ïczli marshall U Van de groene velden BROQUE'S On dit et datjes •fóz. -óeiteh. sJuï&s- IN DIVERSE KLEUREN EN PRIJSKLASSEN PLIEGER KEUKENS poolt allen mee, het is voor a.f.c. Mag ik even, kalm en rustig, zonder vrees en zonder al te grote verwachtin gen met U langs de standen lopen. I: S.D.W. op kop met veertien. Uithoorn, dat wij j.l. zondag ontmoetten, en A.F.C. één punt achter. D.C.G. en O.V.V.O. op drie punten en Z.V.V. onderaan met vier. Onbegrijpelijk. Een lekker spelend, sportief optredend elftal. Z.V.V. zal na de eerste overwinning er nog vele boe ken. II: Dit team verkeert nog steeds in de middenmoot. Volendam bovenaan met 16 uit 9; Z.V.V. onderaan met 5 uit 9. Wij precies 1met 9 uit 9. III: Won vorige week mooi. Toch nog maar 5 uit 8. Met slechts 2 teams onder ons. Interessante taak! XIII: Toch nog bij de kanshebbers. Meerboys, die wij reeds pakten, op kop met 13 uit 8 en wij in gelanceerde positie, op de derde plaats met 11 uit 7. Let even op Jaap Willemse. Ik kan hem slechts geestelijk steunen. Dat is gewoon waar. Zatte n Het eerste doet het wisselvallig. Hand having zit er dik in. Het tweede heeft het veel lastiger. En toch zou het leuk zijn, als ook dit team zich in de K.N.V.B. zou weten te handhaven. Het derde heeft het net zo moeilijk, maar het vierde staat bijna bovenaan. Alleen Geuzenveld pak ken moet daar het parool zijn. V heeft inderdaad de Klompen-Boys achter zich gehouden. Nou, dan zijn we er toch. J.T.S. IV: Twee gelijke spelen doen het totaal uit 9 games op 16 punten dalen. N.F.C. A f k heeft er 14. We laten het graag aan Frans en zijn gabbers over. V: Apart nieuws. Elders. VI: In een paar weken 4 verliespunten meer dan Aalsmeer dat met 14 uit 8 de kop heeft. VII: Heeft nu (17/11) zes punten uit acht wedstrijden. Gelukkig, voor ons, heeft D.W.V. in zeven spelen nog niet kunnen winnen. Herenmarkt staat nog altijd bovenaan (9-14). VIII: Ook een lekkere medestrijder. Maar niet helemaal; Unity (7-13). Wij op de 5e plaats met 7-9. Te weinig in 1970. IX: Eindelijk. Een topper. Twaalf pun ten uit acht. Sint Pancratius hijgt in onze nek met 10 uit acht. X: Precies 8 uit 8. Maar T.D.W. heeft er maar 1 uit 9. Rièng a la meng. Zo te zien. XI. Ik zie nu pas goed, dat A.F.C. er mag wezen. Ook deze roodzwarte mede strijders zitten bijna op 1Acht uit 9 in deze zware afdeling. Muiden heeft er weliswaar 15 uit acht, maar daar is het dan ook de Racing voor. XII: Geen kans voor ons twaalfde. Vijf verliespunten achter op leider Sint Mar- tinus. Niet meer in te halen volgens mij. De heiligen maken in dit jaargetijde de dienst uit. de Italiaanse keukea Imp. gebr. plieger heerlen, amsterdam Het „vijfde" heeft dit seizoen een goede start gehad; nog ongeslagen wordt de ranglijst aangevoerd, (stand per 16 nov. Ie A.F.C. 15 uit 9, 2e De Meer 13 uit 9 en 3e Rood Wit 12 uit 8). Tegen Sloterpark 2 (7—1), D.E.C. 2 (9—2), Lijnden 2 (71) en het daarvoor nog ongeslagen De Meer 2 (52) werd er lustig op losgescoord. Rood Wit, dat op 16 nov. naar de Boelelaan kwam, heeft ondanks een 10 voorsprong die we lang gehad hebben, ons toch één punt weten af te snoepen. Vlak voor tijd was ondergetekende ech ter zo onhandig in het strafschopgebied te gaan handballen (over on„handig" ge sproken!) en dat mocht niet eens. Sorry jongens, ik zal het nooit meer doen. Toch blijven we na dit derde gelijke spel optimisten, en gezien het vertoonde spel en de goede sfeer in het elftal moet er dit jaar toch wéér een kans zijn om kam pioen te worden. Zou er dan, in tegen stelling met het vorig seizoen, nu wel promotie naar de K.N.V.B. kunnen vol gen? In de vorige Schakel werd deze mogelijkheid ook al even ter sprake ge bracht. Het zou dan ook echt wel pret tig zijn te weten, of die kans, die door een nieuwe competitie-indeling kan ont staan, nu wèl of niét aanwezig is. Met de wedstrijd tegen Rood W. moesten we Menno Hielkema en Donald Pimble missen, beiden zijn bij de training dusda nig geblesseerd geraakt, dat vooral Men no wel enkele wedstrijden absent zal blij ven. Beiden beterschap gewenst. Boven dien hopen we Frank Reddering, die met een onwillige knie sukkelt, spoedig weer in de wei te zien. Tenslotte succes ge wenst aan Dick Hesseling, die na een flinke hoofdwond te hebben opgelopen in de wedstrijd tegen N.F.C. zijn keepers trui aan de wilgen heeft gehangen en zich nu óp het veldspel gaat storten. Wat het „vijfde" verder betreftU hoort nog van ons. Rik de B. AMSTERDAM BEVERWIJK LEEUWARDEN Zeilstraat 44-46 Scheldestraat 8 Tussenmeer 48 Rectificatie Bij een nader onderzoek is gebleken, dat niet Coorengel schuldig was aan IV's eerste tegengoal, doch de captain him self. Dat een wedstrijd later ook Cees de Brave een steek liet vallen maakte de verhouding tussen Frans en Cees slechts mooier. Cijfers In „Zaken, die ons raken", het maand blad van Landelijke Bond van Amateur voetbalverenigingen, troffen wij een rang lijst, waarin vermeld het aantal beoefe naars van diverse sporten in Nederland in 1966. Voetbal 537.000 (30,34%), tur nen 375.000 (21,19%), Cricket 5100 (0,29%), Honkbal 7600 (0,43%), Kaat sen 12.700 (0,72%). In totaal deden (in 1966) 1.770.000 Nederlanders aan sport. Gezegd moet, dat in dit aantal ook 140.000 hengelaars zijn opgenomen. plastic uitvoering plaatstalen uitvoering 2

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 2