AJAX Zaterdagvoetbal BRANDWEERMATERIAAL DE TOP IN BRANDBEVEILIGING DE BOER N.V. Ook dit afgelopen seizoen hebben al le zaterdagteams zich weten te handha ven in hun klasse. Het eerste en vierde team hadden daar weinig moeite mee, hebben zelfs nog een tijd in de kop meegedraaid en zijn daarin ook geëin digd, maar voor twee en drie is het weer erg moeilijk geweest. Het punt bij zaterdagvoetballers in A.F.C. is, dat het nog veel meer dan de zondagspelers „re- creatieballers" zijn, die als het ze zo uit komt wel een keertje willen voetballen, maar vaak andere gebeurtenissen de voorkeur geven. Voor de commissie al leen vervelend, dat die gebeurtenissen zo vaak op zaterdagmiddag vallen Het teveel afschrijven (en vaak nog pas op zaterdagmorgen) is dan ook een voortdurend probleem en we willen voor 't komende seizoen op een ieder, die 's zaterdags denkt te (gaan!) voetballen een beroep doen het afschrijven zoveel mogelijk te beperken. Door de (m.i. te recht) ingestelde saneringsplannen van het Bestuur, zal ook een aantal zater dagspelers af moeten vallen, hetgeen overigens ook voor de commissie een niet eenvoudige zaak zal zijn. Zoals reeds gezegd begrip voor het standpunt van het Bestuur, maar aan de andere kant toch wel moeilijk te ver werken, dat je niet meer in de club zou kunnen spelen (voor 75,per jaar en bijkomende kosten!) waarin je wilt en waarin je je thuis voelt. Het komend jaar zal de Zatten E. C. waarschijnlijk gevormd worden door de heren E. Witteveen, M. Duinker en on dergetekende, de heer J. Vermeulen heeft bedankt en vanaf deze plaats zij hem dank gezegd voor het werk, dat hij in de afgelopen jaren voor de Zatten gedaan heeft. Op het moment, dat ik dit schrijf staan de wedstrijden AjaxFeyenoord en de E.C.-finale voor de deur en voor de grap wil ik wel eens een voorspel ling doen. Als U dit leest weet U de uitslagen al dus weet U of ik een goede koffiedikkijker ben: AjaxFeyenoord 12 en Ajax-Panathinaikos 30. (U mag me best uitlachen, hoor!) Ver der wens ik een ieder een zeer goede vacantie en tot ziens op 't strand C. Tromp In de vorige Schakel hebt U reeds een foto van onze Cl aangetroffen, in deze vindt U de foto's van de A2 en de C5 die beiden de titel in hun afdeling hebben bereikt. Op de foto van de A2: v.l.n.r. staand: C. J. D. Sierhuis, Rob Janzen, Hugo v. Houten, Robert Mien- stra, Hans Hompes, Jos Huigen, J. Bos nia (leider), Frank de Graaf, Joh. de Bie, v.l.n.r. zittend: André Bonnet, Pie- ter de Vries, Co Klotz, Menno Scheep stra, André v. d. Bor. Op de foto van C5: v.l.n.r. staand: den Broeder, dhr. Waanders, George ten Brink, Gerard de Meij, Jeroen v. d. Sluijs, Felix Rottenberg, Raymond v. Buuren, J. A. Kikkert (JC), P. J. de Meij (leider), v.l.n.r. zittend: Antoine Theunissen, Martin Pinke, Hein Dirk Nanninga, Calle Waanders, Peter Lou- wes. Buiten deze illustraties ook het één en ander over de resultaten van onze Jeugd, kleine berichtjes van de Cl, het Poliotoernooi en de Finaledag op Rie- kerhaven en ons eigen Wim Bückert A pupillen Toernooi. Resultaten van de Jeugd De A2 heeft het kampioenschap ver overd door een 30 overwinning op de Volewijckers, in de voorafgaande wed strijden waren lastige obstakels zoals Rood Wit A en Schellingwoude omzeild. Foto André Bonnet De laatste kompetitiewedstrijd tegen De Meer werd ruim met 51 gewonnen. De A3 heeft z'n kleine kans verspeeld door met 32 van N.E.A. te verliezen, de hoofdoorzaak was het wegblijven van enige spelers. Een eventuele overwin ning op R.K.A.V. kan St. Martinus het kampioenschap bezorgen. De A4 heeft de kompetitie met twee overwinningen besloten waardoor dit elftal op de derde plaats achter V.V.A. en R.A.P. geëindigd is. Met nog één wedstrijd voor de boeg heeft de A5 zich in de middenmoot ge nesteld, Volewijckers is onbedreigd kam pioen geworden. De A6 heeft deze kom petitie besloten met een overwinning waardoor dit elftal op 5 punten doch he laas onderaan in deze afdeling eindigde. De BI heeft in de laatste wedstrijden geen punten meer behaald en zal als één na de laatste eindigen nog voor Uit hoorn. Ajax is in deze afdeling kam pioen geworden, met D.W.S. op de twee de plaats. Ook de B2 is uitgespeeld en staat in de middenmoot (1821), hier is D.W.S. net voor D.C.G. geëindigd en dus kampioen. De B3 heeft de race met de Spartaan om de titel verloren en is tweede geworden (18—30), een elftal waarvan veel wordt verwacht in het nieuwe seizoen. In de afdeling van de B4 is V.D.O. (1627) de titeldrager ge worden, onze jongens zijn onder de kop groep geëindigd (16—25). De B5 en B6 zijn beiden in de middenmoot geëindigd, de kampioenen zijn nog niet bekend maar resp. D.W.V. en Geuzenveld ma ken de grootste kans. Zoals U reeds weet is de Cl kampi oen, er moet nu nog één wedstrijd ge speeld worden, de avondwedstrijd tegen D.C.G. werd met 40 gewonnen. De C2 is door twee overwinningen op de Meer en Animo een aantal plaatsen ge stegen, er is nog één wedstrijd te spe len. De Cl van J.O.S. is de kampioen in deze afdeling. De C3 heeft z'n kans AMSTERDAM-CRUQUIUSWEG 118 TELEFOON (020)- 54001 4

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 4