0 üla|hall On dit et datjes (Dames- en Herenschoenen DE SELL KEUKEN pooLt aLlen mee, het is voor a.f.e. off. Volkswagen Dealer F. Vlietman zn. Abraham 20 mei vierden de A.F.C.-ers in het vertrouwde decor van ons clubhuis met Cor Kerker het feit, dat hij een week eerder vijftig jaar was geworden. Veel betekent A.F.C. voor Cor en zo is het ook omgekeerd. Menig mede-clublid en vriend van de jarige hebben van hun vreugde getuigd en de dag lekker meege vierd. Namens zijn vrienden werd aan Cor een fantastische dia-projector aange boden. Correspondentie Geen buitenlands nieuws dit keer. Mogen we weer iets tegemoet zien, vrien den? Voetbaltoto De laatste loodjes wegen zwaar. Voor de inleggers, die weinig interesse meer tonen en voor de ophalers in heel Neder, land, dit wel weer eens een vrijdag avondje op andere wijze willen doorbren gen. Wij van A.F.C. mogen wel tevreden zijn over de opbrengst. Ondanks een over het algemeen dalende tendens groeiden de revenuen voor onze club. En toch be kruipt de betrokken commissie een wrevelig gevoel, wanneer ze telkens weer moet opmerken, dat niet de helft van de kaart-bezitters ook werkelijk meespeelt. Dat moet volgend jaar anders. In augustus vangt het spel weer aan. Stelt U voor die tijd in het bezit van een inschrijvingsbewijs. Voor 1.50 inleggeld (komt geheel ten goede aan de Toto- Stichting) mag U weer een heel jaar meedoen. Groene kaarten zijn o.a. ver krijgbaar aan ons buffet. Neem het onderschrift van Sctiakels even-bladzijden ter harte. Heus, het helpt. Zomersporten De start van A.B.C. en A.C.C. was slecht. A.B.C. moest de eerste wedstrijden aan Nederlands beste teams (Sparta en Ntcols) laten. Reeds tegen Ajax kwam de ommekeer. Met hulp van homers van Jan Meyer, Hans Slaap en Doby Peters kon een 9—6 overwinning worden ge realiseerd. Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 7153S6 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870 En een week later was het succes vol ledig toen de oude rivaal H.C.K. met 2-5 en 13-0 werd verslagen. In deze laatste wedstrijd stond het na de eerste slag beurt reeds 70, o.a. door middel van homeruns van Doby Peters en Fred en Dick Ausma. Een record, drie homers in een slagbeurt? Jammer, dat het tweede negental na drie overwinningen in het stof moest happen met een 11-12 nederlaag. De A.C.C.-teams deden het de eerste wedstrijddag nier goed, althans afgeme ten aan de resultaten. Alle drie de elf tallen kwamen met de kous op de kop op „Goed genoeg-' terug. De tweede dag werd onderling gespeeld, omdat van diverse tegenpartijen de voetbalteams nog een beroep op hun cricketspelende leden moesten doen. Jammer is het constateren, dat A.C.C. nog met op „Goed genoeg" kon spelen. Het slechte weer in de afgelopen winter deed de voetbalcompetitie uitlopen. Van de geplande rust voor de cricket-velden kon daardoor niets komen. f^br. plieger Heerlen, amsterdam Kopij De volgende Schakel verschijnt begin juli, zulks o.a. in verband met de op 23 juni te houden Algemene Vergadering. Kopy wordt door mij graag per 27 juni ingewacht. Kampioenen Vele clubs, waartegen we vroeger wed strijden speelden, zijn op hun plaats ge bleven, dan wel verder teruggezakt. En kele van deze clubs zien we nu weer aan de top van hun afdeling. T.O.G. komt terug in de tweede klasse, na zelfs in de vierde te hebben gebivakkeerd. Hollandia keert na een eenjarig verblijf in de twee de klas weer in ons midden terug. Voorts zien we dat Helder en H.M.S. weer naar de derde klas gaan met hun dit jaar be haalde kampioenschap. Over het bewonderenswaardige J.O.S. schreven we reeds eerder. Succes in de kampioenscompetitie. U.V.V. en O.S.V. gaan ons gezelschap verlaten. Hun wen sen we een spoedig herstel en terugkeer in de eerste klasse. Ziekenboeg (I) Enige dagen na zijn zestigste verjaar dag moest voorzitter Henk Kappelhoff zich in het ziekenhuis laten opnemen om een netvlies-operatie te ondergaan. Als de gunstige berichten juist gebleken zijn dan is onze praeses voor Piiiksteren reeds weer thuisgekomen. Enige 'tijd van on gemak en zeer kalm aan doen is een on. vermijdelijke zaak bij deze aandoening. Geheel A.F.C. hoopt, dat Henk weer spoedig fit and well zal zijn. Ziekenboeg (II) Zaterdag 21 mei werd Jacques Kohier jr. in het Wilhelmina-Ziekenhuis opge nomen voor een, naar het zich laat aan zien, langdurig verblijf. Door operatief ingrijpen hoopt men zijn conditie aan. zienlijk te verbeteren. Jacques, hou je sterk en weet, dat A.F.C. bij je is. Beat J.l. zaterdag 28 mei werd het A.F.C.- beatseizoen besloten met een daverend beatfeest. Maar liefst 6 beatorkesten en het jazz-trio van Rob Duis traden aan en hebben het beatseizoen 1965—1966 waardig besloten. Carlo Piepers, Jacques Kohier en talloze medewerkers hopen, dat ze ook volgend jaar op prettige ma nier mogen samenwerken met de socië teitscommissie, die hen dit jaar zo fan tastisch steunde. Moge het komende sei zoen financieel en muzikaal nog beter worden. J. T. S. garage verkoop - inkoop - service Plantage Middenlaan 19 Tel. 5 80 01 - Amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 2