HÏTll SxJïa&el Al uw reizen: boek bij Cook., „Een A.F.C.'er eist het beste" Reisbureau de Magneet voor uw vliegvakanties, touringcarreizen, treinreizen, appartement en bungalow, boottrips, itéreizen, zakenreizen. Ook speciale jongerenreizen WAGONS-LITS reist met u mee 32 reisburo's in Nederland AMSTERDAM Hoofdpostkantoor N Z V/oorburgwal 182 Tel 228597 Dam 19,Tel 65511 Beethov/enstraat 21. Tel 734466 Prof Tjlpplem (Amstel hotel' Tel 225788 Confectie Centrum Kon Wilhelmmaplem 5 Tel 155724 155773 Enfin, na deze overwinning en de re sultaten der koplopers gaan de blikken van onze Haagse vrienden weer omhoog, 't Zou mooi zijn. Na degradatie onmid dellijk weer terugkomen. Arbitrage We hebben op T.V. weer mooie staal tjes van scheidsrechters kunnen aan schouwen. Arbiter Taylor was bij de wedstrijd Borussia versus Inter niet op zijn best, maar mooier maakte Mendibil etc. het bij Rode Ster-Sparta. Treffend is, dat hij geen aanleiding vond er iemand uit te sturen en de trainer van Rode Ster de boosdoener, die ging bok sen met een paar Spartanen, geschorst heeft wegens het schaden van de goede naam van Rode Ster. Vraag Is een goed aanvoerder hij, die je met zijn aanwijzingen uit moeilijkheden haalt, waarin je zonder zijn aanwijzin gen nooit terecht gekomen zou zijn? Rel Op zaterdag 4 december vond op ons sportpark de wedstrijd A.F.C. A Comm. tegen A.F.C.-jeunesse plaats. De eerst- genoemden onder aanvoering van Piet Ouderland zegevierden met 4-3 in een door Cor van Peperzeel smetteloos ge leide slag. Toch schijnt deze wedstrijd een staar tje te krijgen. Wat wil namelijk? De als niet beschikbaar te boek gestelde spelers gaan met als woordvoerders Jaap van Nek en Henk Kappelhoff een actie on dernemen. Zij zijn niet gehoord door coaches en trainer beweren zij. Van blessures was geen sprake. Zij moesten ten onrechte in de dug-out blijven. Wij zullen er nog wel van horen. Het zo veelste geval van gebrek aan communi catie in de Nederlandse voetbalwereld. Kienen Op vrijdag 29 oktober vierden we op fantastische wijze de zeventigste ver jaardag van Jo Wijnand (Het is nog een raadsel hoe hij de bijna 70 flessen wijn die wij meegebracht hadden thuis heeft gekregen). Op vrijdag 5 november had den we de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg. Op vrijdag 12 november speelden we de zeer gezellige biljartwedstrijd te gen Quick (Den Haag). Op vrijdag 19 november vierde de Reds het zoveelste feest. Op vrijdag 26 november betrap je jezelf erop, dat de tong lichtkens verlangend over de lip pen glijdt en dat je denkt: „Verrek, we hebben ook eigenlijk nooit eens wat." Maar na enige tijd wachten onzerzijds weet Jan de Vries er dan wat op en organiseert onze Kienavond. Bij wie hij bietst en wie hij bijlt wordt elk jaar een groter wonder. De prijzentafel bood wederom een groots panorama. Natuur lijk. Ik weet het. Aan de ene tafel heb ben ze te veel en aan de andere te wei nig kien. Maar dat ligt niet aan Jan. Nee, die kunnen we alleen maar danken, dat hij elk jaar weer de zaak zo gewel dig voor elkaar brengt. Daggie Den Haag (II) Intussen verloor H.B.S. twee keer. De blikken zullen sportief gesproken om laag zijn gericht. Maar spiritueel zullen de Hagenaars net zijn als Sammie. Krant De krant, u kunt hem niet missen, geen dag. Net zo min, als naar ik aan neem als uw clubblad. Geen maand. U wist al, dat u niet alles kunt gelo ven. Maar deze week maakten we toch wel een zeer sterk staaltje mee. Het Bureau Voorlichting Levensverze kering plaatste op de achterpagina van vele bladen een opwekkingsadvertentie. Vijfenzestig worden staat er boven. (Arie is jonger) Mevrouw en meneer Van Duin verhuizen naar de Gelderse Val lei. Mevrouw kennen we niet, maar me neer is niet meneer Van Duin. Het is Redacteur: Rien Bal Cronenburg 88 Amsterdam tel. 020-429230 Administrateur: J. J. Lonnee Stadionkade 127 Amsterdam tel. 020-795579 onze eigen Arie Waayer. Voorzitter Zil veren Ploeg en erelid. Zo, dat meenden we even onder uw aandacht te moeten brengen. Blijft de vraag waar Arie Waayer de tijd voor poseren vandaan haalt. Ten nissen, klaverjassen zilverploegen en dat er dan ook nog bij. Nou ja. Het leek wel een aardige me vrouw Van Duin. Publiciteit Er traden meer clubgenoten in de pu bliciteit. Een daarvan was Bert Witte- veen. Die doet dat echter in zekere mate beroepshalve. Een beroepsschurk, der halve. Jan Tjalling 2/7P|*) rö)[s,n@Rll IM^MJI Damrak 41, tel. 0 20-23 94 54 I ^r-4r Ceintuurbaan 410, tel. O 20 - 76 38 63 DE MAGNEET r\V Kamperfoelieweg 92, tel. 020-278348 de meest complete reisorganisatie Amsteiveensewegi33, tel. o 20 - 72 59 49 13

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 13