^^Wnrwn drukkerij joh. meijer „®e Silveren Spiegelrr In deze „Schakel" vinden jullie iets over de overgang A-pupillen C-ju- nioren, het een en ander over de resul taten van de Jeugd, de selecties rond het Amsterdams Jeugdelftal en Jeugdplan Nederland, de gespeelde tournooien en ons eigen Wim Bückert A-pupillentour- nooi. A-pupillen C-junioren Dit seizoen is A.F.C. met 10 A-pupil- lenelftallen in de kompetitie van de A.V.B. uitgekomen. Er zijn dit seizoen aardige resultaten bereikt door onze jongsten, doch in het nieuwe seizoen, dat medio september van start gaat, zul len vele A-pupillen overgaan naar de C- junioren. Er gaat dan veel veranderen voor deze ex-A-pupillen, want de junioren spelen niet op zaterdag maar op zondag. Ook de speeltijd van de wedstrijd wordt lan ger, niet 2 X 20 min. maar 2 X 30 min., en dan niet te vergeten de training, niet meer op woensdagmiddag maar op een avond met kunstlicht. Als je na 1 september 1958 en vóór 1 september 1959 geboren bent dan be hoor jij ook tot die groep pupillen die volgend seizoen in de C-junioren zal spelen. Wij zijn ervan overtuigd dat deze pupillenkompetitie van groot belang zal zijn, want nu hebben de pupillen reeds geleerd zich in te zetten tegen een andere vereniging, terwijl de pupillen in de voor gaande jaren onderling speelden. Wil je nog iets belangrijks weten, vraag het dan aan één der Jeugdkommissie- leden. De resultaten van de junioren maart /april Er komt nu zo langzamerhand een eind aan de kompetitie 1970-'71, waarin weliswaar weinig kampioenselftallen, doch goede resultaten. Voor de tweede maal dit seizoen een grote aderlating voor onze geselecteerde Jeugd, na het vertrek van een aantal junioren naar de senioren, waarvan enige reeds terugge keerd, verliet ook onze fantastische jeugdtrainer, de heer G. v. Dijk, de Jeugd. Gelukkig met goede resultaten bij de senioren. Andere A-junioren (A2 en A3) werden nog opgesteld bij het 5e en 6e seniorenelftal, helaas niet altijd met plezierige ervaringen. De Al is uitgespeeld en behaalde uit 20 wedstrijden 25 punten; in deze af deling wordt D.W.S. ongetwijfeld kam pioen. De laatste kompetitiewedstrijd tegen V.D.O. werd 22 gelijk gespeeld; de blessures waren erger. De A2 staat nu relatief gelijk met de Volewijckers, terwijl de voetballers uit Noord nog bij ons op bezoek komen. In de thuis- en uitwedstrijd tegen Wilskracht hadden onze jongens het erg moeilijk en thuis werd dan ook met 2-1 verloren, doch de uitwedstrijd werd gewonnen met 32. De A3 moet nog op bezoek bij R.K.A.V.Ü en N.E.A., terwijl Lijnden, dat buiten mededinging meespeelt, nog bij ons komt. De wedstrijd tegen Unity werd weer als vanouds gespeeld en dus gewonnen (81). De kans om kampioen te worden bestaat nog; theoretisch is een beslissingswedstrijd tussen R.K.A.V., St. Martinus en A.F.C. mogelijk, maar dan moet A.F.C. van R.K.A.V. winnen. De A4 wist nog een puntje te pakken van V.V.A. dat reeds kampioen was; tegen Geuzeveld werd verloren met 62, on danks de steun van enige B-junioren. In de afdeling van de A5 gaat de titel waar schijnlijk naar de Volewijckers, die fier aan de kop gaat vóór Blauw Wit. De A5 verloor de wedstrijd tegen Ahrends, waardoor A.F.C. waarschijnlijk in de middenmoot zal eindigen. De A6 behaal de de eerste overwinning op S.D.Z. en tegen Z.S.G.O. werd een gelijkspel afge dwongen. Ondanks deze 3 winstpunten uit 16 wedstrijden staat de A6 nog steeds onderaan. De BI heeft enige punten binnenge haald maar zal toch onderaan de mid denmoot eindigen, tegen O.V.V.O. bleef het 00 ondanks de toegewezen penalty die voor de 2 punten had kunnen zor gen nu ja U kent het A.F.C.-penalty complex. De B2 heeft nog slechts 2 wed strijden te spelen en zal in de midden moot eindigen; de strijd om het kam pioenschap gaat tussen D.W.S. en D.C.G. In de afdeling van de B3 is de Spartaan kampioen geworden doordat de Een- drachtbewoners onbereikbaar werden voor A.F.C. De B4 heeft van N.F.C. ver loren met 10, waardoor de kans op het kampioenschap nihil is geworden. V.D.O. en N.F.C. staan samen bovenaan. De B5 blijft stijgen, mede door een ge lijkspel tegen D.W.V. (2e) en een over winning op Aristos. D.C.G. gaat de kam pioenstitel binnenhalen. Ook de B6 doet het dit jaar goed; dit elftal heeft zich keurig in het midden genesteld. Geuzen veld gaat met de kampioenseer strijken. Nu dan de C-junioren. Op zondag middag 4 april hebt U weer kunnen ge nieten van de Cl tegen T.O.B., de uit slag 100, dat is de tweede monster zege, want al eerder werd Wilskracht met 1601! verslagen. Het doelgemiddelde van de Cl is met nog 3 wedstrijden te spelen 79 voor en 6 tegen. Doordat D.C.G. en Zeeburgia niet verder kwamen dan 00, heeft A.F.C. nog 2 punten nodig om kampioen te worden. Hopelijk worden de 2 punten thuis tegen V.V.A. binnengehaald, daarom in deze Schakel reeds een foto van de Cl met v.l.n.r. staand: de heer J. Peeters (leider); Jan de Moor; Ralph Lissauer; Flip v. Oenen; Ronald Gans; Tom Jongen; Robert van Weldam; Diderik Ludwig; J. L. Bonnet (J.C.); zittend: Georg Parson; Martien Los; Ton Jung; Simon Cohen; Hilbrand Uiterwijk; Harry Hanff; Eric Visser. Mogelijk wordt er nog een wedstrijd ge speeld tegen de kampioen van de af deling A (701) om het algeheel C-junio- renkampioenschap, waarschijnlijk tegen S.D.W. Cl. De C2 heeft het in de zeer zware afde ling moeilijk en zal onderaan de midden moot eindigen, J.O.S. Cl wordt hier de kampioen. De C3 verloor de wedstrijd te gen S.C.A. uit, maar doordat S.C. A. eerder tegen D.E.C. gelijk speelde, staat A.F.C. kanaalstraat 132 amsterdam tel. 18 0710 EETHUISJE KATTEGAT 4 (b/d ronde Lutherse kerk) AMSTERDAM - TELEF. 24 65 89 Sfeervolle oud-Hollandse omgeving voor recepties, promoties enz. Speciale Burgemeesterskamer. Zondags geopend.

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 4