Heineken A.F.C.'s Functionarissen 1 On dit en dotjes Mixed Pickles poolt allen mee, het is voor a.f.c. (vervolg) Voorbij die tijd. In dat oude „Eggers" en ook nog aan de Wandelweg in dat clubhuis, dat niet kon tippen aan „Goed Genoeg", maar dat toch zo verrekt gezellig was, maakte men van ernst een spel. In het clubhuis op „Goed Genoeg" maakt men van een spel ernst. Een zo geconcentreerde en bittere ernst dat men niet wil storen. Men gaat maar naar huis en denkt een beetje ver drietig „Wo sind sie geblieben"? J. W. Bestuur G. H. H. Kappelhoff, voorzitter; J. L. van Dijk, secretaris; J. Hurwits, penning meester; D. J. F. Hermens, 2e voorzit ter; A. v. Soomeren, 2e secretaris; H. O. v. Rijn, 2e penningmeester; C. v. Peper zeel, comm. v. mat. Elftalcomm. A. C. Kerker, A. v. d. Valk, R. Leeser, P. Meyer. Elftalcomm. B. R. Melsert, Th. J. Nooy, P. v. Ruy- ven. Elftalcomm. C. F. Spoel, M. Koster, J. M. Geuse broek. Elftalcomm. zat. J. F. Th. Bergman, C. Tromp, W. Adriaansz., H. Loonstijn. Jeugdcommissie H. D. Scheepstra, W. Bückert, Joh. de Bie Jzn, T. Swart, C. D. J. Sierhuis, A. Slinkert, R. Limburg. Strafcommissie J. N. Holtzappel, Th. v. Emden, C. Bouwens. Enquête-commissie T. ten Oosten, C. A. Quint, N. Le- loux,, W. v. d. Marei, H. Pielage, C. D. J. Sierhuis, B. J. Slaap. Kascommissie A. Mets, T. ten Oosten, A. v. d. Valk, Pl.v. leden: A. Waayer en W. Brusse. Pers- en Prop. Comm. J. van Nek, H. de Bie, W. Adriaansz, C. v. Peperzeel, R. Duis, J. Hurwits, M. Duinker, O. J. v. d. Heul, W. de Zwart en Chr. Schroder. Toto-commissie J. M. Geusebroek, G. Wielinga, R. A. Quint, J. Tj. Steensma, C. D. J. Sier huis, F. Reddering P. Leyenaar. Einde Het veelbewogen seizoen 1966-1967 zit er op, mensen. Misschien be hoeven we weer niet zo lang te wach ten op een herhaling met dan de hoog ste bekroning. „Dag vogels, dag bloe men, dag A.F.C.," riep die Middelburg supporter na de wedstrijden, maar hij deed het met een zeer verlicht hart. Had niet bondscoach, George Kessler, tegen ons team gezegd, dat het geweldig had gespeeld? Maar, nakaarten heeft geen zin en elders in dit blad zult u ongetwij feld nog veel over ons elftal kunnen lezen. Geen kampioen Ons achtste team zag op zeer bijzon dere wijze de kampioensaspiraties de mist ingaan. Een team van Z.P.C. stond met de wedstrijd Z.P.C.-A.F.C. twee punten op ons voor. In deze wedstrijd werd door één der onzen vlak voor tijd een schot over de uitgelopen keeper ge lost. De bal rolde op doel af en jui chend dachten de onzen al aan de be slissingswedstrijd tegen Z.P.C. Eén der achter het Z.P.C.-doel staande suppor- dacht er anders over en knalde de bal uit het verlaten doel. 6

Schakels (clubbladen) | 1967 | | pagina 6