De j'eugcf HOF VAN HOLLAND off. Volkswagen Dealer F. Vhetman zn. 'De night-bar van zuid poolt allen mee, het is voor a.p.c. zijn shirt wordt gebruikt. Als enige vrij gezel verdeelt hij zijn adem tussen de wegenbouw, de zondagmiddag en de avond ervóór. Schiet hard en zuiver (stil te a.u.b.). Na junior onmiddellijk senior-rechts buiten Ab de Jong, een laten we zeg gen goede vijftiger, uit een excellent wijnjaar, al drinkt-ie het spul zelf niet. Bekend punteraar, snelheidsmaniak, ver schrikkelijk goed sports-man. verhuizer en voorbeeld voor de jeugd. Van zijn (geba rende) hand verscheen het lezenswaardige werkje: „Gesprekken met Arbiters" (voor leden 1,50). Jan van Dijk, rechtsbinnen, sekretaris en balletjes-aangever is evenals Jan Brand zijn wilde haren kwijt. Het daar door vrijgekomen hoofdgedeelte was oor spronkelijk bedoeld om onhoudbaar te scoren, doch het draait meestal op sub tiel voetenwerk uit. Reeds jaren aktief voetballer en om zijn verdiensten als zo danig dan ook langzamerhand van het zesde naar het dertiende gepromoveerd. Weigerde kortgeleden op zondag een hem aangeboden sigaret onder het excuus: „Neen. dank je, ik moet volgende week zondag spelen. Henk de Groot en Jaap Willemse ver vullen samen de rol van „Spielmacher" op de middenvoor-plaats. Jaap, als Henk weer eens een paar ribben heeft gekneusd, en Henk als-ie daarvan weer is hersteld. Samen maken ze bijna alle doelpunten en elke zondag om de veertien dagen de blikjes Heineken open. Henk brengt Jaap daarna in een van zijn huurauto's naar huis. Tot slot de linkervleugel, door te genstanders kortweg en met ontzag het „rode gevaar" genoemd. Voor 'n goed be grip: vanwege de kleur van de shirts. Pe ter Scheffers en Willem Stenvert, onna volgbare jongleurs op de groene spriet en genieters van een warme douche. Willem verzorgde het vervolg op het eerder in dit artikel gesignaleerde boek en wel: „De arbiter kan me nog meer vertellen" (voor leden: eveneens 1,50). KOM EENS KIJKEN IN BODEGA REMBRANDTSPLEIN 5 ZAAL BESCHIKBAAR DIR. PIM BAKKER garage verkoop - inkoop - service Plantage Middenlaan 19 Tel. 5 80 01 - Amsterdam Het behoeft geen betoog dat achter het zojuist be- en omschreven potentieel, zo. mede de daardoor behaalde suksessen een hecht team bestaat van vakkundige coaches en verzorgers (we noemen slechts en met grote dankbaarheid Joop Stokvis, Cas Tromp, de heer Stokkel en niet te vergeten: restaurateur Balk), vele advi seurs (Marcel Koster, Ben Truyens, Jan Steensma) en een krachtige reserve, be staande uit gerenommeerde candidaat-lc- den. De toeloop van de laatste kategorie maakte het zelfs noodzakelijk een speciale ballotage-kommissie in te stellen en een overschrijvings-funktionaris te benoemen. Wil men zich van een benijde plaats in the AFC—All-Stars verzekerd zien, een goede raad: Kop op, ga dóór, hou vol, wellicht gelukt het. Het is het opmerkzame lezertje mis schien niet omgaan dat in de opstelling van Uw sterrenteam de naam van de rechtshalf ontbreekt. Dat is juist. Tot Uw geruststelling diene dat deze toebehoort aan hem, die het voorrecht heeft weke lijks de scheidsrechter te mogen begroe ten. G jVTa 17 wedstrijdzondagen is het leuk en interessant eens de verrichtingen der jeugd wat nader te bekijken. A-Junioren A 1 heeft goede wedstrijden gespeeld, waaronder enkele zeer goede, maar helaas ook enkele zeer slechte. Neem de wed strijd tegen DWS II. Waar was de vecht lust, waar was het elftal dat tegen een achterstand kon vechten? Het elftal was nergens. Uitzonderingen zijn er altijd, zo wel ten goede als ten kwade. Er zijn jongens die voor hun gevoel op de verkeerde plaats staan (misschien heb ben zij gelijk) maar doen er op die ver. keerde plaats dan ook helemaal niets aan! Volkomen fout!!! Op elke plaats in een elftal geeft men zich volledig!! Andere jongens zijn technisch zo goed dat zij elke tegenstander denken te kun nen passeren, inplaats van een voorzet, volgt dan een solo. het vertraagt enorm het spel: de kans op verrassing is prac- tisch uitgesloten. A 2 Een bijzonder fijn elftal, onder goede leiding, alleen een zeer lichte voorhoede, jongens, die door een tegenstander nogal eens snel van de bal worden afgezet. De eerste 3 wedstrijden gewonnen, waaronder 1 zeer goede tegen NEA A 1. Een prachtige wedstrijd, met grote vecht lust, waardoor dan ook gewonnen werd. De laatste 3 verloren, allemaal tegen A 1 elftallen Is onze A 2 misschien iets te zwaar ingedeeld. A 3 Is nogal eens vrij geweest, ik heb ze echter genoeg keren zien spelen. Het is een leuk elftal, aardige jongens, prettige jongens, maar helaas niet alle maal even goede voetballers. Was dat wel zo, dan hadden we ook alles gewon nen en stonden bovenaan. Jongens blijft spelen, voor je genoegen, en als het kan voor winst. A 4 Het laagste elftal, dus met de minst goede voetballers, maar zo'n elftal hoort er toch ook bij. en wat daar opvalt is, de prettige sfeer, en leuke omgang on derling. Het zou leuk zijn als er ook nog eens winst uit komt, volhouden maar. Junioren B Jongens, bij jullie begin ik met een felicitatie, een felicitatie met jullie suc ces, daarbij bedoel ik in de eerste plaats jullie herstel als 11 jongens tot één ge heel, het gaat goed. Wij hopen als J.C., dat jullie dit sei zoen nog vele prettige wedstrijden zullen mogen spelen en dat jullie onder de lei ding van de heer Pos nog menig puntje zullen veroveren. B 2 Dit elftal heeft het niet eenvoudig, menige wedstrijd heb ik gezien, en die werd maar net op het nippertje verloren, altijd tegen B 1-elftallen als tegenstander. Wij hopen dat de juiste opstelling nu gevonden is en dat nog vele goede wed strijden zullen volgen. Aan de heer Kik kert: veel succes. vervolg pag. 6 In de ACHILLES - BAR - BODEGA staat U nooit buitenspel Achillesstraat 91 Open 8-2 uur Vrijdagen J.v. Bennekom Zaterdag 8-3 uur 4

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 4