it; i - f; s.vv'!.v'v9 Op 5 mei werd een oude traditie in ere hersteld. Ter afsluiting van het sei zoen werden eindelijk weer eens sixes georganiseerd. Niet minder dan 28 teams namen aan dit geslaagde tournooi deel, met als primeur een opluisteringswed- strijd tassen twee damessixes. 's Avonds tijdens een feestje vond de prijsuitrei king plaats. AI met al een bijzonder ple zierige dag met leuke wedstrijden, een evenement, dat zeker voor herhaling vatbaar is. Hartelijk dank aan de P. P.C. maar wel speciaal aan Hans Rooze, de grote man achter deze sixes, die er voor zorgde dat alles soepel verliep. Over de pers- en propagandacommis- sie gesproken: u zult ongetwijfeld het verslag van deze commissie over haar activiteiten gelezen hebben. Hartelijk dank aan deze commissie en aan Hans Rooze, die op free-lance basis veel steun aan de P. P.C. heeft verleend. Zij or ganiseerden o.m. de feesten 't was tien jaar Goed Genoeg en Old meets young, en verzorgden de reclameband, loterij en balienactie bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal. Tenslotte vierde de Scheidsrechters- vereniging Amsterdam haar 50-jarig be staan, dat zij o.m. gepaard liet gaan treffelijke wijze hebben georganiseerd, met een geslaagd tournooi op ons sport park. In voorzitter Ton Glas wil ik het ge hele bestuur van de „Stichting Goed Ge noeg" bedanken voor het niet zo specta culaire. maar toch o zo belangrijke werk dat het heeft verricht ter behartiging van de belangen van de aangesloten ver enigingen. De gang van zaken bij de vereniging Sportpark „Goed Genoeg" in de wan deling de „sociëteit" genoemd, geeft re den tot voldoening. Een woord van dank aan Nico Leloux en zijn medebestuurs leden en natuurlijk ook aan Eddy Rui kers met zijn staf, die de sociëteit op zo'n voortreffelijke wijze runt, is hier zeker op zijn plaats. „Kruisjes" De Totocommissie heeft op allerlei manieren getracht onze leden aan te sporen tot het maken van één van de meest elementaire schrijfbewegingen n.l. het plaatsen van kruisjes op het toto- formulier. Zij hebben zelfs gesmeekt om meer werk, doch spijtig genoeg werd nauwelijks enig gehoor gegeven aan hun smeekbede. Zij hebben, ondanks al hun inspanningen toe moeten zien, dat de opbrengst van de Toto achtergebleven is bij die van het vorig seizoen. Ik zou iedereen willen vragen pool volgend sei zoen bij A.F.C., de inkomsten uit de Toto kunnen wij niet missen! Heren van de totocommissie, hartelijk dank voor uw activiteiten en veel succes in het komend seizoen. Trainers Trainer Piet Ouderland, al helemaal ingeburgerd bij A.F.C., kan op een goed seizoen terugzien. Piet kennende, weten vrij dat hij nog lang niet tevreden is. Wij wensen hem voor het komende, uiterst zware seizoen, veel succes toe. De voor bereidingen zijn al in volle gang en een interessant oefenprogramma is reeds vastgesteld. Gé van Dijk heeft vorig jaar met zijn A-junioren op het nippertje plaatsing in de Interregionale Jeugdconrpetitie ge mist. Wij wensen hem toe, dat hij hier in volgend seizoen zal slagen. Helaas gaat Rob Brouwer ons als trainer verlaten. Rob, bedankt voor het geen je in de loop der jaren voor onze jeugd hebt gedaan. Inmiddels hebben wij voor de training van de selectiegroepen van de B- en C-Junioren en Pupillen per 1 juli de heer Samardzic aangetrokken. De vitaliteit van onze 74-jarige ter reinknecht Stokkel is een ieder bekend. Toch heeft hij gemeend zich aan het eind van het volgend seizoen terug te moeten trekken. Publicaties Een onmisbare schakel in onze vereni ging is het A.F.C.-BULLETIN. Nu al weer acht jaar is de uitvoering en ver zending in de vertrouwde handen van Gré Swart. Het werk, dat verricht moet worden, alvorens het bulletin wekelijks in uw brievenbus valt, is enorm. Gré, onze dank hiervoor is bijzonder groot. Dit seizoen verscheen de Schakel acht maal onder redakteurschap van Rien Bal. die tijdens zijn afwezigheid op voor treffelijke wijze werd vervangen door Frank Reddering. Dat de Schakel ook buiten A.F.C. een veel gelezen en ge waardeerd blad is getuigen de vele ma len, dat artikelen hieruit in de pers wor den aangehaald en overgenomen. Een categorie die wij zeker niet ver geten mogen zijn onze Veteranen. Piet van Ruijven zorgde er voor dat zijn man nen, buiten een viertal tournooien 16 maal in het veld konden verschijnen. Cor van Peperzeel, sinds jaar en dag vaste scheidsrechter bij de veteranen, nam afscheid in een wedstrijd tegen tegen A.F.C. I 1, een door hem uitge kozen tegenstander. Een afscheid een fluitist van zijn kaliber waardig. Ik ben zo langzamerhand aan het eind van mijn verslag gekomen, waarin ik u zij het zeer beknopt een overzicht heb willen geven van het lief en leed, dat zich het afgelopen verenigingsjaar in A.F.C. heeft afgespeeld. Ik heb getracht zo volledig mogelijk te zijn. Ongetwij feld zijn er feiten en gebeurtenissen, die u graag gememoreerd had gezien onver meld gebleven. Zeker had ik een dankwoord moeten richten tot Thom Nooy, Piet van Ruij ven en Rik de Boer, die het driedaagse bezoek aan Amsterdam van de S.V. Os- dorfer Born uit Hamburg op zo'n voor treffelijke wijze hebben georganiseerd Administrateur: J. L Lonnee Stadionkade 127 Amsterdam tel. 020-795579 Redacteur: Rien Bal Niagara 37 Amstelveen tel. 020-457355 Kopy inleveren uiterlijk 15 oktober a.s. bij Rien Bal. tot onze E.H.B.O.-er Mul en diens plaatsvervanger, die iedere zaterdag en zondag klaar stonden om gewonde spe lers te verzorgen en tot Willem Staats, Willem van Vliet en Arnold Bos, die vele uren gespendeerd hebben aan de ver fraaiing van de overdekte tribune. Conclusie Wanneer wij nu tot een eindconclusie komen over het afgelopen verenigings jaar kunnen wij dacht ik constateren, dat wij hierop in alle opzichten met te vredenheid kunnen terugzien. Maar lang tijd om hierbij stil te staan is er niet. U weet liet, de promotierege ling is inmiddels bekend. In de eerste klassen promoveren de nummers I tot en met 7 naar nieuw te vormen hoofd klassen. Wij, als bestuur, zijn van mening, dat A.F.C., uiteraard binnen de grenzen van haar mogelijkheden, op het hoogste ni veau mee moet blijven spelen. Eén van de doelstellingen voor het komende sei zoen zal dan ook zijn het veroveren van een plaats in de hoofdklasse. Een zware taak rust hierbij op de schouders van spelers, trainer en elftalcommissie. An dere doelstellingen? Voor de jegud- en overige scniorenelftallen handhaving van de uitgangsposities en waar mogelijk deze te verbeteren en bovenal een in alle opzichten gezond vereniginglcven. Wij rekenen hierbij op de steun van alle A.F.C.-ers. 6

Schakels (clubbladen) | 1973 | | pagina 6