ajax Doby Polak brandblusapparaten en drukslanghaspels S.'l KALVERSTRAAT tSi bij het Spui de boerbv brandbeveiliging cruquiusweg118 amsterdam QJQX telefoon:020-354001 In verhouding de zwaarste afdeling is dit jaar weggelegd voor de B2. Ze doen het redelijk goed. Gezien de instelling van spelers en leider zal het team zich in de tweede helft van de competitie zeker willen losmaken van de huidige standplaats: de middenmoot. Op naar boven! Klapstuk dit seizoen is wel de B3. De heer Pereboom en zijn jongens heb ben nog geen enkel verliespunt en staan dan ook ongeslagen aan kop: 9-18. Onze complimenten. Het regelmatige trai- ningsbezoek van dit team heeft er zeker toe bijgedragen. Oppassen blijft het voor C.T.O. '70, dat volgt met 10-18. Een identieke tweede competitiehelft is onze grote wens. Succes! De B4 laat er eveneens geen gras over groeien. Dit elftal staat derde met rela tief drie punten achterstand op koploper S.D.Z. 1. De numers 1 en 2 ontmoeten we nog, en ook zij spelen nog tegen el kaar. Samen met de heer Bouter de schouders er onder en wie weet. Alles is nog te verwachten. De B5 sluit de bovenste helft van de ranglijst. Een vijfde plaats met 8 uit 10. Leider Pancratius gaat hier samen met RODA '23 uitmaken wie de hoogste eer toekomt. Bijblijven is echter geboden en bezoek aan de training dus gewenst. Aan de heer van Schaik zal het niet liggen. De B6 verkeert helaas in de onderste regionen. Dat van een sterkere tegen stander verloren wordt, mag niemand kwalijk nemen. Dat echter winstpunten worden weggegeven door onder meer te gen D.W.S. niet op te komen, is afkeu renswaardig. Teamgenoten, die wel van goede wille zijn, alsmede tegenstander en scheidsrechter, worden hiervan de dupe. De naam van A.F.C. dient hoog gehouden te worden! Ook de B7 heeft zich bezondigd. Dit is uit den boze jongelui! Bedenk wel, dat jullie leider niet zijn goede tijd beschik baar stelt, om de blamage mee te maken met maar liefst 6! jongens bij de tegen stander aan te komen. Lid zijn van A.F.C. alleen is nog geen verdienste. Men dient zich dan wel als een A.F.C.'er te gedragen! Voor deze Schakel laten we het hier bij. Tot de volgende keer. Jeugdcommissie C-JUNIOREN De Cl staat er op het ogenblik niet zo geweldig voor, maar hier kan ongetwij feld nog de nodige verandering in ko men, zeker als jullie blijven spelen met die geweldige inzet zoals tegen O.V.V.O. en Blauw-Wit, want dat was in één woord geweldig. Jongens laat eens aan jullie leider de heer v. Weldam zien dat jullie tot nog meer in staat zijn. De C2 heeft nog steeds alle kansen op een hoge klassering, probeer dit waar te maken jongens, maar stel dan jullie lei der de heer Peeters niet teleur door zo maar weg te blijven en schrijf alleen af in de uiterste noodzaak, je benadeeld n.l. je leider en je eigen ploeggenoten. C3. Ook hier geldt hetzelfde als bij de C2. Alle kansen zijn nog volop aanwe zig, ook al heeft de heer Hertz hoofdpijn als hij hoort dat jullie tegen Ajax moeten spelen. Helaas is deze wedstrijd door terreinafkeuringen nog niet gespeeld, maar dit betekent dat de heer Hertz nog enkele weken de tijd heeft om nog weer nieuwe en weer betere systemen uit te denken. C4. Ook deze ploeg is onder de be kwame leiding van de heer Hölzel tot nu toe zeer redelijk uit de bus gekomen, hopelijk doen jullie het de komende wedstrijden even goed, hetgeen zou be tekenen dat jullie zeer hoge ogen gooien. C5. Ja, de heer Neugarten was ge wend met de C6 vorig jaar alles te win nen en kampioen te worden, helaas zit het met de C5 dit jaar niet zo mee, jongens laat echter de moed niet zakken, en probeer eens met wat extra inspan ning de tweede helft van het seizoen een beter resultaat te behalen. C6. Hier hebben diverse wisselingen plaats gevonden, de laatste tijd echter hebben jullie een vaste leider in de heer Rooth. Jongens stel deze leider niet te leur en span je eens extra in. Vooral voor jullie geldt, schrijf alleen in het uiterste geval af, en wegblijven zonder afschrijven is helemaal uit den boze, jongens denk hier eens aan zodat in de toekomst dit elftal niet elke zondag met maar 10 jongens hoeft te voetballen. Tot slot een opwekking aan alle CJ junioren: Kom zo veel als mogelijk i^ naar de trainingen, echt je zult merken? dat het resultaat oplevert. ll A-PUPILLEN t Vele ouders zijn de mening toegedaan, dat bij twijfelachtige weersomstandigheJ' den de Jeugdcommissie de velden af-"| keurt. Niets is echter minder waar. De J.C. heeft hier geen zeggenschap overj want alleen de K.N.V.B. afd. Amster4| dam en de GILO beslissen of de ter reinen bespeelbaar zijn. De tweede helft van de competitie is' nu al weer enige weken aan de gang en zo jullie hebben gezien nemen we nul] deel met 9 elftallen. Dat betekent dat' iedere zaterdag zo'n 120 jongens de weP in moeten. De resultaten zijn nogal be-'l vredigend en er wordt met enthousiasme* om de punten gestreden. Bij onze con currenten zijn we nog immer een gezien] tegenstander en dat maakt het winnen'! van een wedstrijd wel eens moeilijk. Des-» te meer voldoening geeft het als er ge-: wonnen wordt want de punten worden ons niet cadeau gegeven, dat hebben we'| nu zo langzamerhand wel ondervonden. Voor de trainingen op woensdagmid dag is er nu ook een oplossing gevon den. De trainer van de A-junioren, de' heer Gè van Dijk, heeft diverse A- junioren bereid gevonden bij toerbeurt1:] deze trainingen te verzorgen. Dat de'i Jeugdcommissie hier reuze blij mee is] laat zich begrijpen en wij zeggen de heer! Gè van Dijk en zijn junioren hiervoor! hartelijk dank! Als de competitie straks afgelopen isl staan ons nog enige tournooien te wach ten, maar hierover worden jullie wel ge ïnformeerd in het Bulletin. Bij voorbaat!' zeggen wij dat de J.C. het jammer vindt dat er op zo'n tournooi vaak maar twee] of drie A.F.C. elftallen uitgenodigd wor-:j den en dan verwacht men ook dat wij met de sterkste elftallen deelnemen. De!] andere elftallen komen hierdoor te „zwemmen", maar het is, jammer ge-lj noeg, niet anders. Zo lang wij echter]] over onze terreinen kunnen beschikken,: op het eind van het seizoen worden zijl immers ingezaaid en gerepareerd voor] het komend seizoen, zullen wij blijven] TELEFOON 23 56 65 7

Schakels (clubbladen) | 1974 | | pagina 9