Overeenkomst DROOMREIZEN voor 'n zonzekere vakantie TEN BEL TOURING Antwoordnummer 15 AMSTERDAM hadden een lijstje met vijf namen erop van mensen, die Johan ooit eens uitge schakeld hadden. Eén van deze namen was die van een A.F.C.-er, nl. Henk Dik. Inderdaad klopte hun informatie dat Henk tijdens de competitie 1960-'61 in de wedstrijd A.F.C. BI tegen Ajax BI, uit slag 31 voor A.F.C., Johan een com plete wedstrijd aan banden had weten te leggen. De heren wilden Henk niet kopen hij is trouwens niet te koop omdat hun regering dat nog steeds niet toestaat, maar slechts van Henk weten welke tak- tiek hij gevolgd had. Henk wist zelf niet meer hoe hij het gedaan had, maar heeft de heren Rubirosa en Palmeira toch maar enige tips gegeven in de hoop daarmee Ajax een dienst te bewijzen. Hopelijk heeft het geholpen. The Reds Het basketbalseizoen is bijna ten einde en op het vierde na zijn de Redsteams uitgespeeld. Het eerste (1628) behaalde een stevige tweede plaats en heeft i.v.m. fusies van andere verenigingen een grote kans op promotie. Het tweede (1616) en het derde (188) werden respectieve lijk vijfde en negende. Het vierde (154) staat onderaan en zal zijn laatste wed strijd moeten winnen om deze plaats nog te kunnen verlaten. Volgend seizoen zal ook een Reds- damesteam aan de kompetitie deelnemen. Er wordt reeds enthousiast getraind. Er werd ook nog gevoetbald door The Reds. In een alternatieve wedstrijd werd het A.F.C.-pretteam op 33 gehouden. Hoogtepunten van de wedstrijd het doel punt van Willem „de kromme" Beeld snijder, de twee gemiste penalties en het eigen doelpunt van Gerard Trebert. Jam mer genoeg moest Hans Geusebroek met een brancard van het veld gedragen wor den, omdat zijn helm over zijn ogen ge zakt was. Het was een erg geslaagde wedstrijd en de uitslag 33 was een goede fundering van het erop volgende feest. De datum van de replay is nog niet vastgesteld, wel van het volgende Reds- feest, nl. vrijdag 28 mei in een nog on bekende ruimte, niet Liber, met een be kende band. Ridder Onze verontschuldigingen. In de vo rige Schakel vergaten wij te vermelden, dat ook voorzitter Kappelhoff tot Ridder werd geslagen. Ook hij draagt nu het gouden A.F.C.-kruis. Ietwat laat, toch nog van harte gelukgewenst. 's Levens Loop Het gezin van Teddy en Karei Brand werd verblijd met de geboorte van hun tweede dochtertje Stephanie Caroline. Hartelijk gefeliciteerd. Op 26 april trouwden Lenneke Benja mins en Peter van der Valk. Eveneens gelukgewenst. Eer Onze leden Henk van Teunenbroek en Gerard Prent werden door de Alge mene Nederlandse Voetbalvereniging „De Zwaluwen" uitgenodigd toe te tre den als lid. Deze eer valt slechts 150 mannen, die veel verdiensten hebben voor voetbal in Nederland, te beurt. Henk en Gerard danken de uitnodiging aan het vele werk, dat zij voor de „Polio- aktie" hebben verricht. Proficiat! Red. Onderdeel van de overeenkomst ge sloten tussen de Amsterdamse eerste en tweede klassers vormt publikatie van de volgende verklaring. Doelstelling Het doel van de hieronder vermelde regels is, om tussen de voetbalverenigin gen, die elftallen hebben die uitkomen in de eerste of tweede klasse van de lande lijke kompetitie van de K.N.V.B. en die aangesloten zijn bij de Vereniging van Amsterdamse eerste- en tweede-klassers, en welke verenigingen zich nu of in de toekomst akkoord verklaren met de door de arbitragekommissie opgestelde regels, een gezonde verstandhouding te waar borgen opdat, hier niet nader genoemde situaties die zich in het verleden wellicht hebben voorgedaan, in de toekomst ver meden kunnen worden. Het zal daarom in de eerste plaats noodzakelijk zijn om hetgeen in het ver leden tot vertroebeling van een goede verstandhouding heeft geleid te vergeten en het daardoor mogelijk te maken in de toekomst in een sfeer van vriendschap en gezonde rivaliteit al het mogelijke te doen om te voorkomen dat konfliktsituaties ontstaan. Om het gestelde doel te bereiken zijn de volgende, door de arbitragekommissie opgestelde gedragsregels aanvaard. Gedragsregels l.a. De verenigingen die met de boven genoemde doelstelling akkoord gaan en zich met de hieronder vol gende punten kunnen verenigen, bevestigen dit door een schriftelijke verklaring te richten en te zenden aan de voorzitter van de „Vereni ging van Amsterdamse eerste- en tweede-klassers. l.b. De in punt 1, lid a, genoemde ver klaring dient ondertekend te zijn door de leden van het dagelijks be stuur van de betrokken vereniging. I.e. Bij mutaties in het dagelijks bestuur van een vereniging dient het D.B. in zijn nieuwe samenstelling op nieuw een verklaring af te geven zoals bedoeld in punt 1, lid a. 1.d. De verenigingen die in punt 1, lid a, bedoelde verklaring hebben af gegeven, verplichten zich om al hetgeen in deze en volgende regels is vastgesteld te publiceren in hun cluborgaan of weekbericht, en wel binnen de termijn van één maand na de datum waarop deze doelstel ling en gedragsregels zijn geda teerd. 2. De verenigingen die de in punt 1, lid a, bedoelde verklaring hebben afgegeven, verbinden zich geen spelers van elkaar te zullen over nemen, hierbij rekening houdend met hetgeen nog is vermeld in de punten 3, 4a, 4b, 4c en 5. Twee weken Uw eigen appartement met volledig hotelcomfort al voor minder dan fl. 600, (vliegreis-transfers-logies), op Tenerife Canarische Eilanden. Vraag kleurenfolder aan (géén postzegel, die betalen wij) Of pak de telefoon en bel Uw A.F.C.-er Martin Duinker onder nummer 24 34 82/85 12

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 12