VLEKAVIA Alle negen zijn kampioen u t<%Mt*"t—-• 7 Sinds 1550 gestookt volgens hetzelfde oude recept. Een zeer voordelige merkjenever. ANNO Om in kegeltermen te spreken „alle negen zijn kampioen" en dat als eerste seniorenelftal die dit jaar in de A.V.B. de titel en promotie in de wacht sleepte. Een wonderwel gemeleerd gezelschap bevolke dit jaar als schaduwteam van de „Charlie 11" het reeds buiten de stadsgrenzen beruchte 9e van captain Marcel Koster, t.w.: onze roemruchte paalwachter Nico Gianotten, de achter ste barricade bestaande uit Jan Hulse bosch, Fred Aarsen, Helmer Kamphuis, Marcel Koster en onze jongste telg, te vens stadsrebel Alfred van Cleef, de waterdragerslinie bestaande uit Herman Fritzsche, Ger van Caspel, Tom van Heesch en restaurateur Bert Pas, en de frontlinie met de superindividualisten Arjen van Hoek met vrouw, Henkie Gamelkoorn, Leo de Nobel, de snelste man René Wit en onze nieuwste aankoop Richard Verwayen. Zoals u ziet een zeer bijzonder gezel schap dat zich met de steun van trouwe supporter Vader Gamelkoorn naar het reeds omschreven succes speelde. Wij gaan nu met vakantie en hopen ons het volgend seizoen wederom van de goede kant te laten zien. M. Onze ijzeren middenvelders schoten an grote afstand langs verbaasde kee- >ers en onze snelle buitenspelers werden mgrijpbaar. Onze backs legden te ge- 'aarlijke tegenstanders met een vriende- ijk „sorry" toch maar neer en in het ïart van de defensie klopte alles voor 100 procent. Voeg daarbij het bezit van wee keepers van nagenoeg gelijke klasse en verklaard is het feit dat de ploeg onverslaanbaar werd. Voor de elfde wedstrijd sloeg het noodlot echter toe. Een van onze sta tistici had de stand bekeken en uitge rekend dat de titel weer binnen bereik was. Een smadelijke nederlaag en een algehele inzinking waren het resultaat. Er moesten zelfs een supervisor en twee dure transfers aan te pas komen om weer op het rechte pad te komen, maar het lukte. Geëindigd werd als derde met 19 punten uit 15 wedstrijden. Slechts 15 omdat de laatste tegenstander, afge schrikt door onze monsteroverwinningen, nooit meer is verschenen. Zoals voor alle aantrekkelijk spelen de teams begon ook voor Zat-twee na de competitie het toernooi-voetbal. Dat hierbij een zware wissel getrokken wordt op de conditie bleek tijdens het eerste toernooi. Weliswaar werd tegen stan daard-zondagteams van A.V.B.-ers ge speeld. maar dan nog is een punt uit drie wedstrijden te weinig. Ongetwijfeld speelde ook het weer een rol, want het was opvallend dat die zelfde middag de meeste spelers op Zandvoort gesigna leerd werden. r 1616 U Jan Pieterszoon Coen sticht Bata via. Voor zijn verdiensten schenkt Holland hem "VLEK". De volgende opgave was het ROK- jeans-toernooi. waar onder de fraaie doch inhoudsloze naam „Merkloos ge speeld diende te worden. Hierdoor ge prikkeld en geholpen door het feit dat bij ontstentenis van onze beide keepers (Donald uitgeleend aan de organisatoren en Jan politiek bezig) Cees Boyenk ons completeerde en Frans van de Bor als niet onaanzienlijke gastspeler optrad, werden gevreesde en gerenommeerde tegenstanders uitgeschakeld. Enigszins tegen de bedoeling werd ook de ploeg van Levi s in de finale na strafschoppen De opstelling op de foto is als volgt: A.F.C. 9 Achterste rij' vln.r.: René Wit, Tom van Heesch, Herman Fritzsche, Arjen van Hoek, Marcel Koster, Alfred van Cleef, Jan Husebosch, Richard Verwayen, Bert Pas, Leo de Nobel, Dick Susan (elftal comm.). Voorste rij: v.l.n.r.: Fred Aarsen, Henk Gamelkoorn, Ger van Caspel, Helmer Kamphuis en Nico Gianotten. verslagen, zodat coach H.H. een fraaie beker in ontvangst mocht nemen. Het seizoen zit er weer op. Voor Zat- twee was het een sportief geslaagd en vooral gezellig seizoen, waarvan afscheid genomen werd met een uiterst gezellig dinertje, waarover niet verder uitgeweid zal worden, want de selectie telt al ze- tien man. Augustus beginnen we al weer te oefenen, want we kunnen het voetbal len niet laten. Fredje

Schakels (clubbladen) | 1974 | | pagina 10