DE A.F.C.-SCHAKEL è=o=o=o=o=^S=o=o=^S=i V/an de brug A F. C.5 1895 Ik 1966 No. 4 In memoriam Lo Brunt Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. OU O Redaktie: J. T. Steensma. De Boelelaan 467. Amsterdam-z.. tel. 424941 H. de Bie. v. IJsselsteinlaan 36. Amstelveen, tel. 0 2964-1 8278 Administrateur: O.J. v.d. Heul. Hobbemakade 1 15 3. Amsterdam-z. tel. 714194 Fypografie: Drukkerij Joh. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 180710. Amsterdam-w. 46e Jaargang november 1966 Het gaat AFC goed" zeggen wij clubleden en met ons vele buiten- staanders. Toch ma. f ken insiders zich wel eens zorgen, omdat de gehele club geleid wordt door een tè klein aantal mensen en het steeds moei lijker wordt vervan gers te vinden. Te veel leden zijn slechts meelopers, te weinigen zijn bereid om iets voor de club toch ook hun club te doen. Ik weet wel dat ik niets nieuws zeg en dat het in alle verenigingen pre cies zo gesteld is, maar dat maakt ons probleem niet minder schrijnend. U moet er toch allen werkelijk aan denken, dat van de bestuursleden er één 60 en vier boven de 50 zijn. De elftalcommissie A bestaat voor de helft uit vijftigers. Geen bezwaar zegt U? Inderdaad, 1111 niet, maar wel over enkele jaren. Nog erger is, dat voor een functie in de hogere regionen misschien nog wel gegadigden te vinden zijn, maar dat b.v. onze elftalcommissie C ondanks alle pogingen nog steeds onvolledig is. Dat er groot gebrek is aan leiders van de lagere elftallen en de jeugd. Onze club is zo groot geworden, dat wij helaas alle leden niet meer per soonlijk kennen. Ik maak mij daar wel eens zorgen over. Uit mijn eigen jeugd weet ik hoe een jongen zich voelt als een bestuurslid over hem heen kijkt. Als het jullie gebeurt bedenk dan dat dit geen opzet is, maar dat je eenvoudig niet herkend wordt. Tot slot zou ik een heel ernstig beroep willen doen op jonge AFC-ers die best bereid zijn iets voor hun club te doen, maar die wij niet kennen. Wees niet verlegen, schrijf of bel de heer Van Dijk (de secretaris wel te verstaan) en vertel er bij waar je voorkeur naar uitgaat. Je bewijst er je club een dienst mee. En stel die zwartkijkers nu eens in het ongelijk die zeggen „schrijf het maar niet, het geeft toch niets". De toekomst is aan de jeugd en wij rekenen op de AFC-jeugd. Stel je mij niet teleur? Henk Kappelhoff Vele AFC-ers en ook onze club zelf hebben een goede vriend verloren. Lo Brunt was niet alleen de spil waarom de KNVB draaide, hij was ook een groot mens, dezelfde voor groot en klein, voor arm en rijk. Zijn hartelijk heid, vriendelijkheid en vrolijkheid waren bijna zonder weerga. Ieders be- lang hield hij in het oog, voor alles kon men bij hem aankloppen, wan neer hij maar het gevoel had, dat de belangen van de sport of van de mens recht door zee gediend werden. Te jong is Lo Brunt aan zijn gezin, aan de sport ontvallen. Maar ten slot te is het niet zo belangrijk hoe lang een mens leeft, maar wel hóe hij leeft. In dit licht bezien heeft Lo de laat ste tientallen jaren dubbel geleefd. Onze innige deelneming gaat uit naar Mevrouw Brunt en haar kinderen. Wij AFC-ers zullen Lo Brunt nooit vergeten. Moge hij in vrede rusten. H.K.

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 1