c aamcdi Van de brug 1895 No. 8 Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. Rerlaktie: J. T. Steensma. De Boelelaan 467. Amsterdam-z.. tel. 424941 H. de Bie. Camera Obscuralaan 216. Amstelveen, tel. 0 2964-1 8278 Administrateur O.J. v.d. Heul. Hobbemakade 1 15 3. Amsterdam-z. tel. 714194 Typografie: Drukkerij Job. Meijer, Kanaalstraat 132. Telefoon 180710. Amsterdam-v 4Öe Jaargang maart 1967 wH, De competitie schiet flink op; de weergoden zijn ons dit jaar nog al goed gezind, al zouden we tegen wat min der storm geen be zwaar hebben. Door middel van één overwinning en twee gelijke spelen heeft ons eerste de top van de ranglijst bereikt en staat nu één punt voor op D.C.G., dat punten blijft verliezen tegen zwakker geachte tegen standers. Tegen Purmersteyn en J.O.S. was het spel van onze hoop en glorie niet om over naar huis te schrijven, al moet daar direkt aan worden toege voegd, dat de dwars over het veld staan de storm bij A.F.C.-J.O.S. goed voetbal bijna niet mogelijk maakte, maar tegen Alkmaarse Boys trok ons elftal veel be ter van leer. Het werd een heel goede wedstrijd. Natuurlijk hadden wij kun nen en moeten winnen, maar iedereen was toch verheugd over het hoge tempo en de goede inzet van bijne alle spelers. Verheugend was daarbij dat onze inval ler - linksbuiten Th. Husers, net 17 jaar, tot een zeer behoorlijke prestatie kwam, al was tegen het eind het tempo hem te machtig. Maar het valt dan ook niet mee om zó van de junioren in het eerste geplaatst te worden. Nog vier wedstrijden voor de boeg en 1 punt voor. dat kan, neen dat moet lukken! Onze wens voor 1967 is im mers A.F.C., A.C.C. en A.B.C. kampi oen van Nederland! Koplopers krijgen wij niet meer. maar de strijd tegen de- gradatiecandidaten is nog veel moeilij ker. In de wedstrijden tegen H.R.C., Hil- legom en V.V.B. uit en Spartaan thuis, zal ons elftal het dan ook zwaar ge noeg krijgen. Maar met volledige inzet en dat onmisbare beetje geluk, dat ons de laatste wedstrijden wel wat in de steek heeft gelaten moeten er vol doende punten te halen zijn om straks het kampioenschap te vieren. Eerste en tailers, veel succes. Het tweede behaalde een nuttige over winning op Volewijckers, maar ging on danks goed spel en een grote veldmeer- derheid werkelijk heel ongelukkig met 21 tegen R.C.H. ten onder. Er zitten in die afdeling nog heel wat elftallen in het gedrang en de ervaring leert, dat het niet zo moeilijk is derde elftallen van semi-prof clubs te versterken. Maar indien ons elftal zo speelt als de laatste wedstrijden, dan moeten zij de benodig de punten kunnen halen. Drie en vier doen het goed, al zal de eerste plaats wel net niet kunnen worden bereikt. Mijn gelukwensen in de vorige Scha kel aan de Zatten 3, waren wat voorba rig; op dat moment hadden zij al wel promotie bewerkstelligd, maar nog niet het kampioenschap behaald. Dat is nu wel het geval, waarmede nogmaals on ze hartelijke gelukwensen. Personalia Op 23 maart werd Jacques van Ooy 85 jaar. Een kort verblijf in het zieken huis deed ons vrezen, dat deze verjaar dag stilzwijgend voorbij moest gaan. Maar Jacques zou Jacques niet zijn, als hij niet heel vlug zou zijn opgeknapt, zodat hij zijn 85ste in kleine kring heeft mogen vieren. Beste Jacques, geheel A.F.C. wenst je, onder de nooit aflaten de goede zorgen van je echtgenote, nog enige goede jaren en hoopt, dat het je gegeven zal mogen zijn van de zomer weer de tocht naar het cricketveld te aanvaarden. Van ganser harte proficiat. En dan nog een mijlpaal. Onze vriend Jan van der Pijl hoopt 3 april 75 jaar te worden. Ook hem zal het die dag, ook van A.F.C.-zijde, niet aan belang stelling ontbreken. Onze hartelijke ge lukwensen voor onze Miep en Jan en nog tal van goede jaren. de Italiaanse keuken Imp. gebr. plieger heerlen, amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1967 | | pagina 1