SmI
o
pooLt allen mee, het is voor a.p.c.
AFC 11 Res. 3e Klas AVB Afd. G
BPC 3
20
17
2
1
36
98-23
Swift 5
20
14
2
4
30
50-28
BDK.2
18
12
0
6
24
45-24
RKAVIC 7
16
8
2
6
18
48-43
Herenmarkt 3
17
9
2
6
18
31-29
Ambon 4
18
7
2
9
16
50-66
Rivalen 5
17
7
1
9
15
52-37
Geuzenveld 4
18
4
3
11
1 1
25-50
Blauw-wit 6
17
5
3
9
9
37-53
AFC 11
19
2
5
12
9
34-65
ASV Arsenal 4
18
2
2
14
4
26-78
AFC 12 Res. 4e Klas AVB Afd. D
Sloterdijk 5
18
14
4
32
116-24
Devo '58 3
16
12
3
1
27
66-24
ZRC 4
16
7
3
6
17
43-33
NEA 5
14
6
3
5
15
39-44
Aristos 6
15
6
2
7
14
45-40
ODOS3
14
5
3
6
13
42-41
Slotervaart 4
16
3
5
8
11
36-66
Fokke 3
13
4
1
8
9
24-51
AFC 12
14
3
1
10
7
17-55
Osdorp 4
16
2
3
11
7
33-84
AFC 13 Res. 4e Klas AVB Afd. DD
RKDES 4
16
14
1
1
29
63- 7
Animo 6
16
12
1
3
25
95-20
AFC 13
15
11
0
4
22
88-28
RAP 8
13
7
0
6
14
30-45
KBV 8
14
8
0
6
14
40-40
RKAVIC 9
14
5
0
9
10
33-66
SLT0 7
13
4
0
9
8
42-39
DWG 9
14
2
0
12
4
26-100
Rivalen 8
13
0
0
13
0
13-85
Vespucci
AFC 14 Res. 4e
Klas AVB Afd.
EE
ZSG0 9
IS
16
0
2
32
95-22
LOC 3
17
13
2
2
28
85-32
Oranje Zwart 4
14
10
1
3
21
75-22
Sloterpark 5
15
8
2
5
16
42-31
TDO 5
15
7
1
7
13
39-34
RCM 3
14
6
0
8
12
41-50
TOB 4
16
5
2
9
12
53-82
TIW 6
12
3
0
9
4
23-57
DWV 10
15
2
0
13
4
25-67
AFC 14
17
2
0
15
4
26-107
AFC 5 Zat.
Res. 4e Klas AVB Afd. K.
Dit elftal speelde buiten mededinging
mee in deze afdeling. De gespeelde wed
strijden tellen derhalve niet mee in de
stand bij andere ploegen.
JUNIOREN B
Amstelveen 6
13
12
1
0
25
111-15
Schell.woude 3
14
9
4
1
22
62-28
Muiden 3
12
7
3
2
17
48-29
ASVC3
14
5
4
5
14
37-45
AFC 5
13
6
0
7
12
36-38
Sloterpark 3
13
5
1
7
11
40-52
DVVA5
14
4
2
8
8
29-65
RAV 5
12
2
0
10
4
23-78
HBOK4
12
0
1
11
1
25-63
Nautilus 2
JUNIOREN A
teruggetrokken
AFC Alle Klasse A Afd. A
le Klasse Afd.
B
Aristos 1
17
11
5
1
27
47-18
Ajax 2
18
11
4
3
26
32-15
Zeeburgia 1
16
9
4
3
22
36-21
Blauw-wit 2
16
7
4
5
18
23-18
AFC 1
16
5
5
6
15
22-20
St. Pancratius 1
17
6
2
9
14
36-30
ZSGO 1
18
4
5
9
13
32-50
VDO 1
15
4
3
8
11
16-22
SDW 1
16
4
3
9
11
14-29
Rood Wit A 1
17
2
5
10
9
20-55
2e Klasse Afd.
C
St. Martinus 1
15
13
2
0
28
71-14
D.J.K. 1
14
10
0
4
20
31-25
Zeeburgia 2
15
9
2
4
20
36-31
AFC 2
16
7
3
6
17
32-24
DCG 3
14
6
1
7
13
35-35
Meerboys 1
14
5
2
7
12
24-26
TIW 1
15
3
3
9
9
28-51
DVAV 1
15
2
3
10
7
14-47
RKAVIC 2
14
2
2
10
6
20-38
JOS 1
19
16
2
1
34
60-18
DWG 1
19
15
1
3
31
59-35
WA 1
19
12
0
7
24
69-36
AFC 1
16
11
1
4
23
59-25
Blauw-wit 1
17
10
3
4
23
57-25
Spartaan 1
18
7
1
10
15
34-40
Zeeburgia 1
19
5
3
11
13
45-53
Rivalen 1
18
4
2
12
10
17-48
SDW 1
19
3
4
12
10
25-61
St. Pancratius 1
16
2
5
9
9
23-43
TOB 1
18
2
2
14
6
29-93
teruggetrokken
AFC A 2 2e Klasse Afd. D
3e Klasse Afd. E
Ajax 4
AFC 3
SCA 1
RAP 1
Ahrends 1
JOS2
Lijnden 1
TDO 1
The Unity 1
ASV Arsenal 2
3e Klasse Afd. S
17
17
0
0
34
108-9
17
13
1
3
27
80-23
15
9
1
5
19
37-25
16
8
3
5
19
30-24
17
9
0
8
18
33-16
14
7
1
6
15
28-32
16
4
2
10
10
21-47
15
3
1
1 1
7
13-65
15
2
1
12
5
22-60
16
1
2
13
4
13-84
AFC 2
16
14
1
1
29
67-28
Swift 3
18
14
4
0
32
68-18
JOS 3
11
8
1
2
17
41-20
Geuzenveld 4
17
13
3
1
29
78-17
WA 2
15
7
3
5
17
45-41
AFC 4
18
14
0
4
28
75-15
NFC 2
14
7
1
6
15
48-38
Wilskr. SNL 4
14
8
0
6
16
46-37
RKAVIC 2
15
5
4
6
14
40-41
St. Martinus 3
16
7
2
7
16
43-41
de Spartaan 2
14
7
0
7
14
42-42
de Spartaan 4
16
7
0
9
14
31-26
Zeeburgia 2
15
4
1
10
9
29-51
RKAVIC 6
18
5
3
10
13
32-54
ZSGO 2
14
2
3
9
7
18-33
Sloterpark 3
14
3
0
11
6
30-60
Geuzenveld 2
14
2
2
10
4
22-58
Aristos 6
15
1
3
11
5
13-81
ZSGO 5
16
1
1
14
3
17-74
AFC 3 Zat. Res.
le Klas AVB Afd. B
AFC A 3 3e Klasse L
Wartburgia 2
8
12
3
3
27
53-25
AFC 3
14
12
1
1
25
113-22
ASV Arsenal 2
8
12
1
5
25
47-24
WA 3
18
16
1
1
33
129-22
KMVZ 3
8
11
1
6
23
37-28
DCG 5
16
7
4
5
18
57-42
PVF 2
8
8
1
9
17
49-50
SLT0 2
12
7
1
4
15
59-34
AFC 3
8
7
2
9
16
34-52
KBV 3
14
6
1
7
13
34-68
Amstelveen 4
8
7
2
9
16
38-41
Aristos 4
15
3
6
6
12
43-77
V&V 3
8
6
3
9
15
26-35
Rivalen 3
15
5
1
9
11
67-94
ADE 2
8
7
0
11
14
48-56
Amstel 2
15
4
2
9
10
53-73
DWA 2
8
7
2
9
14
51-59
ZSGO 4
14
3
1
10
5
49-71
SMN 2
8
5
1
12
11
33-46
DWG 4
13
0
2
11
0
12-113
Beslissingswedstrijd ADE-DVVA 3-0.
DWA 2 en
SMN 2 degraderen.
AFC A 4 3e Klasse
Afd.
M
AFC 4 Zat. Res. 3e Klas AVB Afd. G
de Spartaan 4
18
14
2
2
30
66-24
Zeeburgia 2
14 13
1 0 27 99-11
St. Martinus 3
14
9
3
2
19
54-32
OSD0 4
14 10
1 3 21 61-23
St. Pancratius 3
13
8
2
3
18
59-40
PS. 65 2
14 9
1 4 19 49-37
RKAVIC 4
13
6
4
3
16
35-31
AMVJ 5
14 8
1 5 17 36-28
Amst.zwal. 2
11
6
0
5
12
38-33
AFC 4
14 5
2 7 12 41-39
VDO 3
15
5
2
8
12
63-61
ABN 3
14 2
1 11 5 26-78
St. Martinus 4
14
5
1
8
11
39-60
de Geuzen 5
14 3
0 11 6 36-65
de Meer 3
15
3
2
10
8
36-65
ZSGO 4
14 2
1 11 5 20-87
ZSGO 5
9
1
2
6
4
39-55
AP 5 teruggetrokken
en degradeert.
AFC 4
13
1
2
10
4
33-63
3e Klasse Afd. T
St. Pancratius 4 14 12
SDW4 13 8
AFC 5 13 8
Geuzenveld 5 13 6
St. Martinus 4 13 7
DCG 8 114
Roda'23 4 13 1
RKAVIC 7 12 0
Osdorp 3 9 4
Osdorp speelde buiten
3e Klasse Afd. V
1 1 25 63-13
2 3 18 50-10
2 3 18 35-12
3 4 15 35 18
0 6 14 29-41
0 7 8 16-28
1 11 3 13-60
1 11 1 11-69
0 5 8 30-27
mededinging mee
SDZ 2
16
12
0
4
24
98-37
Zeeburgia 4
16
12
0
4
24
56-29
ODIV2
16
11
0
5
22
52-23
Ahrends 2
16
10
2
4
22
64-41
AFC 6
15
10
1
4
21
76-36
Blauw-wit 7
13
3
1
9
7
27-63
Swift 4
14
3
1
10
7
27-81
DJK 3
14
1
1
12
3
13-67
de Germaan 2
12
1
0
11
2
19-55
SDZ kampioen
i.v.m.
beter
doelge-
middelde. DWG 4 teruggetrokken.
10
V.- .■*-