tony s bardiscotheek iiitno voor een nog fijnere vakantie dan vorig jaar mm tÊÊÊÊÊÊmmËËÊÊÊmÊÊÊtÊÊÊÊm I WAGONS-LITS reist met u mee BeQunsrioinq van onze adveRtecRdcRS, houdt de schakel in stand geopend van 20-2 uur behalve maandag breedstraat la weesp Wij kunnen de spelers niet steunen in hun werk op de velden (althans dat is de mening van de elftalcommissie) maar andere zaken kunnen toch wellicht stoot jes in de goede richting geven. Zo komt er een echte leestafel met exemplaren van de grote sportbladen. Zo is er door onze muzikale medewerkers een band opgenomen, welke als achtergrond kan dienen bij onze hoogdravende gesprek ken (Naks voor de Bonco-Rids derhal ve). Zo krijgt de Schakel een ander ge zicht, maar daarover elders. Zo komt er weer een feestje, waarvan we n.m.m. te lang verstoken waren. We hebben al ons kruid niet verschoten bij het 75- jarig bestaan. Blessures Ongetwijfeld lopen er in onze gelede ren jongens met pijnlijke dit of dat. Al les gaat over. Jaap Bootsman en Jules Theeboom moeten een meniscus-operatie ondergaan. We wensen hen sterkte. Dank Voor Marjan en Gerard Struys zou het onbegonnen werk zijn om alle vrien den, die hen ter gelegenheid van hun huwelijk geluk hebben gewenst of an derszins van hun belangstelling blijk gaven, persoonlijk te danken. Vandaar deze regels. Zij danken alle AFC-ers, die aan hen dachten. Het AFC-cadeau krijgt een goede en zeer nuttige plaats in hun huis. De Schakel Met ingang van 1971 zijn er, wat be treft ons clubblad, grote veranderingen op til, welke naar wij hopen ook ver beteringen zullen zijn. Ons blad zal in grotere omvang acht maal per jaar ver schijnen. De grotere omvang is moge lijk, doordat een commissietje, waarvan Chris Schroder en Wim Staats de grote inspirators waren, in zeer korte tijd kans zag de advertentie-opbrengst be duidend te vergroten. Gedurende de zomeravonden en in beginsel een winter maand zal uw clubblad derhalve niet ver schijnen. De redactie is uitgebreid en bestaat nu uit Jos Kemna, Frank Reddering, Wim Staats en Jan Steensma. De bedoeling is tevens, dat „De Schakel" een ander ka rakter zal krijgen. Als ons dat lukt, dan merkt u dat vanzelf. Bridge Ik herinner u aan de eerste woensdag in januari. De zesde. De meesten van ons zullen het Drie-Koningenfeest niet vieren. Dus er kan worden gebridged. Heus het is gezellig. Standen De nieuwsgierige bezoeker van ons Clubhuis kan reeds op maandagavond de standen aflezen op het bord bij Bil jart 3. Benno Leeser staat elke maan dagmiddag de cijfertjes en de namen te verwisselen, daartoe in staat gesteld door Chris Schroder. Dank. De Stichting Op 21 november nam Nico Holtzap- pel afscheid als voorzitter van de „Stich ting", het overkoepelende orgaan van onze sportverenigingen. Zijn leeftijd en het feit, dat omstandigheden (overigens buiten zijn wil en vermogen) ertoe leid den, dat de verplichtingen van de Stich ting t.o.v. ACC niet konden worden nagekomen, deden hem tot terugtreden besluiten. Dio Hermens sprak hem toe en overhandigde hem een kistje heer lijke wijn. De nieuwe Stichtingsvoorzit ter is Ton Glas, die evenals Dio getuig de van de grote waardering, welke de verenigingen voor het werk van Nico Holtzappel hebben. Tennis Op 2 december vond de oprichting van de AFC-se tennisafdeling plaats. Plus minus 70 leden meldden zich aan en schaarden zich onder voorzitter Otto van Rijn, secr.-pennm. Pamela de Bie en voorts onder Otto v. d. Heul, Kees Gehring, Rik Ridderikhof, Marcel Koster en Joop Stokvis. Er wordt hard gewerkt aan de 3 banen en aangenomen mag worden, dat we in april 1971 gaan be ginnen. Zilveren Ploeg Op 11 november kwamen de mannen, die 25 jaar en langer lid van AFC zijn, weer eens bijeen. Onze, onbeschrijflijke, onvolprezen, onbetaalbare president Arie Waayer kon weer een aantal leden in wijden, zodat nu het aantal zilveren ploegers pl.m. 120 bedraagt. Een respec tabel aantal, lijkt mij. J. T. S. AMSTERDAM Dam 19 tel. 6 5511 Beethovenstraat 21 tel. 73 44 66 Voelt u iets voor een nóg fijnere vakantie dan vorig jaar? Praat dan eens met één van de reis-adviseurs van Cook. Zij laten u kiezen uit alle reizen van alle maatschappijen in alle prijzen. COOK Prof. Tulpplein (Amstel Hotel) tel. 22 57 88 In het hoofdpostkant N.Z. Voorburgwal tel. 22 85 47 Confectiecentrum Kon. Wilhelminapl. 5 tel. 15 57 24 en 15 57 73 AMSTELVEEN Spaarbank voor de Stad Amsterdam Buitenplein 75 tel. 41 43 43

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 5