bardiscotheek Am üitno voor een nóg fijnere vakantie dan vorig jaar tony S van 20-2 uur WAGONS-LITS reist met u mee Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel instanö geopend - (behalve maandag) weesp Een goed bestuur van een amateurver- eniging houdt zich er natuurlijk niet bui ten en zou Ome Gerrit een grote schop geven. Deze sport-Maecenas kwam al va ker in het nieuws, o.m. door het spon soren van een roeitocht over het kanaal, het aanbieden van een acht aan Triton en het betalen van een Noors trainings kamp voor de schaatsenrijders. De KNVB zou eigenlijk maatregelen moeten kunnen nemen, om mensen als deze miljonair-eigenaar van een schoon maakbedrijf buiten de deur te houden van de clubs. Desnoods door de clubs de duimschroeven aan te zetten als derge lijke praktijken zonneklaar zijn. Zoals hier. In ieder geval een aardige stimulans om er straks tegen de Harderwijkers eens extra aan te trekken!" Ander shirt Peter van der Valk en Ernst Seunke hebben in Yoego-Slavië de eer van stu dentikoos, voetballend Nederland ver dedigd. De resultaten op zichzelf waren niet gek! 00 tegen Tsjecho-Slowakije en 15 tegen Roemenië. Hetgeen in hield geen plaats in de eindronde. Een ansichtkaart met bericht hield mij op de hoogte. Overigens ook onderte kend door Pietje Langelaan van H.B.S., leider van dit team. Merci mes amis. (Ik doe dat even in het Frans, want ik weet het meervoud van tovaritsj niet). Prettige berichten Op A.F.C. zagen we weer, na lange afwezigheid door ziekte, Jo Borneman, Henk Teiwes en de heer Engelhardt. De een had en heeft het beroerder dan de ander, maar wij en A.F.C. zijn verheugd dat ze weer de verrichtingen van onze teams kunnen gadeslaan. Mevrouw Dolly Kalsbeek doet dat nog niet, maar is toch ook weer thuis, na een operatieve ingreep. Ook aan Dolly A.F.C.'s gelukwensen. Gewichtig Tegenstellingen houden het leven in teressant. Rob de Jong en Johan de Bie moeten afvallen. Fabelachtige aantallen kilo's heb ik horen noemen. Je zou den ken vandaag of morgen hun enkele jas tegen te komen. Ad van Dijk (Düsseldorf) moet wat aankomen. In het weekeinde van 3 ok tober gaan Gerard Treber en wij hem wegen. Ontmoetingen (I) Tijdens de A.R.O.L.-dagen ontmoet ten we de heer en mevrouw Van Dam. Aan de Wandelweg hebben wij en velen met ons nog geprofiteerd van Van Dam's wijze voetballessen. De emigratie naar Canada was min der succesvol en de familie Van Dam is alweer enkele jaren in Amsterdam. Zo te zien gaat het ze goed (mevrouw is niets veranderd!). Ontmoetingen (2) Als we over cabaret spreken, dan den ken of dachten we altijd aan de grote drie of zijn het er nu al zes. Wim, Wim, Toon, Herman, Paul, enfin ga maar door. Het cabaret-Zeegers is maar in kleine kring bekend. En toch heeft het wel de gelijk een jaar of wat bestaan. In de ja ren vijftig was George Zeegers aanvoer der van ons roemruchte zesde. Vandaar de naam. Met roemruchte spelers als Adje van Dijk, Dolf Fris, Nico Bijl, Ad Rengers, Karei van Stuyvenberg, Dick Moesbergen enfin noemt u maar op. Nou, George is weer terug. Maatschap pelijke en andere beweegredenen deden hem en zijn gezin weer in Mokum terug keren na een 18-jarig verblijf in Scandi navische landen. Welkom. Ontmoeting 3 Afgelopen weekend bracht ik gedeelte lijk door met Ina en Frits Zingel. Frits, die aan de Wandelweg menig doelman wist te passeren, vertrok 25 jaar geleden naar Curasao en bouwde daar een bloeiend architectenbureau op. Van de week was hij, zoals gezegd, op Goed Genoeg. Zijn oude bekenden laat hij groeten en tot volgend jaar. Kopij Gegroet, gij allen. Kopij gaarne op of vóór 19 oktober 1970. J.T.S. AMSTERDAM Dam 19 tel. 6 55 11 Beethovenstraat 21 tel. 73 44 66 Prof. Tulpplein (Amstel Hotel) tel. 22 57 88 In het hoofdpostkant. N.Z. Voorburgwal 0 tel. 22 85 47 Confectiecentrum Kon. Wilhelminapl. 5 tel. 15 57 24 en 15 57 73 AMSTELVEEN Spaarbank voor de Stad Amsterdam Buitenplein 75 tel. 41 43 43 Voelt u iets voor een nóg fijnere vakantie dan vorig jaar? Praat dan eens met één van de reis-adviseurs van Cook. Zij laten u kiezen uit alle reizen van alle maatschappijen in alle prijzen. COOK

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 7