Een goed seizoen Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. 54e Jaargang juni 1974 No. 4 Het voetbaljaar 1973/74 is voorbij. Al vorens aan het nieuwe jaar te beginnen en dat is alweer over twee maanden, ligt het voor de hand de balans op te maken over het afgelopen jaar en de uitgangs positie voor het komende jaar eens nader te bekijken. Met de sportieve resultaten van het afgelopen seizoen kunnen wij zonder meer gelukkig zijn. Ons eerste elftal promoveerde naar de Hoofdklasse, een grootse prestatie, waar ik nu niet meer op wil ingaan, maar op de algemene ledenvergadering op 4 juli a.s., hopelijk in het bijzijn van alle spe lers en begeleiders, nog nader op hoop terug te komen. De overige K.N.V.B.-elftallen hebben ondanks dikwijls moeilijke omstandig heden hun posities weten te behouden. Ons negende en het „jeugdige" elf de bereikten een kampioenschap. Profi ciat, mannen! De prestaties van onze jeugd over de gehele linie stemmen ons tot grote te vredenheid. De A I en A II werden op overtuigen de wijze kampioen, terwijl de A III het kampioenschap op een bijzonder onge lukkige wijze in de laatste wedstrijd ver speelde. Over het geheel genomen echter zonder meer een prachtig en hoopvol resultaat! Niet alleen het bereikte succes, maar de wijze waarop dit behaald werd, ver dient onze hoogste lof! Onze B I, hoewel een kampioenschap er door omstandigheden niet in zat, heeft een fantastisch seizoen achter de rug, terwijl er voldoende mogelijkheden zijn om voor het komende jaar een even sterk B I-juniorenteam op te bouwen. De B 3 onder leiding van de heer Peereboom zijn met v'ng en wimpel kampioen geworden. Van harte geluk ge wenst. een machtig seizoen. De C -junioren, die aanvankelijk niet zo goed draaiden, hebben in de loop van het seizoen een hoopvolle verbetering te zien gegeven. Alle lof voor onze trainer Samardzic, die met veel toewijding, lief de en kundigheid onze jeugd wist te in spireren. Na afloop van het seizoen heeft onze jeugd met zoveel succes aan een groot aantal tournooien deelgenomen, dat de vele veroverde prijzen ons nopen een nieuwe prijzenkast in te richten, het geen naar ik hoop binnenkort zijn be slag zal krijgen. Een speciaal woord van lof voor de organisatie van het Harry Scheepstra tournooi, hetwelk niet alleen met betrek king tot de resultaten een groot succes voor ons werd, maar dat voor wat be treft stemming, sportiviteit en organisatie door alle deelnemende verenigingen werd gekwalificeerd als een stuk propaganda voor de amateur jeugdvoetbalsport. Hartelijk dank jeugdcommissie voor jullie inzet en begeleiding van onze jeugd gedurende het gehele seizoen. Het voor treffelijke werk dat jullie hebben ver richt. is van het grootste belang voor onze A.F.C. Als wij op de ingeslagen weg zo kunnen voortgaan, ben ik ervan overtuigd, dat de toekomst van onze Club verzekerd is! Tengevolge van het feit dat onze or ganisatie steeds groter geworden is en de berichtgeving niet altijd optimaal functionneert zou ik nog enkele gebeur tenissen uit het afgelopen jaar willen releveren. Dank zij de liefdevoPe medewerking van Mevrouw T. Holtzappel-Huender heeft, ons helaas in december j.l. over leden erelid Nico Holtzappel, A.F.C. in staat gesteld jaarlijks een prijs ter be schikking te stellen aan degene, die zich bijzonder verdienstelijk heeft gemaakt voor de jeugd. Op 22 mei j.l. heeft de voorzitter van de jeugdcommissie, Fred Denker, deze prijs met een gevoelvolle speech, welke een homage was aan onze vriend Nico. op een zeer geslaagde bijeenkomst met alle jeugdleiders uitgereikt aan HARRY DE GROOT, een man, die gedurende vele jaren op de meest mogelijke en on mogelijke manieren ervoor zorggedragen heeft, dat zijn elf-, (tien-, negen-, acht,-) tal de plaats bereikte, waar het onder zijn leiding moest spelen. Proficiat en hartelijk dank, Harry! Onder de enthousiaste aanvoering van Daisy Limburg werd voor de eerste maal op Luilak-ochtend onze jongste jeugd om 6 uur 's morgens in de gelegenheid gesteld zich op A.F.C. op sportief gebied uit te leven. Een zeventigtal jongelui gaf aan deze oproep gehoor en hebben zich kostelijk geamuseerd. Hulde aan de or ganisatie en hartelijk dank aan de dames en heren, die zich zo spontaan met de leiding van de verschillende groepen hebben belast, alsmede aan diegenen, die belangeloos de vele prijzen ter beschik king hebben gesteld. Na het bereiken van het kampioen schap van de A I werden wij aangenaam verrast met een uitnodiging van de ouders van de spelers om deze gebeurte nis gezamenlijk te vieren. Na een zeer geanimeerde ontvangst bij de heer en mevrouw Sandberg werd de avond be sloten met een gezamenlijke rijsttafel. Ik zou de heer Sandberg als woordvoerder en daarmede alle ouders voor deze geste nogmaals hartelijk willen bedanken. Ik verzeker u, dat wij ervan doordrongen zijn. dat uw positieve steun gedurende

Schakels (clubbladen) | 1974 | | pagina 1