Autolak V/oor de jeugd, van de jeugdcommissie en voor geheel A.F.C. poolt Allen mee, het is voor a.C.c. „©e Silveren Spiegel" Ingaand op het vorige artikel van de jeugdcommissie in de juni-schakel kun nen we, nu de jaarvergadering de nieu we wijzigingen heeft goedgekeurd, uit voerig op de werkwijze van de jeugd commissie in het komende seizoen in gaan. Als belangrijkste punt ziet de jeugd commissie de kwaliteitsverbetering, wij streven hiernaar door een zo klein mo gelijke geselecteerde groep te laten trai nen o.l.v. G. v. Dijk en wel voor de C- junioren op woensdagavond van 18.15 tot 19.15 uur en vrijdagavond van 18.15 tot 19.15 uur, voor de B-junioren op woensdagavond van 19.30 tot 20.30 uur en vrijdagavond van 19.30 tot 20.30 uur, voor de A-junioren op woensdagavond van 20.45 tot 21.45 uur en vrijdagavond van 20.45 tot 21.45 uur. Voor de geselecteerde A- en B-pupillen zal de training onder leiding van de heer J. van Leeuwen op woensdagmiddag plaatsvinden; voor de A-pupillen van 15.15 tot 16.15 uur en voor de B-pupillen van 14 tot 15 uur. Voor de overige pupillen en junioren is het volgende trainingsprogramma op gesteld, waarvan de aanvang in het bul letin wordt vermeld. A- en B-pupillen op woensdagmiddag van 16.30 tot 17.30 uur. C-junioren maandagavond van 18 tot 19 uur. A- en B-junioren maandagavond van 19.15 tot 20.15 uur. Deze training staat onder leiding van de heer J. van Leeuwen, eventueel met assistentie van onze eigen leden. De jeugdcommissie heeft in overleg met onze trainer besloten om de geselec teerde junioren op een zaterdag bijeen te roepen om de bedoeling van de jeugd commissie en trainer uiteen te zetten, daar de geselecteerde junioren zich er van bewust moeten zijn dat als zij de training niet bijwonen, vervangen zullen worden door andere junioren. De jeugd commissie heeft voor de training een pre sentielijst gemaakt en zal de training bij wonen. Voor het komende seizoen zijn de vol gende elftallen aan de bond opgegeven: 6 A-jun., 6 B-jun. en 9 C-jun. De groot ste moeilijkheden geven het komende seizoen de A-junioren door de wijziging van de leeftijdsgrens van 18 naar 19 jaar. Zodat er nu een groot aantal A-junioren dit seizoen nog blijft en volgend jaar pas naar de senioren overgaat en als U dan weet dat we ongeveer 84 A-junioren heb ben voor 6 elftallen en 84 B-junioren voor 6 elftallen en 118 C-junioren voor 9 elftallen. Dan is hier de moeilijkheid dat als we van de A-, B- en C-junioren één elftal meer opgeven aan de bond, voor geen der elftallen voldoende reser vespelers ter beschikking hebben. Wij van onze zijde zullen al het moge lijke in het werk stellen om de junioren zoveel mogelijk te laten voetballen in het komende seizoen. Door het aftreden van de jeugdcom- misiseleden de heren S. van Gelder en R. W. Limburg, heeft de volgende ver schuiving plaatsgevonden: Voorzitter: de heer M. H. Hulskes, Watteaustraat 8a, tel. 720935. Vice-voorzitter: de heer Joh. de Bie, Bankrashof 116, tel. 410092. Alg. secr.: de heer J. L. Bonnet, Ne- dersticht 65, tel. 421915. Leden: de heren P. Gehring, Stadion- weg 180, tel. 731865; A. de Jonge, Bos en Lommerweg 188, tel. 188456; J. A. Kikkert Sr., Cronenburg 3, tel. 426859; H. A. Overdiek, Geulstraat 12, tel. 427090; C. J. D. Sierhuis, de Lairesse- straat 133, tel. 729315; J. J. v. Steen beek, Plesmanlaan 106, tel. 152787. De werkzaamheden betreffende de A- junioren worden behartigd door de heren Joh. de Bie en Sierhuis (speciaal de A- commissie voor eventuele aanvraag voor een der A-junioren gaarne bij één dezer twee heren, wij zijn U er erkentelijk voor). De heren Hulskes en v. Steenbeek verzorgen de B-junioren, de C-junioren worden behartigd door de heren Kikkert en Bonnet, terwijl de A-pupillen dit jaar onder leiding gaan van de heren P. Geh ring en A. de Jonge; de heer Overdiek behoudt de B-pupillen. Het algemeen secretariaat blijft op een centraal punt, dus uitnodigingen voor vriendschappelijke wedstrijden, compe titiewedstrijden en toernooien moeten aan het secretariaat worden gestuurd, waarna de gegevens worden doorgegeven aan de desbetreffende leden van de I.C. In het komende bulletin worden de namen van de heren vermeld bij wie moet worden afgeschreven in het a.s. seizoen. Afschrijven voor de training alleen bij de heer J. L. Bonnet! Zij die zonder opgaaf van reden wegblijven zo wel op de training als bij de wedstrijden, worden de eerstvolgende 3 wedstrijden niet opgesteld; ook zij die reserve staan, blijven, indien wordt afgeschreven, de eerstvolgende wedstrijd reserve. In het komende seizoen wordt onder alle omstandigheden getraind!!! Alle junioren zijn verplicht voetbal tenue, gymschoenen en trainingspak bij zich te hebben op de training, en bij wedstrijden res.shirt en beenbescher mers. Tenslotte willen wij hierbij de heren S. van Gelder en R. W. Limburg harte lijk danken voor al dat zij in het belang van onze jeugd en A.F.C. hebben ver richt in de afgelopen jaren. Ook willen wij de leiders en de trainers van onze jeugdelftallen die ons in het afgelopen seizoen fantastisch hebben ge steund, hartelijk danken voor alles wat zij in het belang van onze jeugd van A.F.C. hebben gedaan. Wij hopen dat wij in het komende seizoen weer op uw medewerking mogen rekenen. Namens de jeugdcommissie hartelijk dank! De jeugdcommissie van A.F.C. ALLE KLEUREN OOK IN SPUITBUSSEN OTTO NIEUWENHUIZEN OVERTOOM 515 - TEL. 38 47 80 EETHUISJE KATTEGAT 4 (b/d ronde Lutherse kerk) AMSTERDAM TELEF. 24 65 89 Sfeervolle oud-Hollandse omgeving voor recepties, promoties enz. Speciale Burgemeesterskamer. Zondags geopend. 4

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 4