V/an de brug KEUKEN Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. Redacteur: J. Tj. Steensma, De Boelelaan 467, Amsterdam, tel. 42 4941 Administrateur: Chr. Schroder, Johan Jongkindstraat 91, Amsterdam, tel. 15 27 51 Typografie Drukkerij Joh. Meijer, Kanaalstraat 132, Amsterdam, tel. 18 07 10 49e Jaargang november 1969 No. 4 Aangezien onze voorzitter, door een ver blijf in het buitenland, niet in de gele genheid was om, zoals gebruikelijk, het woord tot U te richten, heb ik ditmaal als zijn plaatsvervanger deze taak overge nomen. Zoals steeds zijn er tijdens een bepaalde periode prettige en minder prettige za ken te vermelden. Om te beginnen met een gebeurtenis van de tweede categorie komen wij vanzelf terecht bij de wedstrijd A.F.C.-Hollandia, een wedstrijd waarbij helaas de thuis blijvers en dat waren er nogal wat gelijk kregen. Ik heb in mijn leven wel eens een kater gehad en ik herinner me, dat de reactie hierop steevast was: DIT NOOIT MEER! Nu geloof ik. dat allen die bij deze aan gelegenheid waren betrokken, de volgen de morgen een flinke kater hadden en aangenomen dat mijn reactie een alge mene is, veronderstel ik, dat hiermede deze zaak is afgedaan. De wedstrijden tegen De Spartaan en Z.V.V. gaven voldoende aanleiding om ons erover te verheugen, dat het eerste elftal weer op weg is de rust en het zelf vertrouwen te herwinnen, die zo brood nodig zijn om ons een kans te geven op een kampioenschap in ons jubileumjaar. Als U deze Schakel leest, heeft de wed strijd tegen Uithoorn zeer waarschijnlijk al plaatsgevonden. Ik had U graag opge roepen om in grote getale en met veel enthousiasme onze spelers in deze be langrijke wedstrijd aan te moedigen. Los van het feit of deze wedstrijd al dan niet gespeeld is en ongeacht het resultaat, zou ik deze oproep toch willen doen voor alle nog komende wedstrijden. Elk team komt tot betere prestaties als het zich ge schraagd weet door een schare suppor ters, die van hun steun op een positieve wijze blijk geeft en ik dacht, dat van ons, leden, deze bijdrage tot het verkrij gen van een goed resultaat dan ook ver wacht mag worden. Wij gaan in de komende maanden een spannende tijd tegemoet voor al onze K.N.V.B.-elftallen. Ik wens een ieder, die hiermede rechtstreeks te maken heeft, wijsheid, kracht en succes toe Arie Op 11 november j.l. bezorgde de aan voerder Arie Waaijer zijn Zilveren Ploeg een zeer geslaagde en geanimeerde avond. Jubileum Het is verheugend te ervaren met welk een toewijding vele van onze leden hun talenten, tijd en energie in ruime mate beschikbaar stellen om het aanstaande jubileum tot een groots festijn te maken. Mededelingen hierover vindt U geregeld in de Schakel en in het fraai ontworpen programma. Jammer is het, dat in Amsterdam geen geschikte ruimte gevonden kon worden om de musical op één avond voor geheel A.F.C. en alle genodigden te doen plaats vinden. Ik hoop dat U begrip zult kun nen opbrengen voor de problemen, die daardoor zijn ontstaan. Sociëteit Op de jaarvergadering hebben de heren D. Bessem en G. van Nigtevegt resp. hun functies van voorzitter en secretaris-pen ningmeester neergelegd. Aangezien de heer van Nigtevegt, zij het in een andere functie, zijn steun aan de Sociëteit blijft geven, rest ons thans afscheid te nemen van de heer Bessem in zijn laatste functie, welke hij in A.F.C.-verband vervult. Beste Dick, de mij gegeven ruimte is onvoldoende om jouw verdiensten voor A.F.C. te beschrijven. Behalve als voor zitter van A.F.C. heb je gedurende lange jaren in vele functies je club gediend. Door de benoeming tot directeur van het Stadion raakte je in bestuurlijke zin, door een of andere versleten bepaling, voor A.F.C. verloren. Nauwelijks was je ech ter weer vrij, of je werd bereid gevonden de ondankbare en moeilijke functie van voorzitter van de Sociëteit op je te ne men. Dank je voor alles wat je voor ons gedaan hebt. Ik hoop dat je nog lang en nu zonder enige zorg, van je club mag genieten! DIO HERMENS gebr. plieger Heerlen, amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 1