Jl Resultaten van de groene velden De jeugd Dit is de Schakel die komt binder De oude club aan d'oude vrinden Redacteur: J. Tj. Steensma, De Boelelaan 467, Amsterdam, tel. 42 49 41 AdministrateurChr. Schroder, Johan Jongkindstraat 91, Amsterdam, tel. 15 27 51 Typografie Drukkerij Joh. Meijer, Kanaalstraat 132, Amsterdam, tel. 18 07 10 50e Jaargang september 1970 No. 3 Vroeger kon een redacteur zo'n artikeltje in de septembermaand over de sportieve resultaten inleiden met een aardige tijds bepaling. Als de R weer in de maand komt; als je de eerste groene kaalkoppen weer door de stad ziet lopen; als de bladeren weer gaan vallen etc. etc. Maar óf het is geen nieuw geluid, of het gebeurt niet meer. De inleiding laten we maar voor wat het is. Gemengde gevoelens De eerste competitiezondag en de re sultaten daarvan worden met gemengde gevoelens bekeken. De Jeugd heeft het, vooral in de hogere regionen, voortreffe lijk gedaan. Maar de hogere senioren konden beter. Het tweede verloor met 4-0 van Volendam. Misschien hadden we ze net zoals verleden jaar een week eerder moeten hebben. Toen was het Vo- lendammer kermis. Nu waren de wijd- broeken de kwalijke dampen al lang kwijt. Het eerste speelde geen gekke wed strijd. Ook al door de verdedigende wijze van spelen van de Boys uit de Kaasstad waren we op het middenveld 80 van de 90 minuten aan de bal. Doordat wij het samenspel iets te lang lieten duren, kon zich steeds weer een man of negen voor de Alkmaarse goal samentrekken. Ondanks dat, hebben we enkele kan sen gehad. Maar, U zag het, of hoorde het van het A.N.P., de stand bleef 0-0. Enfin, nog ongeslagen, deze eerste dag. De uitslagen in de afdeling van ons eerste doen vermoeden, dat er weer van weinig krachtsverschil sprake zal zijn. Rood-Wit debuteerde intussen goed met een overwinning (1-2) op Z.V.V. Ons derde won, evenals het vijfde. De Zatten I haalden 2 uit 2. Standen Chris Schroder heeft de nodige naam bordjes weer aangeschaft. Direct na bin nenkomst op ons Clubhuis, links, kan u steeds veel wijzer worden over de resul taten van onze roodzwarte medestrijders. Uiteindelijk kan ik u slechts eén keer per maand, en dan nog uiterst summier, op de hoogte houden. Bijna al onze teams zijn op 13 septem ber in de baan geweest en er is verloren en gewonnen. Veel zegt alles nog niet. Tekenend is wel, dat het twaalfde, ove rigens steeds nog spelende onder rug nummer dertien, de eerste wedstrijd uit traditie weer verloor. Aan het eind van het seizoen zullen ze deze puntjes missen. Oefenen Verscheidene elftallen hebben een re delijk oefenprogramma achter de rug en een aantal toernooien. Ons tweede sloeg bij R.K.A.V.I.C. een goed figuur evenals Satwee bij D.C.G. Dit laatste team be haalde zelfs de eerste prijs. Andere elftallen boekten slechtere re sultaten. Maar u en ik weten, dat Oefe ning Kunst Baart (zoals trouwens ook Brokken door Drank worden gemaakt). De uitslagen tellen derhalve niet meer. Wij verwachten nu Kunst. J.T.S. Ja, het is dan weer zover, de competitie is 'gestart. Als ik dit schrijf is reeds één weekend verstreken, met uitstekende re sultaten van de geselecteerde elftallen. Dit is vooral te danken aan de vele vriendschappelijke wedstrijden die wij voor de aanvang van de competitie heb ben kunnen organiseren. Zowel voor de A als C junioren zijn wij hoopvoller gestemd dan ten aanzien van de B junioren, welke laatsten dit jaar wel eens een zorgenkind zouden kunnen worden. De heer Gé van Dijk, onze jeugdtrainer heeft de geselecteerden op zaterdag, 29 augustus j.l. nog eens ernstig onder de aandacht gebracht, dat geselecteerd zijn, verdiend moet worden. Er zijn vele A.F.C.-ers, die staan te popelen om te bewijzen, dat zij in de selectie dienen te worden opgenomen en dat zal ten koste gaan van hen die zich wellicht reeds voor een heel seizoen veilig wanen. Tot nu toe werd de training die voor de selectie reeds begin augustus een aanvang nam, redelijk bezocht. De training dient zeker met betrekking tot de geselecteerden door elkeen te wor den bezocht, op die uitzondering na uiteraard waarvan men van te voren de heer Bonnet telefonisch dient te verwit tigen. Degenen die dit bij herhaling na-

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 1