liii&üi Resultaten v/an de groene velden Merkelbach SHH m«WSr. Van toverlantaarn tot televisie jJIWi HMyMB Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. Redacteur: J. Tj. Steensma, De Boelelaan 467, Amsterdam, tel. 42 49 41 Administrateur: Chr. Schroder, Johan Jongkindstraat 91, Amsterdam, tel. 15 27 51 Typografie: Drukkerij Joh. Meijer, Kanaalstraat 132, Amsterdam, tel. 18 07 10 50e Jaargang december 1970 No. 5 Nog steeds gaat het niet zoals het moet gaan. Er zit een lichte stijging in het aantal punten en we hopen, dat we ho gerop komen. Die hoop lijkt te meer ge rechtvaardigd omdat onze makkers vaak gewoonweg bere-wedstrijden spelen. Het is eenvoudig niet mogelijk dat een ploeg met deze kwaliteiten en deze inzet van vermogens, niet zou slagen in de opzet: het behalen van punten. De geest is goed. Natuurlijk valt er, zo direct na de wedstrijd wel eens een woordje, maar dat is dan ook alleen maar direct na de wedstrijd. Altijd al een kwartiertje met de grootste emoties ge laden. Bestuur en elftalcommissie doen er van alles aan om de begeleiding de beste te doen zijn. Reeds tweemaal werd ge zamenlijk met de dames een feestelijk bijeenkomstje georganiseerd. Het kon niet anders, en het bleek ook reeds, dat deze bijeenkomsten de vriendschap en de saamhorigheid vergroten. Bestuur en elftalcommissie doen er alles aan, zei ik. En dat is waar en het geldt nog wat oude getrouwen. Maar de grote tros van onze vereniging moet ik laksheid verwijten. Wij zijn, vooral bij uitwedstrijden, met te weinigen. En als we er wel zijn, dan horen we te weinig. Heus, de mannen van het eerste elftal knokken ervoor en hebben uw steun nodig. Sinds de vorige verslagmaand speelde ons eerste vijf wed strijden. Daaruit werden vier punten ge haald. Drie goals gescoord en vier door gelaten en dat waren alle weggevers. Nu weet ik wel, dat men zich in een goed draaiend elftal met een sterke voorhoede een weggevertje mag kunnen veroorlo ven, maar stel nu eens dat men zich beter tegen de bepaalde situaties had bewapend en geen penalties had ver oorzaakt of niet was gaan voetballen in een hoekje van 't veld, maar de bal over de lijn had gewerkt. We hadden 3 pun ten meer gehad en bijna tot de koplo pers behoord. Maar genoeg gezwamd. Ons elftal haalt het en u moet het daar bij steunen. Overige teams Ons tweede toont ongeveer een iden tiek beeld als het eerste. Vaak overklas sen we de tegenstanders en even vaak moet er een blij gezicht worden getrok ken als we nog net een gelijk spel uit het vuur slepen. Langzaamaan worden puntjes verzameld en kan de weg om hoog ingeslagen worden. Drie en vier winnen en verliezen om beurten en ne men redelijke posities in de middenmoten in. Aan degradatie-gevaar behoeft niet te worden gedacht. Van onze andere teams zijn de berichten eveneens ge vaarloos. Niemand staat onderaan. Ook de Zatten zitten weer wat in de lift. Vooral in uitwedstrijden schijnt men zijn mannetje te staan. Het dertiende, par don het twaalfde, wordt dit jaar geen kampioen, maar de mannen hebben zich wel teruggevonden zoals Charlie elders getuigt. Mag ik u voor verslagen in de jeugd afdeling eveneens naar „elders" verwij zen! U nogmaals opwekkend, datgene te doen wat u behoort te doen, sluit ik voor deze maand. Hernieuwd komen we u dan eind januari weer onder de ogen. Tot dan. J. T. S. de betoverende ontwikkeling van een drukke nering, nu al 125 jaar in speelgoed, foto, radio, T.V. en electr. huishoudelijke apparaten. HOFLEVERANCIER KALVERSTRAAT 30, tel. 24 95 72 BEETHOVENSTR. 178, tel. 72 84 86 reeds 125 jaar begrip

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 1