Roosenschoon - v. Caspel -
de Hond - Jadnanansing - Somberg - de Nobel- Gamelkoorn.
Res: Ringe - v. d. Broek
Martinus 6 - AFC 9 Bijeen: 11.30 uur Martinus.
OPSTELLING: v. Raalte - Koster - ten Brink - de Boer - Sep - Lambers - Rigters - Bos -
Swalef - Pront - Janus
Res: B. Nesenberend - v. Tulder
AFC 10 - de Germaan 4 Bijeen: 14.00 uur AFC.
OPSTELLING: Hesseling - Hulsebosch - Duursma - Kamphuis - Hylkema - B. Pas - Fritsche-
Elias - Paarlberg - Kohen - G. Bosma
Res: v. Ittersum
AFC 11 - Geuzenveld 4 Bijeen 14.00 uur AFC
OPSTELLING: v. Straten - H. Gianotten - Kukenheim - Gebr. v. Laar - Schubert - Visser -
Woudstra - Mulder - P. Koster - Willemse
Res: de jong - Kloos
AFSCHRIJVEN: vrijdagavond tussen 18.30 - 19.00 uur Heer G. van Caspel, tel. 17 29 84
ZATERDAG 1 mei
Delta Lloyd - AFC 14.30 uur Bijeen 13.00 uur. AFSCHRIJVEN/ donderdagavond 7-8 uur AFC,
tel. 445575. OPSTELLING: v. Heeswijk - K. Baarschers - Huisman - v. Osch - J. Wiebenga -
Pellenboer - J. Dear - Sonnenschein - Huissoon - Timmermans - Sandberg - de Jonge -
Dollyslager - Landman
ZAT 1
Vriendschappelijk AFC 1 - NFC 1 maandagavond 10 mei 18.30 uur
bijeen 18.00 uur NFC
Geuzenveld 2 - AFC 2 12.00 uur Bijeen 11.00 uur AFC. OPSTELLING: als voorheen
AFSCHRIJVEN/ donderdag 29 april 7-8 uur AFC. tel. 44 55 75
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Afschrijvingen:
Junioren A: de heer J, van Schaik vrijdag tussen 19.00 - 19.30 tel. 420996
Junioren B/ de heer C. Tromp vrijdag tussen 18.30 - 19.00 tel. 02974 - 504
Junioren Cs de heer H. Rooze vrijdag tussen 19.00 - 20.00 tel 724794
Pupillen A: de heer H. Bierman vrijdag tussen 12.00 - 15.00 tel. 948333
(bij ziekte e. d. in uiterste noodzaak 's avonds tel. 424803)
Pupillen Bs de heer Benoni vrijdag tussen 18.30 - 19.30 tel. 720874
Overige telefoonnummers: Voorzitter Jeugdcommissie de heer Bonnet 421915
Secretaris Jeugdcommissie de heer Schroder 152751
ZATERDAG 1 MEI B U C K E R T - T OE R NO OI AANVANG 10.00 uur
KONINGINNEDAG P OL IO-T OE R NOOI VOOR DE JEUGD ZIE
BULLETIN VORIGE WEEK
ZATERDAG 8 MEI GOED GENOEG TOERNOOI VOOR DE
PUPILLEN A 2 A3 BU IT E N VE ID E RT
A 2 A3 AMSTELLAND
B 2 B 3 BUITENVELDERT
B 2 B 3 AMSTELLAND
Wist u dat het jeugdbestuur, leider en de speler van de Spartaan bij Meindert Huisman
zijn geweest en hem met attenties hebben bedacht, hopenlijk geneest zijn kaak snel.
Wist u dat de heer Snip als leider van Pupillen A4 bij uitwedstrijden bijna altijd vervoers
problemen heeft voor zijn spelers en hij soms tweemaal naar de tegenpartij moet rijden.
EERSTVOLGENDE TOERNOOIEN IN MEI
15 mei Rood Wit A Pupillen Al en BI
15 mei ZVV Zaandam Pupillen B6 elftallen
16 mei SDO-Bussum Junioren Acomb
16 mei ZVV Junioren*B2, C2, C3, C4,C5 BI