V/an de brug No. 5 Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. Rerlaktie: J. T. Steensma, De Boelelaan 467, Amsterdam-z., tel. 42494] H. de Bie. v. IJsselsteinlaan 36, Amstelveen, tel. 0 2964-1 8278 Administrateur: O. J. v.d. Heul. Hohhemakade 1 1 5 3. Amsterdam-z. tel. 714194 Typografie: Drukkerij Joh. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 180710. Amsterdamw. dóe Jfi december 1966 Bij de jaarwisseling. Wij mogen zonder 1 enig voorbehoud zeg gen dat 1966 een gunstig jaar is ge weest voor onze club. Met groot genoegen zien wij, dat de spor tieve prestaties zich dit jaar weer in op gaande lijn hebben bewogen. Wij mogen trots zijn op het spel dat A.F.C. week na week vertoont. En natuurlijk werkt een goed spelend eerste elftal stimulerend op de presta ties van de lagere teams. De geest is uit stekend, het clubleven opgewekt, de on derlinge verstandhouding, ook tussen voetballers, cricketers en honkballers prima, mijn liefje wat wil je nog meer. Nou iets meer willen wij nog wel, maar daarover straks. Van alle vereni gingen verenigd in de Stichting Goed Genoeg heeft zonder twijfel het socië- teitsbestuur de meeste moeilijkheden ge had. Maar ook daar is de zon weer door gebroken. De keuze van de heer en mevrouw Balk als restaurateur (-trice) van ons clubhuis blijkt een goede te zijn geweest. Het is niet zo gemakkelijk op te schieten met ons soms toch wel hete rogene gezelschap, dat nu eenmaal gauw klaar staat met critiek (in elk geval eerder dan met de bereidheid zelf óók eens de handen uit de mouwen te steken!). Maar op hun rustige zakelijke manier doen zij hun werk goed en onze overhemden zien niet meer zwart aan de mouwen na enkele uren verblijf in ons tweede thuis. Hoewel de finan ciële problemen nog niet allemaal zijn opgelost, is de in de aanvang van 1966 zwaarbewolkte hemel met stormvla gen tegen het eind van dit jaar een heel eind opgeklaard. Zo kunnen wij 1967 opgewekt tegemoet treden. Wat verwachten wij er van? In de eerste plaats natuurlijk een continuering van de goede gang van zaken, waarbij ik als doel zou willen stellen (ik mik nu een maal graag hoog): AFC, ACC en ABC kampioen van Nederland! U lacht? Ik beweer dat het lang niet onmogelijk is. Nog een klein stapje, nog een klein beetje meer krachtsinspanning en dan zou het best kunnen lukken. Zullen wij daaraan eens met z'n allen gaan wer ken? Met z'n allen, niet alleen de spelers van de eerste teams en dat honderdtal officials, maar met de gehele club. Want het blijft toch een verdrietige zaak, dat een groot percentage van de clubleden het wel gelooft en het al mooi vindt als de contributie al dan niet op tijd wordt betaald. Maar vrienden dat is niet voldoende om de club in stand te hou den, haar steeds sterker te maken. Groter behoeft niet eens wat mij betreft. Ik heb nu al moeite genoeg om al die namen te onthouden! Daar ik weer met mijn gezin een paar weken berglucht hoop te gaan happen, wens ik U allen, met Uw gezin, prettige feestdagen en een goede jaarwisseling. En dan vergeten wij niet degene die onherstelbare ver liezen hebben geleden of die lijden on der ernstige ziekte van één hunner. Henk Kappelhoff Eer Op 16 december j.l. vergaderde A.B.C. Onze leden Ad Kraal en Jaap van Nek werden door onze honkballers benoemd tot resp. erelid en lid van verdienste. A.F.C. wenst hen van harte geluk met de onderscheiding. Inside Occasions Te koop mooi groot tafelbillard en een 64-delig Rosenthal-servies. Wederom te bevragen bij de Redactie. Kopij H.H. Pennelikkers. Gaarne Uw pro ducten vóór of op 17 januari a.s. bij Hans de Bie of Jan Steenma. Goede Wensen Alle medewerkers van Uw clubblad wensen A.F.C.-ers, A.F.C.-sters en overige lezers van harte een Gelukkig Nieuw- jaar. J. T. S.

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 1