Eindstanden van de A.RC.-elftallen in de competitie 1968-69
BequnstiQinc; van onze aöveRteenöeRS, houöt öe schakel in stanö
AFC 1 le Klas
A
AFC
22
11
7
4
29
DCG
22
9
7
6
25
SDW
22
8
8
6
24
de Spartaan
22
9
4
9
22
OVVO
22
7
8
7
22
ZVV
22
8
6
8
22
HRC
22
7
8
7
22
JOS
22
8
6
8
22
Alkmaarse Boys
22
7
7
8
21
Stormvogels
22
5
10
7
20
Zilvermeeuwen
22
6
7
9
19
BVC
22
6
4
12
16
45-27
26-32
28-23
35-29
35-32
23-23
27-29
24-26
33-25
26-33
26-31
19-37
Hollandia (Hoorn) en Uithoorn ver
vangen BVC en Zilvermeeuwen.
AFC 2 Res. Ie Klas KNVB
Elinkwijk 3
22
16
4
2
36
43-21
Ajax 3
22
15
4
3
34
56-18
Volendam 3
22
14
3
5
31
62-26
JOS 2
22
10
8
4
28
36-28
DWV 2
22
7
8
7
22
31-39
RCH 3
22
7
6
9
20
41-43
AFC 2
22
7
5
10
19
32-33
SDW 2
22
6
6
10
18
35-34
ZVV 2
22
5
7
10
17
30-49
RKAVIC 2
22
6
4
12
16
31-55
DWS 3
22
4
4
14
12
27-53
OVVO 2
22
2
7
13
11
20-45
Elinkwijk 3 kampioen en speelt om
het kampioenschap van Nederland der
Res. Ie klassen. Kampioen van Nederl.
werd de Treffers 2 (voor Feijenoord 3).
AFC 3 Res. 2e
Klas C
Ajax 4
22
16
2
4
34
56-33
Velox 3
22
13
4
5
30
52-31
Blauw-wit 2
22
12
3
7
27
44-25
Celeritudo 2
22
9
6
7
24
47-38
Quick A 2
22
9
5
8
23
36-35
Victoria 2
22
9
4
9
22
44-33
AFC 3
22
1 1
0
1 1
22
38-41
DCG 3
22
7
6
9
20
31-34
Hercules 2
22
6
5
11
17
33-49
UW 3
22
6
4
12
16
35-44
Elinkwijk 4
22
5
5
12
15
36-53
Zebra's 2
22
5
4
13
14
40-76
Ajax 4 kampioen, doch kan
niet pro-
TOG 2
20
15
5
0
35
49-12
AFC 4
20
10
6
4
26
37-17
DCG 4
20
9
4
7
22
39-36
JOS 4
20
7
8
5
22
41-43
de Volewijck. 4
20
8
5
7
21
39-45
Blauw-wit 3
20
8
4
8
20
47-43
Rivalen 2
20
7
5
8
19
36-30
DWS 4
20
7
4
9
18
34-36
Swift 2
20
6
3
11
15
44-45
Neerlandia 2
20
6
3
11
13
30-39
ASV Arsenal 2
20
3
1
16
7
21-71
TOG 2 kampioen
en promoveert naar
Eindstand Kampioenschap v. Nederland
Poule A
4 3 1
AFC
4
2
1
Drachten
4
0
0
Middelburg
4
2
1
Roermond
4
2
0
de Musschen
4
1
1
8-2
5-5
0 3-9
Poule B
5-3
5-6
4-5
Fin.: Middelburg-Sportclub Enschede 3-0
Fin.: Sportclub Enschede-Middelburg 0-0
Middelburg kampioen van Nederland
(zondag). Finale om het algeheel kam
pioenschap van Nederland gaat tussen
Middelburg en VVOG deze wedstrijden
worden in augustus gespeeld.
AFC ZAT.I 4e Klas KNVB
Wieringermeer
de Spartaan
Jong Holland
AFC
Volewijckers
WOL
ZOB
Purmersteyn
PSZ
CSV Dindua
Kromhout
Besl.: Wieringermeer-Spartaan 3-3
Wieringermeer-Spartaan 3-1
AFC Zat. 2 Res. 3e Klas KNVB Afd. B.
22
15
4
3
34
73-30
22
13
6
3
32
54-28
20
12
2
6
26
48-34
20
12
2
6
26
47-36
20
7
6
7
20
24-30
20
7
4
9
18
32-55
20
5
7
8
17
23-25
20
4
7
9
15
17-31
20
4
5
11
13
24-39
20
4
5
1 1
13
15-32
20
3
4
13
10
25-42
DOVO 2
22
16
3
3
35
73-33
IJsselm.vogels 2
22
16
2
4
34
80-28
IJ muiden 2
22
15
3
4
33
54-28
CJVV 2
20
11
1
8
23
40-29
Amstelveen 3
20
8
1
11
17
39-41
AFC 2
20
5
7
8
17
27-39
de Geuzen 2
20
6
4
10
16
28-44
DESTO 2
20
5
3
12
13
24-39
Zuidvogels 2
20
4
7
9
13
20-37
NSC 2
20
4
5
11
13
25-54
NDSM 3
20
3
4
13
10
26-64
moveren, daar Ajax 3 reeds in de Res.
Ie klas speelt. Velox 3 speelde hierdoor
de promotiewedstrijden, doch deze gin
gen verloren.
AFC 4 Res. 3e Klas E
de Res. 2e Klas.
22
15
2
5
32
77-34
22
13
5
4
31
54-34
22
15
1
6
31
56-23
22
14
2
6
30
57-36
22
13
2
7
26
53-38
22
12
2
8
26
43-38
22
8
6
8
22
51-37
21
6
5
10
17
40-45
21
5
7
9
17
36-45
22
6
3
13
15
36-65
22
3
3
16
9
35-75
22
1
2
19
4
28-96
AFC 5 KAMPIOEN (kan niet promo
veren, aangezien er slechts 4 elftallen in
de KNVB mogen spelen) KBV 3 pro
moveert.
AFC 6 Res. 2e
Klas
AVB Afd. G
Sloterpark 2
20
13
3
4
29
58-29
Amst.zwaluwen 3 20
10
5
5
25
68-41
Blauw-wit 4
20
10
5
5
25
49-36
RKAVIC 6
19
11
2
6
24
53-37
AFC 6
20
11
2
7
24
76-59
Sport 2
20
10
3
7
23
59-44
Roda '23 4
20
6
9
5
21
50-42
ODA 2
20
6
3
11
15
41-71
Madjoe 3
19
5
3
11
13
21-45
Ambon 3
19
3
3
13
9
25-46
Germaan 4
19
3
2
14
8
41-91
Sloterpark 2 kampioen en promoveert.
AFC 7 Res. 2e Klas AVB Afd. H
SCA 2
20
13
2
5
28
66-31
Aalsmeer 3
19
10
4
5
24
57-41
Slotervaart 2
20
9
4
7
22
42-38
TIW 3
20
10
2
8
22
49-49
Geuzenveld 2
20
9
3
8
21
43-44
SNA 3
19
7
6
6
20
38-38
Schinkelhaven 2
20
9
2
9
20
42-38
AFC 7
19
7
3
9
17
38-49
IJ-Boys 2
20
6
5
9
17
42-52
Real Sranang 2
19
3
7
9
13
33-48
ASV A 2
20
4
4
12
12
43-65
AFC 8 8 Res. 3e Klas AVB Afd. A
AGS/Olympus 3 16 13
HRVC2 16 8
Tavenu 2 18 8
Sloterpark 3 18 8
TDW/Centrum 3 17
16
16
18
17
16
ASVK 3
DEC 4
Geuzenveld 3
AFC 8
APGS3
Energia 4 teruggetrokken en degra
deert naar de Res. 4e Klas AVB.
2 27 69-24
3 21 31-21
6 20 48-37
7 19 43-34
5 19 46-48
6 17 38-34
7 14 31-38
11 12 29-52
10 11 31-52
11 8 19-45
Besl. comp.
DOVO-IJmuiden 1-0
DOVO-IJsselmeervogels 1-1
IJsselmeervogels-IJmuiden 1-1
DOVO 2 kampioen (geen promotie
mogelijk, daar er nog geen Res. 2e Klas
bestaat).
AFC 5 Res. Ie Klas AVB Afd. C
AFC 5
KBV 3
VDO 2
Ajax 6
Watergr.meer 2
NFC 3
TDO 2
DWV5
Zeeburgia 4
Taba 2
DWS 5
Neerlandia 3
AFC 9 Res. 3e Klas
AVB Afd
B
NFC 4
20
17
2
1
36
87-17
DVAV4
16
13
1
2
27
59-22
Oranje Zwart 2
17
12
3
2
27
68-29
RAP 4
18
11
2
5
24
69-38
AFC 9
18
8
0
10
16
42-55
Lijnden 4
19
6
3
10
15
36-65
Slotervaart 3
19
6
2
11
14
40-60
ASVA3
17
4
3
10
11
39-75
ZRC 3
18
6
1
11
11
41-47
SCA 3
19
5
1
13
11
41-55
Oosterpark 2
19
2
2
15
6
30-90
AFC 10 Res. 3e
Klas AVB
Afd. F
KBV 4
19
17
2
0
36
99-18
SDW 5
17
12
2
3
26
72-25
Amst.zwaluwen 4
17
10
5
2
25
57-21
WMHO 2
18
8
6
4
22
49-31
Aristos 3
16
9
2
5
20
62-30
VDO 5
18
6
6
6
18
47-51
AGS/Olympus 4
18
5
7
5
17
42-39
AFC 10
18
7
2
9
16
47-67
ADW 3
20
3
2
15
8
28-94
WMS 6
18
3
2
13
6
20-63
de Spartaan 7
20
1
2
17
4
33-115