9i. G.©L Van Functi'onnarissen Algemene Ledenvergadering drukkerij joh. meijer BLOEMEN kanaalstraat 132 amsterdam tel. 18 0710 BequnstiGinq van onze advepteeRöeps, nouöt öe schakel in stanö fc?"' 'vr-f/r-.p,,vw jdm Hans Rooze treedt sedert enige tijd op als archivaris. Zijn onmid dellijk ingezette grote activiteit deed hem al menig schat uit de stoffige veelheid opdiepen. Goede keuze, die Hans. moesten spelen op het beroemde 4e veld. Ik ben keeper en bofte dus wel erg dat ik in het stukgetrapte doelgebied mocht staan waar vliegende Nol en Peter wer den ingeschoten bij de training. Je gaat dan maar een eind voor de goal staan. Maar toen we een strafschop tegen kre gen werd het wat moeilijk en de scheids rechtster wist niet, wat ze moest doen. Ik moest op de doellijn gaan staan en werd daar tot mijn enkels vastgezogen, en de scheidsrechtster ging op haar tenen elf meter uitmeten. De strafschop kwam en was gewoon wel te houden geweest. Van mij kwam er een poging tot duik. Het was meer onderuit gaan en ik was de rest van de wedstrijd niet meer te her kennen. Mijn gelukskleur is blauw en omdat mijn lichtblauwe trui nu zwart was verloren we die wedstrijd. Het elftal werd steeds beter. Het werd een goed geheel en daarom noem ik geen namen van uitblinkers en ook niet van de jongens die wel eens wat minder wa ren of die wat pingelden. Iedereen van het elftal weet van zich zelf wel wat ik bedoel. We danken daarbij veel aan de leider, de heer Fijlstra! De uitwedstrijd tegen RKAVIC won nen we met 2-1. Drie minuten voor tijd viel de beslissing, en hiermee waren die uitgeschakeld omdat ze plotseling van DCG verloren hadden. Wij wonnen in mei van DCG in een uitwedstrijd die eigenlijk een thuiswedstrijd was. Dat was niet zo leuk, maar AFC had geen vel den meer. Het duurde tegen DCG wel wat lang voor we het eerste doelpunt maakten. Met rust was het 30. Toen ging het weer goed en kwamen we op 7-1. Dat was best een traktatie waard en die kregen we dan ook. Ik kreeg veel bloemen. We zijn toen ook nog met het gehele elftal naar de soos gegaan en daar mochten we ook nog wat drinken en we werden daar gefeliciteerd. We denken dat we nog wel een bij eenkomst zullen krijgen met de andere kampioenselftallen en dan zal er wel een vaantje of een diploma komen. Dat komt vast wel nu AFC bijna 75 jaar oud is. Gerard Prent, aanvoerder Bestuur Voorzitter G. H. H. Kappelhoff Sekretaris J. L. van Dijk Penn.meester J. Hurwits Vice-Voorz. D. J. F. Hermens 2e Sekretaris A. J. van Soomeren 2e Penningm. H. O. van Rijn Comm. v. mat.: C. van Peperzeel EC (a) C. Kerker, R. E. Duis, Th. van Emden, A. van der Valk sr, R. Leeser. EC (b) R. Melsert, Th. J. Nooy, P. van Ruyven EC (c) M. Koster, F. Spoel, J. Mulder. EC <d) zat. E. Witteveen, C. Tromp, Jeugdcommissie H. D. Scheepstra, Joh. de Bie Jzn., T. Swart, C. D. J. Sierhuis, R. Limburg, S. van Gelder, M. H. Hulskes, J. J. van Steenbeek, P. Th. Pas Jr. Strafcommissie J. N. Holtzappel, Th. van Emden, C. Bouwens. Enquêtecommissie T. ten Oosten, C. A. Quint, N. Leloux, H. Pielage, C. D. J. Sierhuis, B. J. Slaap, A. Gehring, G. Struys. Kas- en archiefcommissie T. ten Oosten, A. van der Valk Sr., A. Waayer. Pl.v. leden: W. Brusse, A. Mets. Archief: H. L. Rooze. P. en P. Commissie Jb. van Nek, H. de Bie, W. Adriaansz, R. E. Duis, O. J. van der Heul, W. de Zwart, C. R. J. Schroder, A. Rimini en H. O. van Rijn (a.h.). T oto-commissie Ch. J. Reekers, R. Bijl, A. van der Valk Jr., J. Tj. Steensma, H. Dik, F. H. Red dering, C. D. J. Sierhuis, D. H. E. Polak, H. de Bruyn. VAMOR F.N.O.P. AUTORIJSCHOOL OPEL REKORD VUT Johan Jongkindstraat 87 Overtoomseveld Telefoon 15 24 09 Uitsluitend privé-les Na woord en wederwoord werd de door het Bestuur voorgestelde contribu tieverhoging aanvaard. Op pagina 2 treft u de nu geldende bedragen en de beide Gironummers. In ons jubileumjaar 1970 kan nu het jubileumboek, dat weer met zoveel vak kennis en clubliefde door Jo Wijnand is samengesteld, gratis aan alle leden wor den geschonken. Zuiver zakelijk gezien en ook al om druktechnische redenen is de aankoop van een groot, afgerond ge tal nu eenmaal voordeliger. Uit het openingswoord van voorzitter Kappelhoff haalden we als voornaamste, dat roofbouw op onze velden niet meer mag geschieden. Er moet dus in enkele jaren beperking onzer elftallen plaats vinden. Per weekend mogen nog slechts 2 a 3 wedstrijden op het hoofdveld wor den gespeeld. Niet uit het oog dient te worden ver loren, dat we nog steeds gastvrijheid verlenen aan ASV Arsenal. Dat is niet prettig voor ons, maar nog veel minder voor Arsenal, dat misschien wel haar degradatie heeft te wijten aan de ver spreide ligging harer speelvelden. Kampioenen Slechts vier kampioensteams waren er te huldigen. Weinig op ons grote aantal elftallen. De spelers en grensrechter van het eerste waren blij met hun gouden bal, eventueel diamantje en de spelers van het vijfde, de A 2 en C 5 evenzo met de oorkonden. De Heren Alandt en Knopper kregen het bij hun Ridderschap behorende kruis je nu opgespeld, omdat ze bij een vorige gelegenheid niet aanwezig konden zijn. Een en vijftig jaar lid van AFC. Alle respect. VAN BAERLESTRAAT 39 TELEFOON 72 0140 yy .r,

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 3