Merkelbach CHEMISCH REINIGEN VERVEN Van toverlantaarn tot televisie C3 relatief nog slechts 1 punt voor. De beslissing om de titel zal dus in de laatste wedstrijd vallen. De C4 heeft de stijgen de lijn op de helft van de kompetitie niet kunnen volgen en staat nu onderaan de middenmoot, terwijl C.D.W. kampioen is geworden. Onze C5 heeft nog een klein kansje op het kampioenschap, als Rapi- ditas 2 punten verliest, is A.F.C. kam pioen. Rapiditas speelt nog tegen Wils kracht en Zeeburgia en dat zijn dan de wedstrijden waar wij op moeten letten. De C6 staat in de middenmoot door een aantal overwinningen in de laatste we ken, doch van St. Pancratius werd ver loren. Aalsmeer en V.D.O. knokken hier samen om de titel. De Cl doet het uit stekend, Geuzenveld is onbereikbaar ge worden voor zijn belagers en dus kam pioen. Van St. Pancratius werd ruim ge wonnen; helaas St. Pancratius speelt mee buiten mededinging, maar de leider van A.F.C. was er toch gelukkig mee. Onze C8 valt iets tegen ondanks de energieke leider. Tegen Uithoorn werd een uitste kende prestatie geleverd door een gelijk spel. De C9 speelt goed, hopelijk worden alle wedstrijden van de kompetitie uit gespeeld. Proficiat, alle kampioenen en tot ziens in het nieuwe seizoen! Selectiewedstrijden voor het Amsterdams Jeugdelftal en Jeugdplan Nederland Zoals sommigen van onze lezers mis schien reeds weten zijn in de maanden maart en april selectiewedstrijden gehou den voor het Amsterdams Jeugdelftal van 16- tot 19-jarigen, dus de A-junioren. Voor A.F.C. kwamen Herman Bosma, Hans v. Dijk en Rob Gerritsen in het veld; het Amsterdams Jeugdelftal speelt mee in het Internationaal Vier-Steden- jeugdtournooi dat van 19 t/m 23 mei wordt gehouden in Wenen. Helaas is Hans verhinderd i.v.m. zijn school. Ter voorbereiding van de Jeugdweek, welke van 28 juni t/m 3 juli in het K.N.V.B. Sportcentrum te Zeist wordt gehouden, zijn eveneens in de afgelo pen weken selectiewedstrijden gehou den waarbij een keuze moest worden ge maakt uit 60 tot 70 C-j-unioren van aller lei verenigingen. A.F.C. kwam goed te voorschijn met Simon Cohen, Flip v. Oenen, Ronald Gans, Ton Jung en Hil- brand Uiterwijk. U weet wel hoe onze Cl speelt, dus het hoeft U niet te ver bazen dat Flip v. Oenen en Ton Jung een goede kans maken tussen de D.W.S.- ers, Ajaxieden en Blauw Witters. Op woensdagmiddag 7 april werden de selectiewedstrijden gehouden op ons eigen sportpark, allereerst de C-junioren en daarna onze Al, met de spelers die in de senioren spelen doch zonder de drie wegblijvers, tegen een selectie voor het Amsterdams Jeugdelftal. Deze wedstrijd werd gewonnen door het selectieteam met 91. Maar vergeet U niet dat er jongens in mee speelden die een B-kon- trakt in hun zak hebben! Wim Biickert A Pupillen Tournooi Op zaterdag 22 mei a.s. is het weer zover, dan wordt voor de tweede maal ons eigen Wim Bückert A Pupillen Tour nooi gespeeld, met deelname van gere nommeerde verenigingen zoals: B.F.C. (Bussum), D.C.G. (Amsterdam), de Ger maan (Amsterdam), K.H.F.C. (Haarlem), R.K.A.V.I.C. (Amsterdam), S.D.W. (Am sterdam), Z.V.V. (Zaandam). Ook de B-pupillen staan die dag niet stil langs de zijlijn, na de lunchpauze zullen de allerjongsten in het veld komen tegen het B-pupillenelftal van R.K.A.V.I.C., dat tevens de houder is van de wisselprijs die zij in het eerste tournooi in de wacht sleepten. Er wordt in 2 poules gespeeld, na de opluisterings- wedstrijd tussen de B-pupillen en de lunchpauze beginnen de finalewedstrij den. Omstreeks half vijf wordt deze be sloten met de prijsuitreiking. Hopelijk wordt het weer een fijn tournooi. Mag de Jeugd en de Jeugdkommissie ook op Uw belangstelling rekenen? De andere A-pupillen zijn beslist niet vergeten want de A2 t/m de A5 gaan dezelfde dag op bezoek bij Zeeburgia om mee te spelen in het Frans Smit Pupillen Tournooi. H.V.V. Tournooi 11 april Na de paaseieren van de le Paasdag Was het weer zover, het jaarlijkse H.V.V. C-juniorentournooi om de Jeroen Dan- kelman wisselbeker. In onze poule Haar lem, A.D.O. en V.U.C., in de andere poule Victoria, D.W.S., Sparta en natuur lijk H.V.V. ond.nlc. Vo,S«.dc c '"tt nay. C de betoverende ontwikkeling van een drukke nering, nu al 125 jaar in speelgoed, foto, radio, T.V. en electr. huishoudelijke apparaten. HOFLEVERANCIER KALVERSTRAAT 30, tel. 24 95 72 BEETHOVENSTR. 178, tel. 72 84 86 reeds 125 jaar 'n begrip 5

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 5