Merkelbach CHEMISCH REINIGEN VERYEN Van toverlantaarn tot televisie dit elftal een jeugdtournooi in Dor drecht georganiseerd door de Afdeling van de K.N.V.B. aldaar. Op donderdagavond speelde de Cl te gen de ouders gesteundf?) door twee Jeugdkommissieleden. De uitslag werd 7i voor de kampioenen, maar wie had ook anders verwacht. op het kampioenschap laten lopen, voor de fatale wedstrijd tegen Swift stonden onze jongens één punt voor op S.C.A. dat nu kampioen is want Swift won met 10. De C4 is door twee overwinnin gen in de laatste wedstrijden in de mid denmoot geëindigd (1817), de kam pioen in deze afdeling heet C.D.W. Cl. De C5 is kampioen!! Doordat Rapiditas verrassend verloor van Zeeburgia (21) en doordat A.F.C. in de laatste wed strijd tegen Amstelzwaluwen geen steek liet vallen (30) is de C5 toch kam pioen. Proficiat!! A.F.C. C6 is in de middenmoot geëindigd alhoewel de laat ste wedstrijden werden verloren, wat méér geloof in eigen kunnen had dit elftal beslist hoger kunnen brengen. De C7 heeft het uitstekend gedaan en ein digde op de derde plaats (1520). Geu zenveld is ongeslagen kampioen. De C8 valt iets tegen en staat derde van onde ren. De C9 heeft op 16 mei tegen T.O.B. een „propaganda" wedstrijd ge speeld, met gevarieerd voetbal trokken onze jongens ten strijde. De doelpunten A.F.C. ClS.D.W. Cl Foto André Bonnet kwamen snel achter elkaar, om precies te zijn 10 en onze goalie hoefde niet één maal de bal uit het net te halen. Alle kampioenen van harte gefelici teerd en tot ziens in het nieuwe seizoen. Kort De K.N.V.B. Jeugdweek wordt van 28 juni t/m 3 juli gehouden in het sport centrum te Zeist. Een groep van 15 spe lers is hier voor uitgenodigd, waaronder twee A.F.C.ers: Flip van Oenen en Ton Jung, gefeliciteerd. Ook voor de B junioren zijn de se lectiewedstrijden voor het Jeugdplan Nederland gehouden. Andy Tjon A Ten heeft twee wedstrijden gespeeld en heeft een goede kans. De pupillen Al, A3 en A4 hebben op 15 mei het pupillentournooi van B.F.C. te Bussum gewonnen met U.V.V. op de tweede plaats. Proficiat. Nog even over het Amsterdams Jeugdelftal. Op zaterdag 5 juni speelt Met ongeveer honderd toeschouwers op de tribunes werd op zaterdagmiddag 8 mei de wedstrijd om het officieuze C junioren kampioenschap tussen S.D.W. Cl en A.F.C. Cl gespeeld. Na het uit wisselen van bloemen (S.D.W.) en vaan (A.F.C.) begon deze wedstrijd die onder leiding stond van de heer G. Oetelmans. Enige spelers van A.F.C. kwamen men taal onder de indruk van de S.D.W.ers die goed uit de kluiten waren gewassen. S.D.W. hield een offensief lang vol en had succes na een misverstand in onze verdediging (01). S.D.W. kwam zelfs op 20 door een enorm schot van bui ten het strafschopgebied. Het eind van de eerste helft naderde en A.F.C. wist zich enige kansen te scheppen doch he laas niet te benutten. Na de thee ging A.F.C. volledig in de aanval, dit leidde kort na het begin van de tweede helft tot 12. S.D.W. liep nog verder uit tot 13, hierbij bleef het en S.D.W. Cl werd dus officieus kampioen bij de C junioren. Proficiat. Misschien is een revanche bij S.D.W. mogelijk. Het Polio Jeugdtournooi Op koninginnedag, 30 april, is op een aantal sportparken in Amsterdam het jaarlijkse Polio jeugd tournooi gehou den. De Al en A2 speelden op „Goed Genoeg", beide elftallen werden poule winnaar. De Al door overwinningen op St. Martinus, O.V.V.O. en De Meer. In drie wedstrijden werden 10 doelpunten gescoord, terwijl onze doelverdediger slechts twee maal werd gepasseerd. De verdediging van de A2 bleef in alle wed strijden overeind, tegen Arsenal Al werd niet gescoord. Dit verzuim werd te goed gedaan tegen R.A.P. en S.C.Z. De A3 werd op het terrein van S.C.A. geen poulewinnaar want hier bleek R.A.P. de de betoverende ontwikkeling van een drukke nering, nu al 125 jaar in speelgoed, foto, radio, T.V. en electr. huishoudelijke apparaten. HOFLEVERANCIER KALVERSTRAAT 30, tel. 2495 72 BEETHOVENSTR. 178, tel. 72 84 86 reeds 125 jaar 'n begrip 5

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 5