-8- De uitslagen verbaasden ons: AFC 3 - Sprenkeling (Noordhollands voor "sprankling")Girls 1-5 en AFC 3 - Karrewiel Ladies 0-2. Van Rijke Ladies werd vanzelfsprekend gewonnen: 3-2. Overigens weten we zeker, dat deze wedstrijden niet aan de De Boelelaan gespeeld zijn, maar waar dan wel. Na een forse tip hielp de stugge barman ons verder en zo kunnen wij u het geheim verklappen: ons derde speelt tegen "girls" en "ladies" in de polder. Geen wonder, dat de conditie op zondag te wensen overlaat. BB KOP Y Kopy volgende Schakel gaarne uiterlijk 4 maart a. s. inleveren bij Frank Reddering, Oud Ehren- stein 4, Amsterdam. BAR - TALK Geen verslag Verrek, nou merk ik, dat ik geen verslag van een feest kan doen. Buiten dan de gebruikelijke hoogtepunten zoals kienen, één januari en 16 januari. Er waren geen feesten of ik ben er niet geweest. Andere keer beter. Aannemende, dat genoemde festiviteiten, elders besproken worden. Geen kwartje Wie zei dat eigenlijk? "Wie voor een dubbeltje geboren is wordt nooit een kwartje? Was dat Cats wellicht of Heye. Neem mij nou. Pas mijn rijbewijs gehaald en een leuk wagentje gekocht. En wat gebeurt. Beginnen de autoritei ten de binnensteden voor auto's af te sluiten en de auto in verband te brengen met het milieu. Had je daar al van gehoord toen alleen de kwartjes auto's bezaten? Zo kon ik bijvoorbeeld niet klaverjassen. Maar goed je wil wat en ik heb me jaren achter de betere spelers opgehouden. Soms eens een spelregelboekje doorgenomen. En ja hoor, op een gegeven moment voelde ik mij capabel om de strijdbijl op te nemen. En wat doen al de spelers waaraan ik mij al die jaren had opgetrokken? Ze leren gauw SKAT. De hufters. Nu clovercoaten slechts nog de dubbeltjes. Discriminatie Jaren en jaren voelden vele onzer echtgenoten zich gediscrimineerd omdat zij niet mochten aanzitten aan het banket op AFC's verjaardag. Goed, enige strijdbaren onder hen organiseren nu al weer drie jaar het DAMESDINER. Maar wat gebeurt er nu weer, met de mannen, die niet aan het Herenjaardiner kunnen of mogen of moeten deelnemen. Zij mogen niet bij de dames. En waar moeten zij dan blijven all alone in this great big city. Het is er om er pity mee te krijgen. Zitten ze met zijn allen zwaar gediscrimineerd in de Leidse Buurt? Borrel Overigens schijnt de gelegenheid waar de dames het borreluurtje doorbrengen niet optimaal geschikt te zijn voor dit doel. Geen centraal punt. Zegt men. Het wordt aan tafel pas echt gezel lig. Maar ja in het Clubhuis op een andere dag dan de achttiende zullen ze wel niet willen. Jan Tjalling DAMES Het damesdiner is goed verlopen. Zo vernamen wij tenminste. De dames zwijgen over de details. Ook uw redacteur mocht het gehoopte stukje niet ontvangen. Wel weten we, dat ruim honderd dames aanzaten en dat het weer erg gezellig was. Ook het "glaasje op, laat je rijden" werd hoog gehouden. We zagen tenminste een paar dames op een bakfiets in de omgeving van het "Leidseplein" rijden. Helaas kregen we geen lift. Volgend jaar beter.

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 8