•van en over anze Merkelbach 7w. Van toverlantaarn tot televisie m 91 W- flS Hartelijk dank a Gezien de vele afgelastingen is tot onze verbazing de Al nog steeds geen kam pioen, de westrijd tegen Zeeburgia werd met 10 verloren. Hopelijk komen de bloemen er op 16 april tegen RKAVIC wel aan te pas. De A2 is al geruime tijd uitgespeeld, de vriendschappelijke wedstrijd tegen de Ladymer Old Boys Football Club werd verdienstelijk met 40 verloren, ook de ontmoeting met A.M.V.J. Al werd ver loren met 31. De A3 is sinds 27 februari kampioen, de 30 overwinning werd in de wacht gesleept tegen rivaal de Volewijckers. Op de kampioensfoto vindt u de volgende spelers: staand v.l.n.r.: P. Gehring (lei der), Rudy de Vries, Andy Tjon A Ten, Hans Sill essen, Bart Knijff, Erik Hulskes, Kees Beun, Joh. de Bie (J.C.,) M. H. Hulskes (J.C.). Mario Roeland, gehurkt v.l.n.r.: Benno Leeser, Fred Gehring, Hans v. Berkel, Jef Stam, Ronnie Does burg, Jan Thijssen. In de afdeling van de A4 werd de Spartaan kampioen en heeft A.F.C. nog een klein kansje op de tweede plaats. De A5 kwam in de afgelopen weken praktisch niet in het veld, de stand laat zien: A.F.C. 137 en V.D.O. is laatste met 134. De BI gaat de laatste weken steeds beter spelen en staan vierde achter Ajax, D.W.S. en Blauw Wit, het goede spel werd in een vriendschappelijke westrijd tegen de Brickhill Wanderers F.C. be loond met een ruime overwinning. De B2 staat keurig op de vierde plaats, in deze afdeling gaat de strijd om het kampioen schap tussen Ambon en Sporting Zuid. De B3 heeft door een nederlaag tegen N.E.A. de kans op het kampioenschap nihil gemaakt, jullie zien maar de laatste lootjes wegen ook nu weer het zwaarst. De B4 gaat steeds beter spelen, een zeer verdienstelijk gelijkspel tegen kop loper St. Martinus maakt de plaats op de ranglijst rooskleuriger, A.F.C. 15IS. De B5 staat nog steeds onderaan en dat zal ook wel de eindrangschikking worden, de kampioensstrijd gaat tussen RKAVIC en N.F.C. De Cl heeft zijn zegereeks niet verder kunnen doorzetten, door twee maal te verliezen van D.C.G. en Ajax is de kans op het kampioens schap, die nog aanwezig was, verkeken. De laatste wedstrijden tegen de Spartaan en Uithoorn moeten worden gewonnen om toch in de kop van het klassement te kunnen eindigen. De C2 is uitgespeeld en heeft 14 punten uit 14 wedstrijden ge haald, de strijd om het kampioenschap is zeer verward, door het staken van wed strijden en andere onaangenaamheden is RKAVIC nog 1 punt voor D.V.H. De C3 heeft ook een zegereeks achter de rug, met 19 uit 15 bezet dit elftal de vierde plaats, kampioen wordt N.F.C De kans op het kampioenschap is bij de C4 geheel verdwenen, R.A.P. is hier de betoverende ontwikkeling van een drukke nering, nu al 125 jaar in speelgoed, foto, radio, T.V. en electr. huishoudelijke apparaten. hofleverancier KALVERSTRAAT 30, tel. 24 95 72 BEETHOVENSTR. 178, tel. 72 84 86 reeds 125 jaar 'n de trotse leider en A.F.C. bezet hier de derde plaats. De C5 is één na de laatste en dat valt ronduit tegen, als Aalsmeer zo door gaat worden de zonen van de bloemenkwekers onbedreigd kampioen. De C6 staat er met 15 punten ook niet zo netjes bij, er werden vier wedstrijden achter elkaar verloren. De C7 gaat waar schijnlijk op de vierde plaats eindigen en heeft het dan toch aardig gedaan, denk eraan dat leider St. Martinus nog naar Goed Genoeg komt. De C8, een elftal vol enthousiaste spe lers met een enthousiaste leider en vaders langs de kant van het zelfde laken en pak want de C8 gaat toch maar even als derde eindigen achter D.C.G. 10 en kam pioen St. Martinus 5. In de volgende Schakel dan de over zichten van het seizoen '71 -'72 voor de junioren en natuurlijk uitgebreid nieuws over ons eigen Harry Scheepstra Tour- nooi. Jeugdkommissie $WL Het gaat Jaap van Nek, die op 20 fe bruari plotseling in ijltempo naar een ziekenhuis moest worden gebracht, ge lukkig weer goed. Hij is al enige tijd thuis en heeft zelfs A.F.C. bezocht. Jaap voelt zich weer goed gezond en schrijft: HIP „Ik wil graag mijn hartelijke dank |9gi|f - betuigen aan allen, die mijn verblijf op bed hebben willen opvrolijken en op allerlei wijze van hun belangstelling blijk hebben gegeven. De bezoeken, de bloe men, het fruit, de brieven en de wijn hebben een hartverwarmende invloed gehad. Voor de zoveelste keer in mijn leven heb ik kunnen vaststellen, dat A.F.C. een enorme club is, waar vriend schap nog een groot goed is. Mijn har telijke dank aan al die fijne vrienden en kennissen. Jaap vanNek 11

Schakels (clubbladen) | 1972 | | pagina 11