Autola k
Indeling seizoen
1969-1970
u
OTTO NI EU WEN HUIZEN
„De Silveren Spiegelr
BeQunstiqinq van onze aöveRteeRöens, houötöe schakel in stanö
Onkosten Bestuur en Commissies
ruim 1.000,- in 1968-'69. In een
heel jaar, mensen. Elf commissies
met veelal innemende figuren.
90,- per commissie, waarvan de
meesten wekelijks vergaderen.
3e Klasse Afd. R
WA 5
ZSG0 4
KBV 3
DWG 4
Blauw-wit 5
Aristos 4
AFC 7
Volewijckers 7
I I
12
12
12
12
12
II
12
17 34-15
15 31-15
12 31-24
12 28-28
12 24-26
9 21-46
5 22-37
17 44-22
Volewijckers speelde buiten mededinging
Vervolg B 7
RAP 2
DCG 7
KBV 3
AFC 7
14
13
13
9
2 10
2 10
1 12
0 9
6 19-85
4 15-71
1 11-71
0 5-78
AFC 7 speelde buiten mededinging.
JUNIOREN C
le Klasse Afd
A
DWS 1
22
20
2
0
42
103-15
Ajax 1
21
17
3
1
37
80-13
Blauw-wit 1
21
17
1
3
35
81-21
Volewijckers 1
19
8
2
9
18
30-42
SLTO 1
17
7
3
7
17
28-38
AFC 1
20
6
5
9
17
30-44
WA 1
19
6
4
9
16
33-54
DCG 1
18
4
5
9
13
21-29
DWV 1
18
4
5
9
13
28-57
Zeeburgia 1
19
5
2
12
12
28-55
de Spartaan 1
19
3
5
11
11
26-43
SDW 1
19
0
1
18
1
10-89
2e Klasse Afd.
A
Ajax 3
16
13
2
1
28
58-14
DVOS 1
14
10
1
3
21
41-15
DWS 3
16
9
2
5
20
42-31
KBV 1
14
8
2
4
18
34-23
Schell.woude 1
15
6
2
7
14
27-38
DCG 2
14
4
3
7
11
25-27
AFC 2
15
3
4
8
10
29-44
Volewijckers 3
15
3
0
12
6
19-47
Blauw-wit 3
13
1
2
10
4
11-47
SDW 2
teruggetrokken
3e Klasse Afd. C
RAP 1
18
14
2
2
30
82-32
BDK 1
18
12
3
3
27
83-27
SCA 1
17
11
3
3
25
51-15
The Unity 1
17
10
3
4
23
52-36
AFC 3
18
7
5
6
10
64-42
Amstel 1
18
9
1
8
19
75-62
VI. Holland 1
18
7
1
10
15
50-90
BPC 1
17
6
3
8
13
47-54
St. Louis 1
17
2
1
14
5
29-79
TWM 1
18
0
0
18
0
24-112
3e Klasse Afd.
F
WA 3
19
16
1
2
33
72-17
NFC 3
17
17
3
2
27
80-16
Schinkelhaven 1
16
8
2
6
20
42-36
Sport 1
18
8
4
6
20
51-49
Osdorp 1
17
7
3
7
17
46-34
JOS 2
16
6
3
7
15
31-26
DWS 4
17
5
4
8
14
31-35
AFC 4
15
6
1
8
13
37-29
Blauw-wit 4
11
4
3
4
11
24-15
Aristos 3
16
2
1
13
5
21-94
CDW 1
13
0
1
12
-3
6-91
3e Klasse Afd.
L
AFC 5
18
17
0
1
34
100-25
RKVIC 4
18
14
1
3
29
78-18
VDO 3
17
12
1
4
25
62-36
RAP 3
18
11
0
7
22
59-59
DCG 7
17
9
3
5
21
61-25
The Unity 2
17
5
3
9
13
28-39
NFC 4
17
4
5
8
13
34-64
St. Pancratius 4
17
4
2
11
10
38-66
ASV Arsenal 2
17
2
2
13
6
19-70
Lijnden 3
16
0
1
15
-3
16-92
3e Klasse Afd.
P
NFC 5
18
15
2
1
32
74-16
Rivalen 2
18
15
1
2
31
97-21
Roda '23 3
17
10
2
5
22
57-24
KDO 2
15
8
2
5
18
50-27
St. Martinus 4
13
7
2
4
16
32-30
RKAVIC 3
15
7
1
7
15
46-37
Uithoorn 3
17
4
2
11
10
23-57
AFC 6
14
4
0
10
8
30-60
St. Pancratius 5
15
2
0
13
4
28-83
VDO 4
14
0
0
14
0
4-86
3e Klasse Afd.
R
WA 3
14
2
1
24
76-19
DWS 4
14
10
2
2
22
65-10
DWG 2
14
10
1
3
21
65-15
SLTO 2
13
8
0
5
16
41-28
Wilskr. SNL 3
13
7
0
6
14
30-34
3e Klasse Afd. U
ZSGO 5
SDW 4
de Germaan 2
DWG 5
SDW 5
Eland/SDC 3
DCG 9
AFC 8
14 12
14 10
13
13
13
13
12
2 24 80-15
2 22 43-12
5 15 34-21
6 13 25-32
7 11 21-51
8 10 31-28
9 6 22-50
14 2 1 11 5 16-63
Wilskr./SNL 5 6 1 2 3 4 7-18
Wilskracht/SNL speelde buiten mede
dinging.
KNVB-Elftallen:
AFC 1 le Klasse Afd. A no. 101
AFC, Alkmaarse Boys, DCG, Hollandia,
HRC, JOS, OVVO, SDW, de Spartaan,
Stormvogels, Uithoorn, ZVV.
AFC 2 Res. le Klasse Afd. no. 116
AFC 2, Ajax 3, DWV 2, Elinkwijk 3,
JOS 2, RCH 3, RKAVIC 2, SDW 2,
Volendam 3, Zeeburgia 2, Zilvermeeu
wen 2, ZVV 2.
AFC 3 Res. 2e Klasse Afd. C. no. 119
AFC 3, Ajax 4, Blauw-wit 2, Celeritudo
2, DCG 3, DOS'01 2, Hercules 2, Quick
A 2, UVV 3, Velox 3, Victoria 2, Zwa
luwen Vooruit 2.
AFC 4 Res. 3e Klasse Afd. F no. 125
Aalsmeer 2, AFC 4, BFC 2, DVAV 2,
KBV 3, St. Martinus 2, Muiderberg 2,
NFC 2, St. Pancratius 2, Rapiditas 2,
Roda'23 2, SDO 2.
AFC ZATERDAG 1 4e Klasse Afd. A
no. 8
AFC, AMVJ, ETO, Kinheim, OSDO,
SMS, VEW, WOL, Zandvoortmeeuwen,
Zeeburgia, SAC.
AFC ZATERDAG 2 Res. 3e Klasse
Afd. B no. 12
AFC 2, AMVJ 2, Amstelveen 2, ASC
'37 2, de Geuzen 2, HCSC 2, Kennemer-
land 2. NDSM 2, PVWA 2, SIZO 2,
IJmuiden 2, VEW 2.
INDELING AFC 5 le Klasse AVB
AFC 5, ASV Arsenal 2, DEC 2, DWG
2, DWV 5, Lijnden 2, de Meer 2, NFC
3, Rapiditas 3, Rood Wit A 2, Sloterpark
2, Taba 2.
ALLE KLEUREN OOK IN SPUITBUSSEN
OVERTOOM 515 - TEL. 38 47 80
r^lllirri~1F'~TIM!
EETHUISJE
KATTEGAT 4 (b/d ronde Lutherse kerk)
AMSTERDAM - TELEF. 24 65 89
Sfeervolle oud-Hollandse omgeving
voor recepties, promoties enz.
Speciale Burgemeesterskamer.
Zondags geopend.
11