lüarshall v Van Oferpoansinge BROQUE'S drukkerij joh. meijer IN DIVERSE KLEUREN EN PRIJSKLASSEN BLOEMEN poolt Allen mee, het is voor a.f.c. laten kunnen ervan overtuigd zijn spoe dig uit de selectie te worden verwijderd. Zoals eerder gezegd willen wij trachten in elke jeugdgroepering, dus zowel A-, B-, C-junioren als A- en B-pupillen met enkele teams in de hogere, zo niet hoog ste klasse vertegenwoordigd te zijn. Het talent is er beslist, de training schept de mogelijkheid, de inzet echter moet (nog) van jullie komen. Ook al eerder gezegd resp. geschreven, als ook verteld aan de heren leiders, die zo attent waren de jeugdleiders-bijeen komst in augustus j.l. bij te wonen, is, dat jullie naast de eerste contactmoge lijkheid met je aanvoerder resp. met de elftalleider, allen de vrijheid hebt je tot de leden van de jeugdcommissie te wen den. Gaarne lenen we jullie het oor voor suggesties en kritiek als het maar opbou wend is. Gelukkig heeft de pupillentraining o.l.v. de heer J. van Leeuwen op woens dagmiddag ook reeds een aanvang ge nomen. Aangezien de heer Van Leeuwen helaas op maandagavond niet ter be schikking is bleven we met een grote zorg zitten. We werden echter snel uit de nood geholpen door Tom Blok, Jack Kikkert Jr., Benno Leeser en André Bon net die hun bereidwilligheid toonden door de A-, B- en C-junioren te trainen op maandagavond. Namens de jeugd commissie en vele andere A.F.C.-ers har telijk dank voor deze geweldige reactie. Een pak van ons hart en eindelijk een antwoord op de vele vragen van spelers en niet te vergeten de ouders. Jeugdleden van A.F.C., een goed sei zoen wenst de jeugdcommissie jullie toe, een goed resultaat, maar A.F.C. zou A.F.C. niet zijn, ook heel veel plezier. Voorzitter Jeugdcommissie A.F.C. M. H. Hulskes. P.S. Vraagt jullie ouders voor zover nodig het hieronder opgenomen arti kel „Ouders van jeugdleden" te lezen. „OUDERS VAN JEUGDLEDEN" Een zeer ongebruikelijk verzoek van de Jeugdcommissie werd dit keer aan uw kinderen gedaan om u te verzoeken dit stukje te lezen. Voor velen uwer zal dit verzoek over bodig zijn geweest, maar wij wilden u graag allen bereiken. Wij, de Jeugdcommissie, hebben name lijk ons Bestuur gevraagd onze jeugd een grotere plaats in ons A.F.C. toe te bedélen. Wij verzochten voor hen o.m. om wat meer ruimte in ons Clubgebouw, de So ciëteit wel te verstaan, te reserveren. Men wilde aan ons verzoek gehoor geven, maar nu? Voor de zaterdagmiddag is men voor nemens een Jeugdhoek in te richten waar de jongens elkaar niet alleen tref fen, doch zich ook kunnen vermaken met b.v. tafeltennis, tafelvoetbalspel e.d. Wenselijk acht men echter de aanwezig heid van 2 ouders, die wellicht ook or ganisatorisch enige richting aan het ge heel kunnen geven. Onzes inziens zal een groepje van 8 a 10 ouders bereid gevonden moeten worden om bij toer beurt getweeën zaterdags de Jeugdhoek te begeleiden. Wie oh wie uwer is be reid? Bereidwilligen gelieven zich te ver staan met onze secretaris de heer J. L. Bonnet, tel. 42 19 15 Nedersticht 65, Bui- tenveldert. Wij rekenen op meer dan voldoende aanmelding, want na dit succes verwach ten wij dat ook de jeugdleden, die na hun wedstrijden zo graag een apart plek je willen hebben, gehoor zullen geven. Voor zover wij goed zijn geïnformeerd is een andere Commissie in deze bijzon der actief. de Jeugdcommissie van A.F.C. U mot weite, dat ik bekans alle blade fan alle kluppe lees. Ik leis dan wel es faok stukke die in plaotselik dialekt ge- sgreve binne. Fandaor dat ik u dit stuk- kie stuur. Op s'n Amsterdams dan, weit je wel? Me gang? Ik heb genote fan die uitsending fan Johnnie Meyer. Maor werom mog Man ke Neüs niet singe van Gerat Trebeer? Maor alia u see dat ik me gang kon gaon. Mag ik dan effe segge, dat ik vin dat de AROL teregt is opgeheive. 't Mag dan in froeger jaore een aontrekkings- plijster fan ofer je aande geweest hebbe, dat was nu nie meer het gefal. As selfs uw aageste spelers en leide na aflaup niet meer bofe wille wese, waor bleife me dan. Saoterdag leek het er heel effe op. Dat wil segge, in het foorhuis. Het ag- terhuis hat iets weg fan een sjappel ar- dante. Leeg saoltje en omgeife door grote gerdijne een tweital musikante, die stemmige werke uitfoerde. Die heine die de musical sgreive hadde regt en een fooruitsiende geist. AMSTERDAM BEVERWIJK LEEUWARDEN Zeilstraat 44-46 Scheldestraat 8 Tussenmeer 48 Drachte Wat kreige me daor op ons littel mary. Dat was natuurlijk jammer. Ik fraog me allenig effe af offe me wel op de goeie weg binne. Me moste alle mit de bus, sonder froue. Profesjonele aonpak. Hei- lemaol faan, dat wel. Misgien worde we kampioen fan Nederland. Mit strakke smoele. Sjaan Op de eerste aroldag sag ik onse eige Sjaan Bolle, nou fan Seeburgia, de keper fan de koninklike drie keer agterelkaor versgalke bij het neme fan de straf- skoppe. De folgende dag had keper Vol der fan Spetaon de saok beter onder kent. Me frind Rein see, dat Volder twee strafsgoppe van Sjaan stiepte. Tog jammer, dat Spetaon of een ander, die al jaore meedong, de beker niet het ge- wonne. Affaan, u weit nou hoe ik ofer een paor dinge denk. Mag ik foor meer doorwrocht werk ferwaase naor Jen T. en Joop Waanants? Sjonnie VAN BAERLESTRAAT 39 TELEFOON 72 01 40 kanaalstraat 132 amsterdam tel. 18 0710 2

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 2