drukkerij joh. meijer A. B. C. P ersv/ers kanaalstraat 132 off. Volkswagen Dealer F. Vlietman zn. BequnstiGina van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö tel. 18 07 10 Niet meegevallen Het 32e levensjaar van A.B.C. loopt ten einde. Althans wat de activiteiten op het veld betreft. De terugblik die op zo'n moment gewoontegetrouw wordt gewor pen, mag zeker tot tevredenheid stem. men. Hoewel de resultaten binnen de honken van de vijf seniorennegentallen mij niet zijn meegevallen, is er naast dit toch zoveel gerealiseerd dat tevredenheid alleszins gerechtvaardigd is. Eerlijk ge zegd had ik mij meer voorgesteld van de resultaten van de teams. Het eerste ne gental zal de competitie afsluiten met een vijfde plaats. Gehoopt was op een derde plaats achter Sparta en Haarlem Nicols. Zowel O.V.V.O. als Ajax hebben het echter weten te presteren voor A.B.C. te eindigen. Van O.V.V.O. werd twee keer verloren, beide keren op eigen terrein. De uitwedstrijd tegen deze Oost-Amster damse club staat nog voor de boeg. Van Ajax verloren de A.B.C.-ers eveneens twee keer, waartegen één overwinning staat. Beide clubs hebben zich dus daadwerke lijk sterker getoond. De hoop dat het tweede negental na de promotie naar de reserve tweede klasse direct naar de re serve eerste klasse zou doorstomen, is eveneens niet in vervulling gegaan. De competitie werd door de A.B.C.-reserves voortreffelijk gestart, maar daarna volg den nederlagen die een eerste plaats in de weg stonden. A.B.C. 3 heeft in de tweede klasse van de rayoncompetitie nog een kansje gehad de eerste plaats te be machtigen. Met een tweede of een derde plaats op de competitie-ranglijst zal dit team het seizoen beëindigen. Het vierde team, dat eveneens in de tweede klasse uitkomt, heeft niet zo'n succesrijk seizoen achter de rug. Het team verkeert ergens in de onderste regionen en zal vermoede lijk met moeite een degradatie-kans zijn ontlopen. Het vijfde en laatste senioren team heeft met wisselend succes gestre den en voor dit negental zal een zeer verdienstelijke vierde plaats in de derde klasse het sluitstuk van de competitie worden. Geen kampioenen Geen kampioenen bij de jeugd. Het enige team dat een goede kans heeft ge- garage verkoop - inkoop - service Plantage Middenlaan 19 Tel. 5 80 01 - Amsterdam had op een kampioenschap is het B.R.L.- b-team. De resultaten van de junioren, ploegen hebben zonder meer teleurge steld. A.B.C. beschikt over een waar leger van pupillen. Jongetjes van om en nabij de tien jaar die over een grote dosis en thousiasme beschikken, maar waarvan het afgelopen seizoen nog weinig mocht worden verwacht. Met meer ervaring zullen deze pupillen de volgende seizoenen zeker tot succes rijke resultaten in staat zijn. Dus nog maals: de resultaten van de A.B.C.-teams, zowel bij de senioren als bij de junioren, zijn niet groots te noemen. Belangrijk winstpunt Een belangrijk winstpunt in het afge lopen seizoen is de realisering van een clubblad. Nadat A.B.C. jarenlang over een zeer representatief clubblad had be schikt, is dit „visitekaartje-van-de-vereni- ging" in de versukkeling geraakt totdat aan het begin van dit seizoen enkele jonge krachten tot de slotsom kwamen dat hieraan iets moest worden gedaan. Zij hebben dit gedaan en met een ver. bluffend goed resultaat. In één seizoen heeft het „A.B.C.-Honk" zijn plaats onder de beste clubbladen in de Nederlandse sportwereld weer terug gewonnen. Het blad mag dan wel vaak een kritische toon hebben, maar daarbij moet niet worden vergeten dat opbouwende kritiek tot ver betering kan leiden van soms niet geheel juiste toestanden. De reacties uit andere verenigingen over het clubblad van A.B.C. tonen aan dat het een veel en goed gelezen blad is. De foto-stunt enke le maanden geleden in het blad heeft vele tongen in beweging gebracht. Service Voor het tweede achtereenvolgende jaar kon A.B.C. de bezoekers van de thuis wedstrijden een programmaboekje aan bieden. Een service die alom op prijs werd gesteld. Met name werd veel ge bruik gemaakt van de bij deze program maboekjes ingesloten scorekaarten. Kaar ten die gratis beschikbaar konden worden gesteld dankzij de steun van het sigaret- tenbedrijf Turmac. Al nu lopen de ini tiatiefnemers van de programmaboekjes met plannen rond om het volgend seizoen een gedrukte uitgave te verwezenlijken. Nieuwe generatie Verheugend in het bijna afgelopen sei zoen is ook het feit dat er zich een nieuwe generatie heeft gemeld om A.B.C. niet alleen met een partijtje honk bal te dienen. Vooral voor de administra tieve werkzaamheden van het clubblad en bij de distributie van de unieke raambiljetten heeft zich een aantal jeug dige leden ingezet. Een gelukkige ont wikkeling in de vereniging. Met het Win- field.scorebord en de wekelijkse aankon diging voor radio Veronica heeft A.B.C. het afgelopen seizoen geducht aan de weg getimmerd. Daarom kan worden ge steld dat het 32e levensjaar van A.B.C. beslist een gunstig jaar is geweest. On danks de misschien wat tegenvallende re sultaten van de negentallen. King Soccer King Soccer gaat weer heersen. De voetbalbroeders van A.B.C. zullen binnen kort, te beginnen met het toernooi ont de A.R.O.L.-beker, weer uw aandacht op vragen. A.B.C. wenst de A.F.C.-ers veel succes in de competitiestrijd en zal pro- beren de vele aandacht, die A.F.C. in het afgelopen honkbalseizoen voor A.B.C. heeft getoond, met gelijke munt terug te betalen. Waarbij de A.B.C.-ers zeker niet tijdens het honkballoze tijdperk in een winterslaap zullen doezelen. Bestuur en commissies zullen intensief bezig zijn om in april van het volgend jaar weer met hernieuwde krachten tussen de honken terug te komen. HANS DE BIE. Umoet zich helemaal niet verwonderen als ons lid Leo Horn binnenkort eens op de tribune bij een thuiswedstrijd van het eerste elftal zit en er dan op de De Boelelaan een groep muzikanten in de richting van ons sportpark komt aan marcheren. Dat zal dan het Wiering's Trompetter Korps zijn dat daarmee een belofte inlost. In het Wiering's Weekblad, een advertentieblad dat wekelijks in de hoofdstad verschijnt, staat ondermeer ter gelegenheid van het afscheid van Leo Horn te lezen: „Wiering's Trompetter Korps marcheert zondag (de dag van de afscheidsreceptie) bij een groot concours in België. Anders had het je (Leo Horn, dus) beslist een serenade gebracht. Deze muzikale hulde houd je tegoed". Het ad vertentieblad bracht op de voorpagina onder het kopje „Adieu Leo" een proza- ische smartlap, waaruit ik het volgende heb gehaald, zo af en toe een traan weg pinkend: „We zullen je nog vaak op de voet balvelden ontmoeten, maar dan niet meer met het snerpende fluitje op de geliefde groene grasmat. o Adieu scheidsrechter Leo en welbe- dankt. Welbedankt voor alles wat je voor de voetbalsport hebt gedaan en dat is heel wat geweest.

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 5