Iïlar|hall V/oetbal-Pool Hooggespannen Verwachtingen h. hepfst 4* (Dames- en Herenschoenen Sigarenmagazijn poolt Allen mee, het is voop A.f.c. ¥T<-'bt U al aan de sport toto gedacht? Hebt U al na Uw vakantiedagen even met Uw gedachten vertoefd in het voetbalseizoen. Het seizoen waarin U, als U hiervoor tijdig de nodige hande lingen verricht, opnieuw de kans loopt in één klap rijk te worden. Rijk omdat U enkele dagen tevoren dertien juiste kruisjes had gezet op een toto-formu lier. Ja, de dagen komen weer dat U ie dere zondag met Uw ingevulde formu lier (toto) bij de radio of televisie zit en hoopt dat Feyenoord precies zo heeft gevoetbald zoals U het zich had voor gesteld en dat DWS alsjeblieft geen gelijkspel behaalt omdat U toevallig, misschien zelfs zonder er bij na te den ken, de ploeg van het Olympisch Sta dion een overwinning had toebedacht. De zondagen dienen zich weer aan dat PSV's midvoor enkele seconden voor het fluitsignaal het vijandelijke doel door boort en U hierdoor een fortuin door de neus boort. U zult weer opmerken: „Dan de volgende week maar" als de radioverslaggever U vertelt dat de ver rassingen in de voetbalcompetitie weer niet van de lucht zijn. Dit poolgenot mag U immers niet missen. Dat zal voor een groot deel van Uzelf afhangen. Als U een registratie- kaart invult en inzendt en ook werkelijk wekelijks Uw kruisjes invult, dan hebt U inderdaad de kans om een fortuin te incasseren. En wat minstens even zo belangrijk is, U steunt Uw vereniging. Met een eenvoudig rekensommetje zul len wij U dit duidelijk maken. De ver eniging ontvangt 22% van de inzet, d.w.z. dat iedere gulden 22 cent ople vert. Stel dat U gedurende een seizoen, dat wij op 40 weken stellen, iedere week een vol formulier invult, dan ontvangt Uw vereniging alleen van U in totaal een bedrag van 21,12. Tien deelne mers betekent 211,20 en honderd le den brengen gezamenlijk 2112,— op. Mogen wij er Uw aandacht voorts op vestigen dat het uitsluitend invullen van een registratiekaart geen enkele zin heeft. Het inschrijfgeld ad 1,50 moet geheel aan de voetbalbond worden af gedragen. Het gaat er om, dat U ook iedere week REGELMATIG Uw formu lier invult. Uw vereniging is er dus NIET bij gebaat door alleen Uw regi stratiekaart te ontvangen. Een uitgebreid winkelierskorps staat tot Uw beschikking om wekelijks Uw formulier in te nemen. Bovendien kunt U iedere vrijdag tot acht uur 's-avonds terecht in het clubgebouw. Ook aan het buffet kunt U inleveren. Nadere inlichtingen over de sporttoto Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 7153 56 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870 worden gaarne verstrekt door het secre tariaat (02964-18278) of via de telefoon nummers 42.00.55 of 42.49.41. Hartelijke dank bij voorbaat voor Uw medewerking. H. DE BIE /"•or Kerker en zijn commissieleden heb- ben, met trainer Gé van Dijk, grote verwachtingen van het a.s. seizoen. En als je ze het waarom hoort uitleggen kan het haast niet anders of je gaat die verwach tingen delen. A.F.C. beschikt over een redelijk groot arsenaal van zeer behoorlijke spelers. Jammer genoeg zitten onder deze mak kers weinig uitgesproken voorhoedespe lers. Gelukkig hebben onze voetbaldeskun digen open oog voor deze omstandigheid en de bakens naar het getij verzet. Systeem De elftallen van A.F.C. zullen het 4-3-3- systeem gaan toepassen. Dat staat hier na tuurlijk zo nuchter en is ook gemakkelijk neergeschreven, maar het toepassen van een systeem is een moeilijke zaak. Het 4-3-3-systeem eist van de spelers naast de gewone eigenschappen des voet ballers een geweldige conditie. Op het opvoeren van deze hoedanigheid is de training al sedert weken gericht. Onze voorhoedespelers en meer nog onze backs moeten gedurende V/> uur bij wijze van spreken overal kunnen opduiken. Hetgeen niet wil zeggen, dat men als een stel dolle driezen alle kanten op stormt. Dan zouden we net zo goed weer b.v. het aloude schoolvoetbalsysteem op kunnen vatten: „Waar de bal is, zijn wij." En dan liefst alle twee-en-twintig. Oefenwedstrijden Tot dusverre werd een tweetal oefen wedstrijden gespeeld. Weliswaar tegen zwakkere tegenstanders, maar de uitslagen logen er dan ook niet om. Sommigen me nen, dat men altijd moet oefenen tegen gelijkwaardige of sterkere tegenstanders. Maar wij kennen toch allen het oefen programma van b.v. het Hongaarse Na tionale team, dat meestal tegen zeer laag geplaatste elftallen oefent. Als dan echter de verhouding 20—0 is, dan mag het be slist geen 18—0 worden. Zo werd het tegen R.K.A.V.I.C. (in het kader van de scheidsrechtersopleiding op het C.I.O.S.-veld) 11—0 en tegen Swift 10—1. Merkwaardigerwijze werd de Swift- goal gescoord door onze ex-medestrijder Ronny Hannema, die het rood-zwart voor het blauw-wit verwisseld heeft. Bijeenkomst De E.C. heeft het plan voor de aan vang van het seizoen een bijeenkomst met de K.N.V.B.-spelers te houden. Daarbij zal de jongens worden voorgehouden, dat er grote onderlinge concurrentie bestaat. Deze gelukkige omstandigheid kan de spe lers en daardoor A.F.C. slechts goed doen. Er dient geknokt te worden voor een plaats in de teams. Nog niet In vroegere berichten werd al eens op. gemerkt, dat A.F.C. nu zo ongeveer wel het maximum bereikbare heeft gehaald. Het eerste in de eerste klasse enzovoort voor 2, 3 en 4. Dat is niet waar. Er is nog meer glorie voor A.F.C. weggelegd. Het vierde team kan de tweede reserve-klasse ook nog bereiken. Het allerhoogste is pas bereikt als het reserveteam der zater dagspelers in de K.N.V.B. zou spelen. Resumé Uw redacteur is na zijn gesprekje met Cor Kerker tot de conclusie gekomen, dat de door secretaris Jan van Dijk aan het eind van zijn jaarverslag uitgesproken hoop absoluut geen loze kreet behoeft te zijn. A.F.C. KAMPIOEN VAN NEDERLAND! Een haalbare kaart, mensen. J. T. S. Amstelveenseweg 294 Telefoon 72 78 42 Inlevering A.F.C. -totoformulieren

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 2