3
LOTERIJ
A. s. zondag
7 maart:
le prijs
2e prijs
3e prijs
4e prijs
5e prijs
Fraaie aansteker
Parker set
Parfum set
Verrassing
Fles Rosé
Lotenverkopers gaarne 13. 00 uur melden bij de Heer Limburg in het clubhuis
WEDSTRIJDBAL
De wedstrijdbal voor AFC-Aalsmeer wordt aangeboden door de Heer Edward Janus.
Namens AFC Hartelijk Dank
LOTTO
Deze week maandlotto 3 inleveren.
Uiterlijk 20. 00 uur in het clubhuis.
Speel mee!!!
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE-A
AFC-Aalsmeer, 14. 30, Bijeen 12. 45 AFC. Scheidsrechter: R. v. d. Broek Grensrechter:
J. D. Haye en B. Lucas, Leider: S. v. Gelder, Trainer: P. Ouderland, M~sseur: J. Huybens
AFC Comb. - DWG, 11. 30 Bijeen 10. 30 AFC. Leider: M. Duinker en P. Ouderland
UITGENODIGD WORDEN: Ackerman, v. d. Bor, v. Brevoort, Burke, Bijlsma, Cohen,
Disselkoen, v. Dijk, Gehring, Geluk, Hommel, Houben, Jung, Kottmann, Lans, Leloux,
v,d. Linden, Rachman, Reijgersberg, de Ridder, Rongen, Seunke, Veen, Visser, Zehen-
pfenning
Afschrijven: Donderdag tussen 21. 00-21. 30 uur bij E. C. ;tel. 445575
Celeritudo 2 - AFC 3, 11. 30 Bijeen 9. 45 uur AFC. Scheidsrechter: J. Th. v. d. Kroon,
Leider: R. Hoogendoorn. UITGENODIGD WORDEN: Berrier, Groeneveld, Haan, Laar
hoven, Leeser, Parsser, Rodenburg, Sandberg, R. de Vries, Verhaal, Uchtmann,
Mathijsse, Loonstijn, Madsen
Afschrijven: Vrijdag tussen 19. 00-19. 30 uur bij R. Hoogendoorn; tel. 023-288588
AFC 4, 5, 6 zijn vrij. v. Ees (Kijk bij B4 AFC 7)
Kijk in ieder geval bij bovenstaande opstellingen of uw naam er bij staat
N. B. R. Duis, P. Vellenga, Vos, v. Wattingen, Huisman
TOPSCORERS:
Disselkoen 20R. Gerritsen 12, Zomer 11, Jung 8, Bijlsma, Kamper man 8, P. v. d.
Bork, Burke, Kemna, Klotz, Reygersberg 5, W. Bruinsma, Groeneveld, Huigen, Kottmann,
v. Ittersum, Sandberg 4, Ackerman, Berrier, de Boer, Haan, Harmsem, Lissauer,
de Kok, Perlsma, P. Vellenga, Wijnen 3
AFC 7 - Roda'23 5 Bi jeen 14. 00 uur AFC
Sarfaty-Sep-De Boer-Bosma-Bronwasser-Ten Brink-v. Ittersum-Duursma-v. Broekhuizen-
v. Tulder-Swart-
Res: Elias-Wijnperle
JOS 5 - AFC 8 Bijeen 14. 00 JOS
v„ Raalte-Roosenschoon-De Wijs-v. Heesch-Mienstra-de Hond-v. d. Broek-Ringe-Gamel-
koorn-v. Caspel-Pront-
Reserve: de Nobel-Broggel
Amstelland 6 - AFC 9 Bijeen 14. 00 uur Amstelland
v. Straten-Amesz-Köster-Schrijver-v. Cleef-Rigters-Visser-G. J. Bos-Swalef-Paarlberg-
Somberg
Reserve: Krabbenbosch-Woudstra
AFC 12 - WMHO 5 Bijeen 14. 00 AFC
Van Dijken-Nesenberend-Mulder-Polak-van Dijk-Reddering-Klein-van Someren-Akkerman-
Willemsen-G. Bosma
N. B. de Jong-Brand-Koster-Leloux
Afschrijven: Hr. Roosenschoon, vrijdagavond tussen 19. 30-20. 00 uur; tel. 733571