9f. (3. 0U Koopt Sint-Nicokasgeschenken bij Marcel Koster Grammofoonplaat - Sticker - Glas - Ballpoint etc. vamor f.n.o.p. OPEL REKORD \W poolt Allen mee, het is voor a.f.c. aas», r- AUTORIJSCHOOL Johan Jongkindstraat 87 Overtoomseveld Telefoon 15 24 09 Uitsluitend privé-les Adjc Met Lien en Adje gaat het goed. Lien zien we evenals Siet van Mierlo regel matig op het Gelderlandplein, maar zij zijn ongetwijfeld de enigen niet. Ik wilde het met U hebben over Ad en Ula van Dijk. Ze wonen in Düsseldorf. Al zou je dat de laatste week niet zeggen. Een poosje geleden brachten Herme en ik een weekendje bij de Van Dijks door. Nou ben ik het zo langzamerhand ge woon, dat mijn gastheer, mijn gedragin gen gadeslaand, zegt (om ±10 uur n.m.) „He, zullen we een kop koffie nemen." Heel anders bij Ula en Adje (Arie voor de ambtenaren). Zelfde tijd, zelfde toe stand. „Zullen we even gaan zwemmen?" In Ad's flatgebouw bevindt zich een zwembad. Moeten we toch de Selmeyers, de „de Boer de Hartogs" etc. eens op wijzen. Wat kost nou die paar liter warm water? Nereo Onze A 3 voetbalt goed. Ze zijn niet al leen nog ongeslagen, ze hebben ook geen enkel verliespunt. Jan Vermeulen, een soort jongejanner door F. en C., is leider van deze medestrijders. Jacques Kikkert heeft een dergelijk geladen groepje jeug dige voetballers. Maar die hebben al twee keer gelijk gespeeld. Sal De heer Sal van Gelder komt herhaal delijk op mij toe met, naar zijn smaak, interessante berichten. Hij is in de vorige Schakel reeds genoemd. Het lijkt mij ge past hem eerst in maart of april weer eens te memoreren. Kopfj De volgende aflevering van deze, steeds doorgaande, vertelsels, komt voor Kerst mis uit. Wilt U vóór of op 10 december (d.w.z. één dag na de verjaardag van Bert Kalsbeek) Uw ingezonden stukjes bij mij inleveren. Ondergeschoven U zult in deze Schakel een vreemde affaire aantreffen. Een aantal bladzijden nummeren gewoon mee met de Schakel pagina's en hebben er toch maar zijde lings mee te maken. Scheur ze er uit en plaats ze in Uw groene jubileum omslag. Technische en financiële overwegingen hebben ons tot deze handelwijze genoopt. Kienavond Op 19 december gaan we kienen. Mol en Jan de Vries kunnen dit jaar de zaak niet verzorgen, wegens ziekte (Het gaat ze goed, maar het volledige herstel zal nog wel enkele maanden vergen). Maar nu heeft Karei Nesenberend de zaak op de brede schouders genomen. Jeugdiger medestrijders, die oorspronkelijk waren aangewezen, hebben de zaak in de lep laten hangen. Vandaar Karei op het laat ste moment. Komt U? Een week voor de Kerst. Vet Veteranen voetbal is in zoverre gewoon voetbal geworden, dat daar ook geduwd en gedaan wordt. Het is voor een vete ranen-scheidsrechter, die het ook eigen lijk alleen maar doet om wel frisse lucht te happen, soms niet meer bij te houden. Co Bouwens, al een poos niet meer in the picture, heeft me dit verteld. Hij zelf, met Rolf en Robby, een „vedette" slaat zich er wel door. Valreep Vergokt tegen Uithoorn. Een beetje schlemielig, naar mijn smaak. Twee te- gengoals door grove fouten in de eerste 5 minuten. Penalty gemist. Twee of drie levensgrote kansen door goed ingrijpen van Uithoorn de mist in. Leuke club ove rigens, die geel zwarte voorstedelingen. En die pegel van Ernst Huisman. Tweede 00 tegen Elinkwijk. Derde 21 verloren. Vierde ook 00. Vijfde verloren. Zwarte dag is als betiteling misschien onjuist, maar het ruikt er wel aan. Bridge Op 20 november hebben 36 A.F.C.-ers met en tegen elkaar gebridged. De heren Nauta en Gipon waakten over het ge zelschap als technische leiders. Sommigen wonnen en anderen verloren. Wellicht komt uit dit initiatief een A.Br.C. En dat danken we dan aan Gé Struys. Tennis Deze zaak komt op poten. Voort bordu rend op de indertijd door Harry Scheep stra verzamelde gegevens, kan de huidige commissie een plan maken. J.T.S.

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 8